Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise StoreEver MSL2024 1 LTO-5 Ultrium 3000 SAS Library w/24 LTO-5 Media/TVlite (E7W44A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 3.844,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

E7W44A

EAN: 4514953672147 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP StoreEver MSL2024 1 LTO-5 Ultrium 3000 SAS Library w/24 LTO-5 Media/TVlite

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise StoreEver MSL2024 1 LTO-5 Ultrium 3000 SAS Library w/24 LTO-5 Media/TVlite. Standaardcapaciteit: 36000 GB, Capaciteit met compressie: 72000 GB, Standaard interfaces: Serial Attached SCSI (SAS). Vormfactor: 2U. Afmetingen (BxDxH): 480 x 806 x 87 mm, Gewicht: 14,6 kg

The HP StoreEver MSL Tape Libraries meet demanding storage requirement of businesses needing unattended tape backup, disaster recovery, or low cost long-term archive capability. The MSL Libraries offer a broad choice of storage capacities and technology including LTO-6, LTO-5 or LTO-4 Ultrium tape drives. Web-based remote management makes the MSL Libraries easily managed from across the room or across the globe. Quickly manage the tape media both in and out of the library with the standard bar code reader, configurable mail slots, and multiple 12-slot removable magazines. Protect important business data from unauthorized access with several data encryption options. MSL library investment protection and uncertain data growth are easily managed within the MSL library portfolio. Quickly increase capacity and/or performance with tool-free drive upgrades in the MSL2024 or 4048, or move tape drive kits to the MSL6480 for library scalability and additional enterprise class features.

Easy to Manage and Use

• MSL Tape Libraries allow you to manage, configure and use the library from across the room or across the globe with the HP unique web-based remote management and diagnostics. Manage multiple HP StoreEver libraries from a single pane with Command View Tape Library (CV-TL)


Protection and Flexibility

• HP StoreEver MSL Tape Libraries offer various interface options for maximum flexibility when installing the tape library into a SAS or fibre channel SAN environment.


Proven Reliability

• MSL Tape Libraries work with industry-leading servers, operating systems and backup software including HP Data Protector software. For more information, see HP Enterprise Backup Solutions.

Design

Formaat 2U

Performance

Standaardcapaciteit 36000 GB
Capaciteit met compressie 72000 GB
Standaard interfaces Serial Attached SCSI (SAS)
Ondersteunde Magnetische tapetypes LTO-5
Ondersteunde beveiligingsalgoritmen 256-bit AES
Hoeveelheid slots (max) 24
Datacompressie 2:1
Mean time between failures (MTBF) 100000 uur

Gewicht en omvang

Afmetingen (BxDxH) 480 x 806 x 87 mm
Gewicht 14,6 kg
Barcode-labels
Hewlett Packard Enterprise Q2002A barcode-label

Hewlett Packard Enterprise Q2002A barcode-label

MPN: Q2002A
€ 139,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Q2007A barcode-label

Hewlett Packard Enterprise Q2007A barcode-label

MPN: Q2007A
€ 131,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Q2008A barcode-label

Hewlett Packard Enterprise Q2008A barcode-label

MPN: Q2008A
€ 131,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Q2009A barcode-label

Hewlett Packard Enterprise Q2009A barcode-label

MPN: Q2009A
€ 131,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Q2010A barcode-label

Hewlett Packard Enterprise Q2010A barcode-label

MPN: Q2010A
€ 131,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Q2011A barcode-label

Hewlett Packard Enterprise Q2011A barcode-label

MPN: Q2011A
€ 140,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Q2012A barcode-label

Hewlett Packard Enterprise Q2012A barcode-label

MPN: Q2012A
€ 131,00 Niet op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U0PH8E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0PH8E IT support service

MPN: U0PH8E
€ 6.942,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0PJ2E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0PJ2E IT support service

MPN: U0PJ2E
€ 3.216,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0PJ4E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0PJ4E IT support service

MPN: U0PJ4E
€ 5.225,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0PJ5E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0PJ5E IT support service

MPN: U0PJ5E
€ 5.633,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0PJ7E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0PJ7E IT support service

MPN: U0PJ7E
€ 4.232,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0PK9E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0PK9E IT support service

MPN: U0PK9E
€ 6.806,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0PL8E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0PL8E IT support service

MPN: U0PL8E
€ 4.357,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1Y PW Nbd MSL 2024 ProactCare

Hewlett Packard Enterprise 1Y PW Nbd MSL 2024 ProactCare

MPN: U1FK9PE
€ 957,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U1FL0PE IT support service

Hewlett Packard Enterprise U1FL0PE IT support service

MPN: U1FL0PE
€ 1.290,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1Y PW 6h CTR 24x7 MSL2024 ProactCare

Hewlett Packard Enterprise 1Y PW 6h CTR 24x7 MSL2024 ProactCare

MPN: U1FL1PE
€ 2.123,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1Yr PW NBD CDMR MSL2024 ProactCare

Hewlett Packard Enterprise 1Yr PW NBD CDMR MSL2024 ProactCare

MPN: U1FL2PE
€ 1.047,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1Y PW4h24x7w/CDMR MSL 2024 ProCare

Hewlett Packard Enterprise 1Y PW4h24x7w/CDMR MSL 2024 ProCare

MPN: U1FL3PE
€ 1.401,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1Y PW6hCTR24x7w/CDMR MSL 2024 ProC

Hewlett Packard Enterprise 1Y PW6hCTR24x7w/CDMR MSL 2024 ProC

MPN: U1FL4PE
€ 2.229,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd MSL 2024 FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd MSL 2024 FC SVC

MPN: U3BE7E
€ 1.384,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3BE8E

Hewlett Packard Enterprise U3BE8E

MPN: U3BE8E
€ 2.425,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3BE9E

Hewlett Packard Enterprise U3BE9E

MPN: U3BE9E
€ 2.276,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, NBD, MSL 2024 FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, NBD, MSL 2024 FC SVC

MPN: U3BF0PE
€ 633,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3BF1E

Hewlett Packard Enterprise U3BF1E

MPN: U3BF1E
€ 2.182,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3BF2E

Hewlett Packard Enterprise U3BF2E

MPN: U3BF2E
€ 2.893,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3BF3E

Hewlett Packard Enterprise U3BF3E

MPN: U3BF3E
€ 3.583,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3BF4PE

Hewlett Packard Enterprise U3BF4PE

MPN: U3BF4PE
€ 740,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1 Yr PW 24x7 MSL 2024 FC

Hewlett Packard Enterprise 1 Yr PW 24x7 MSL 2024 FC

MPN: U3BF8PE
€ 988,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3BF9E

Hewlett Packard Enterprise U3BF9E

MPN: U3BF9E
€ 3.269,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3BG0E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3BG0E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3BG0E
€ 4.318,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5Y, 24x7, w CDMR MSL 2024 FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5Y, 24x7, w CDMR MSL 2024 FC SVC

MPN: U3BG1E
€ 5.330,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, 24x7, w CDMR MSL 2024 FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, 24x7, w CDMR MSL 2024 FC SVC

MPN: U3BG2PE
€ 1.095,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3BG3E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3BG3E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3BG3E
€ 5.475,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3BG4E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3BG4E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3BG4E
€ 7.206,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR MSL 2024 FC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR MSL 2024 FC

MPN: U3BG6PE
€ 1.823,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3BG7E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3BG7E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3BG7E
€ 5.833,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3BG8E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3BG8E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3BG8E
€ 7.675,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR w CDMR MSL 2024 FC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR w CDMR MSL 2024 FC

MPN: U3BH0PE
€ 1.930,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3S71E

Hewlett Packard Enterprise U3S71E

MPN: U3S71E
€ 3.771,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3S72E

Hewlett Packard Enterprise U3S72E

MPN: U3S72E
€ 4.649,00 Niet op voorraad
Data encryption devices
Hewlett Packard Enterprise AM495A data-encryptieapparaat

Hewlett Packard Enterprise AM495A data-encryptieapparaat

MPN: AM495A
€ 1.650,00 Niet op voorraad
Electriciteitssnoeren
Hewlett Packard Enterprise 142257-002 electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise 142257-002 electriciteitssnoer

MPN: 142257-002
€ 37,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AF557A electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF557A electriciteitssnoer

MPN: AF557A
€ 40,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AF564A electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF564A electriciteitssnoer

MPN: AF564A
€ 26,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise C13

Hewlett Packard Enterprise C13

MPN: AF565A
€ 26,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AF566A electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF566A electriciteitssnoer

MPN: AF566A
€ 53,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AF567A electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF567A electriciteitssnoer

MPN: AF567A
€ 26,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AF568A electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF568A electriciteitssnoer

MPN: AF568A
€ 40,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AF570A electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF570A electriciteitssnoer

MPN: AF570A
€ 53,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AF571A electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF571A electriciteitssnoer

MPN: AF571A
€ 45,00 Niet op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise Care Pack Service for Storage Training

Hewlett Packard Enterprise Care Pack Service for Storage Training

MPN: HF383E
€ 675,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3Y, 24x7, MSL 2024 FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3Y, 24x7, MSL 2024 FC SVC

MPN: U3BF5E
€ 2.280,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3BF7E

Hewlett Packard Enterprise U3BF7E

MPN: U3BF7E
€ 3.430,00 Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m

MPN: QK732A
€ 96,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

MPN: QK733A
€ 77,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m

MPN: QK734A
€ 92,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m

MPN: QK735A
€ 131,00 Niet op voorraad
Interfacekaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise SAS Smart Array P721m/512 controller

Hewlett Packard Enterprise SAS Smart Array P721m/512 controller

MPN: 655636-B21

Normale prijs € 800,00

Nu € 737,00 Op voorraad

Lege datatapes
Hewlett Packard Enterprise C7972A lege datatape

Hewlett Packard Enterprise C7972A lege datatape

MPN: C7972A
€ 42,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise C7972AN lege datatape

Hewlett Packard Enterprise C7972AN lege datatape

MPN: C7972AN
€ 740,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Ultrium 800 GB

Hewlett Packard Enterprise Ultrium 800 GB

MPN: C7973A
€ 36,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise LTO-3 Ultrium

Hewlett Packard Enterprise LTO-3 Ultrium

MPN: C7973AL
€ 575,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Ultrium 800GB

Hewlett Packard Enterprise Ultrium 800GB

MPN: C7973AN
€ 575,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise C7973W lege datatape

Hewlett Packard Enterprise C7973W lege datatape

MPN: C7973W
€ 41,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise C7973WL lege datatape

Hewlett Packard Enterprise C7973WL lege datatape

MPN: C7973WL
€ 720,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise C7974A lege datatape

Hewlett Packard Enterprise C7974A lege datatape

MPN: C7974A
€ 37,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise C7974AL lege datatape

Hewlett Packard Enterprise C7974AL lege datatape

MPN: C7974AL
€ 599,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise C7974AN lege datatape

Hewlett Packard Enterprise C7974AN lege datatape

MPN: C7974AN
€ 599,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise LTO4 Ultrium 1.6TB WORM

Hewlett Packard Enterprise LTO4 Ultrium 1.6TB WORM

MPN: C7974W
€ 43,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise LTO4 Ultrium

Hewlett Packard Enterprise LTO4 Ultrium

MPN: C7974WL
€ 755,00 Niet op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

MPN: QK736A
€ 223,00 Op voorraad
Opslagsoftware
Hewlett Packard Enterprise StoreEver MSL TapeAssure Advanced LTU

Hewlett Packard Enterprise StoreEver MSL TapeAssure Advanced LTU

MPN: TC406A
€ 1.578,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise StoreEver MSL2024/4048/8096 KMIP Encryption E-LTU

Hewlett Packard Enterprise StoreEver MSL2024/4048/8096 KMIP Encryption E-LTU

MPN: TC468AAE
€ 3.788,00 Op voorraad
RAID-controllers
Hewlett Packard Enterprise Smart Array P711m

Hewlett Packard Enterprise Smart Array P711m

MPN: 513778-B21
€ 1.148,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise SmartArray P222

Hewlett Packard Enterprise SmartArray P222

MPN: 631667-B21
€ 367,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise SmartArray P421/1GB

Hewlett Packard Enterprise SmartArray P421/1GB

MPN: 631673-B21
€ 487,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise SmartArray P421/2GB

Hewlett Packard Enterprise SmartArray P421/2GB

MPN: 631674-B21
€ 826,00 Op voorraad
Rack-toebehoren
Hewlett Packard Enterprise AG121A rack-toebehoren

Hewlett Packard Enterprise AG121A rack-toebehoren

MPN: AG121A
€ 489,00 Niet op voorraad
Reinigingstapes
Hewlett Packard Enterprise C7978A reinigingstape

Hewlett Packard Enterprise C7978A reinigingstape

MPN: C7978A
€ 106,00 Op voorraad
SCSI-kabels
Hewlett Packard Enterprise VHDTS68/HDTS68

Hewlett Packard Enterprise VHDTS68/HDTS68

MPN: C2362B
€ 166,00 Niet op voorraad
Serial Attached SCSI (SAS)-kabels
Hewlett Packard Enterprise AE465A Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

Hewlett Packard Enterprise AE465A Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

MPN: AE465A
€ 141,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AE470A Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

Hewlett Packard Enterprise AE470A Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

MPN: AE470A
€ 89,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AH587A Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

Hewlett Packard Enterprise AH587A Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

MPN: AH587A
€ 229,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AN975A Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

Hewlett Packard Enterprise AN975A Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

MPN: AN975A
€ 229,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise StorageWorks 4m External Mini-SAS to 4x1 Mini-SAS Cable

Hewlett Packard Enterprise StorageWorks 4m External Mini-SAS to 4x1 Mini-SAS Cable

MPN: AN976A
€ 300,00 Niet op voorraad
Servers
Hewlett Packard Enterprise 412911-B21

Hewlett Packard Enterprise 412911-B21

MPN: 412911-B21
€ 2.185,00 Op voorraad
Softwarelicenties & -uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise StoreEver MSL TapeAssure Advanced E-LTU

Hewlett Packard Enterprise StoreEver MSL TapeAssure Advanced E-LTU

MPN: TC406AAE
€ 1.510,00 Niet op voorraad
Tape drives
Hewlett Packard Enterprise MSL2024 Ultrium Left Magazine Kit

Hewlett Packard Enterprise MSL2024 Ultrium Left Magazine Kit

MPN: AG119A
€ 230,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise StorageWorks MSL Ultrium Right Magazine Kit

Hewlett Packard Enterprise StorageWorks MSL Ultrium Right Magazine Kit

MPN: AG120A
€ 212,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSL LTO-4 Ultrium 1840 SCSI Drive Upgrade Kit

Hewlett Packard Enterprise MSL LTO-4 Ultrium 1840 SCSI Drive Upgrade Kit

MPN: AJ041B
€ 3.630,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSL LTO-4 Ultrium 1840 4Gb FC Drive Upgrade Kit

Hewlett Packard Enterprise MSL LTO-4 Ultrium 1840 4Gb FC Drive Upgrade Kit

MPN: AJ042B
€ 4.224,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSL LTO-4 Ultrium 1760 SCSI Drive Upgrade Kit

Hewlett Packard Enterprise MSL LTO-4 Ultrium 1760 SCSI Drive Upgrade Kit

MPN: AJ819B
€ 3.371,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...