Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 116,00
korting!
Hewlett Packard Enterprise StoreFabric CN1200E 10Gb Converged Network Adapter E7Y06A

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric CN1200E 10Gb Converged Network Adapter (E7Y06A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs € 1.072,00

Nu € 956,00

excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

E7Y06A

EAN: 0888182868034 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP StoreFabric CN1200E 10Gb Converged Network Adapter

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric CN1200E 10Gb Converged Network Adapter

The HP StoreFabric Converged Network Adapters (CNAs) are dual port adapters that provide Ethernet, iSCSI, and Fibre Channel (FC) connectivity over 10 GbE using both Fibre Channel over Ethernet (FCoE) and Converged Enhanced Ethernet (CEE) standards. By consolidating Ethernet, iSCSI, and Fibre Channel onto a converged adapter, HP CNAs reduce the number of separate adapters and cables required for your datacenter and also reduce operational, power and cooling costs while preserving existing Ethernet and Fibre Channel infrastructure. HP CNAs have also been thoroughly tested with HP ProLiant servers and HP Top of Rack (ToR) switches to ensure an optimal HP FCoE solution for your datacenter.
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

MPN: AJ833A
€ 74,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

MPN: AJ834A
€ 79,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

MPN: AJ836A
€ 85,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

MPN: AJ837A
€ 115,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

MPN: AJ838A
€ 139,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

MPN: AJ839A
€ 170,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5m SFP+

Hewlett Packard Enterprise 5m SFP+

MPN: AP820A
€ 284,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC

MPN: QK732A
€ 96,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC

MPN: QK733A
€ 77,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC

MPN: QK734A
€ 97,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC

MPN: QK735A
€ 138,00 Niet op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver

MPN: 455883-B21
€ 614,00 Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw

MPN: AJ835A
€ 86,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 1.0m Direct Attach Cable

Hewlett Packard Enterprise B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 1.0m Direct Attach Cable

MPN: AP818A
€ 224,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 3.0m Direct Attach Cable

Hewlett Packard Enterprise B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 3.0m Direct Attach Cable

MPN: AP819A
€ 252,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC

MPN: JD095C
€ 134,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC

MPN: JD096C
€ 142,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC

MPN: JD097C
€ 193,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 5m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 5m DAC

MPN: JG081C
€ 243,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

MPN: QK736A
€ 223,00 Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd 64 BIT FC HBA PCA

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd 64 BIT FC HBA PCA

MPN: U6CL9E
€ 657,00 Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise C-series SFP+ / SFP+ Active Copper DAC 7.0m

Hewlett Packard Enterprise C-series SFP+ / SFP+ Active Copper DAC 7.0m

MPN: QK701A

Normale prijs € 871,00

Nu € 820,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...