Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN1000Q Intern Fiber 16000Mbit/s (QW972A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 1.444,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

QW972A

EAN: 0887111179654 Beschikbaarheid: Nog 1 beschikbaar (bel voor reservering)
Omschrijving

HP StoreFabric SN1000Q 16GB 2-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN1000Q. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Fiber

Looking for a high bandwidth solution to meet the requirements of increasing server virtualization and consolidation? Finding it difficult to realize the full bandwidth potential of your server running I/O intensive applications?

HP StoreFabric SN1000 16Gb Host Bus Adapters enable more rapid storage and retrieval of critical information when using high bandwidth cloud applications and storage intensive applications such as backup, database transactions and rich media. Designed for environments with greater virtual machine density and bandwidth requirements, the SN1000 16Gb HBAs enable more applications and virtual machines to run on a single server and port, resulting in reduced cabling and higher return on IT investment.

A 16Gb FC HBA is backward compatible with 8 and 4Gb storage networks and will protect future investments. With the ability to deliver twice the I/O performance of 8Gb FC HBAs, the SN1000 16Gb HBAs take Storage Networking performance and efficiency to the next level.

The Highest Performing Fibre Channel Host Bus Adapters

• The HP StoreFabric SN1000 16Gb Host Bus Adapters deliver twice the I/O performance of 8Gb Fibre Channel HBAs.


Best Fibre Channel HBAs for Virtualization

• Ideal for the implementation of virtual servers with the power to drive multiple virtual machines.


Next Generation HBAs with Improved IOPS Performance per Watt

• Power savings result in lower operating expenditure.

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Niet draadloos
Hostinterface PCI-E
Interface Fiber
Intern Ja
Fibre channel-poorten 2
Slot-type PCIe to Fibre Channel

Bandbreedte

Overdrachtssnelheid (max) 16000 Mbit/s

Performance

Ondersteunt Windows Ja
Ondersteunt Linux Ja
Poortsnelheid 16 Gb/s Fibre Channel
Arrayplatformen 3PAR; P9500; P6000; XP20000/XP24000; P2000 G3; EVA 4400/4400s; EVA6400/8400; Always check SPOCK/Streams for the latest support information

Gewicht en omvang

Breedte 119 mm
Diepte 168 mm
Hoogte 16 mm
Gewicht 1,13 kg

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 55 °C
Temperatuur bij opslag -20 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Overige specificaties

Server functie Select HP ProLiant G7/Gen8 DL/ML/SL servers; Refer to server QuickSpecs for details regarding option support
Compatibele besturingssystemen Microsoft Windows Server 2008; VMware ESX and ESXi; Red Hat Linux; SUSE Linux Enterprise Server (SLES); Microsoft Windows Hyper-V; Please visit /storage/spock for the latest available information on Operating System support
Afmetingen (BxDxH) 119 x 168 x 16 mm
Maat 16.84 cm (6.63")
Gewicht 1.13 kg (2.5 lb)
Glasvezelkabel
C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

MPN: 85505
€ 35,00 Op voorraad
C2G 85514 Glasvezel kabel

C2G 85514 Glasvezel kabel

MPN: 85514
€ 40,00 Op voorraad
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85550
€ 49,00 Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85552
€ 44,00 Op voorraad
Servers
Hewlett Packard Enterprise ProLiant 350p Gen8 2.4GHz E5-2609 460W Toren (5U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant 350p Gen8 2.4GHz E5-2609 460W Toren (5U)

MPN: 646675-041
€ 1.656,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise ProLiant 350p Gen8 2.4GHz E5-2609 460W Toren (5U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant 350p Gen8 2.4GHz E5-2609 460W Toren (5U)

MPN: 646675-051
€ 1.656,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise ProLiant 350p Gen8 2GHz E5-2620 460W Toren (5U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant 350p Gen8 2GHz E5-2620 460W Toren (5U)

MPN: 646676-041
€ 2.307,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL160 1.8GHz E5-2603 500W Rack (1U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL160 1.8GHz E5-2603 500W Rack (1U)

MPN: 662082-421

Normale prijs € 1.899,00

Nu € 1.254,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL160 2GHz E5-2620 500W Rack (1U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL160 2GHz E5-2620 500W Rack (1U)

MPN: 662083-421

Normale prijs € 2.356,00

Nu € 1.679,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL380e Gen8 2.2GHz E5-2407 460W Rack (2U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL380e Gen8 2.2GHz E5-2407 460W Rack (2U)

MPN: 668665-421
€ 2.610,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise ProLiant 380e Gen8 1.9GHz E5-2420 750W Rack (2U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant 380e Gen8 1.9GHz E5-2420 750W Rack (2U)

MPN: 668667-421

Normale prijs € 3.331,00

Nu € 2.481,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL360e Gen8 1.8GHz E5-2403 460W Rack (1U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL360e Gen8 1.8GHz E5-2403 460W Rack (1U)

MPN: 668812-421
€ 1.747,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL360e Gen8 2.2GHz E5-2407 460W Rack (1U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL360e Gen8 2.2GHz E5-2407 460W Rack (1U)

MPN: 668814-421
€ 2.641,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL385p Gen8 2.8GHz 6320 750W Rack (2U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL385p Gen8 2.8GHz 6320 750W Rack (2U)

MPN: 703930-421
€ 2.492,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL380p Gen8 2.6GHz E5-2630V2 460W Rack (2U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL380p Gen8 2.6GHz E5-2630V2 460W Rack (2U)

MPN: 704559R-421
€ 2.842,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL380p Gen8 2.5GHz E5-2609V2 460W Rack (2U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL380p Gen8 2.5GHz E5-2609V2 460W Rack (2U)

MPN: 704560-421

Normale prijs € 2.298,00

Nu € 2.123,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL380p Gen8 2.5GHz E5-2609V2 460W Rack (2U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL380p Gen8 2.5GHz E5-2609V2 460W Rack (2U)

MPN: 704560R-421
€ 1.955,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL385p Gen8 2.8GHz 6320 460W Rack (2U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL385p Gen8 2.8GHz 6320 460W Rack (2U)

MPN: 710723-421
€ 1.805,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL360p Gen8 2.6GHz E5-2630V2 460W Rack (1U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL360p Gen8 2.6GHz E5-2630V2 460W Rack (1U)

MPN: 733733-421

Normale prijs € 3.352,00

Nu € 2.259,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise ProLiant ML350p Gen8 2.4GHz E5-2609 460W Toren (5U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant ML350p Gen8 2.4GHz E5-2609 460W Toren (5U)

MPN: 736947-421
€ 1.521,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise ProLiant ML350e Gen8 v2 1.8GHz E5-2403V2 460W Toren (5U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant ML350e Gen8 v2 1.8GHz E5-2403V2 460W Toren (5U)

MPN: 740898-421
€ 985,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL360e Gen8 1.8GHz E5-2403V2 460W Rack (1U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL360e Gen8 1.8GHz E5-2403V2 460W Rack (1U)

MPN: 747088-421
€ 1.650,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL380 Gen9 1.9GHz E5-2609V3 500W Rack (2U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL380 Gen9 1.9GHz E5-2609V3 500W Rack (2U)

MPN: 752686-B21

Normale prijs € 2.000,00

Nu € 1.534,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL380 Gen9 2.4GHz E5-2620V3 500W Rack (2U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL380 Gen9 2.4GHz E5-2620V3 500W Rack (2U)

MPN: 752687-B21

Normale prijs € 3.234,00

Nu € 2.436,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL380 Gen9 2.4GHz E5-2620V3 800W Rack (2U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL380 Gen9 2.4GHz E5-2620V3 800W Rack (2U)

MPN: 752688-B21

Normale prijs € 2.921,00

Nu € 2.234,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL360 Gen9 1.6GHz E5-2603V3 500W Rack (1U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL360 Gen9 1.6GHz E5-2603V3 500W Rack (1U)

MPN: 755260-B21
€ 1.838,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL360 Gen9 1.6GHz E5-2603V3 500W Rack (1U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL360 Gen9 1.6GHz E5-2603V3 500W Rack (1U)

MPN: 755261-B21

Normale prijs € 2.439,00

Nu € 1.599,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise ProLiant ML350 Gen9 1.9GHz E5-2609V3 500W Toren (5U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant ML350 Gen9 1.9GHz E5-2609V3 500W Toren (5U)

MPN: 765819-421
€ 1.594,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise ProLiant ML350 Gen9 2.4GHz E5-2620V3 Toren (5U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant ML350 Gen9 2.4GHz E5-2620V3 Toren (5U)

MPN: 765820-421
€ 2.013,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise ProLiant ML350 Gen9 2.4GHz E5-2630V3 800W Rack (5U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant ML350 Gen9 2.4GHz E5-2630V3 800W Rack (5U)

MPN: 765821-421

Normale prijs € 3.916,00

Nu € 2.817,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL380 Gen9 1.9GHz E5-2609V3 500W Rack (2U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL380 Gen9 1.9GHz E5-2609V3 500W Rack (2U)

MPN: 766342-B21

Normale prijs € 1.607,00

Nu € 1.274,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL160 Gen9 1.6GHz E5-2603V3 550W Rack (1U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL160 Gen9 1.6GHz E5-2603V3 550W Rack (1U)

MPN: 769503-B21

Normale prijs € 1.348,00

Nu € 1.209,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL160 Gen9 1.6GHz E5-2603V3 550W Rack (1U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL160 Gen9 1.6GHz E5-2603V3 550W Rack (1U)

MPN: 769504-B21

Normale prijs € 1.284,00

Nu € 1.207,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL160 Gen9 1.9GHz E5-2609V3 550W Rack (1U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL160 Gen9 1.9GHz E5-2609V3 550W Rack (1U)

MPN: 769505-B21

Normale prijs € 2.034,00

Nu € 1.550,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...