Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN6500B Managed 2U Roestvrijstaal (C8R44A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 36.667,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

C8R44A

EAN: 0887758209035 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP StoreFabric SN6500B 16Gb 96/48 Power Pack+ FC Switch

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise SN6500B, StoreFabric. Switch type: Managed. Vormfactor: 2U, Kleur van het product: Roestvrijstaal

Are you struggling to keep pace with ever-increasing workloads on a never-increasing budget? Virtualization delivers the benefits of faster deployment and consolidation, yet it demands greater performance and scalability from data center networks.

The HP StoreFabric SN6500B Fibre Channel Switch meets the needs of hyper-scale, private cloud storage environments by delivering market-leading 16 Gb FC technology and capabilities that support highly virtualized environments. Designed to enable increased flexibility and investment protection, the SN6500B switch scales from 48 to 96 ports and supports 4, 8, 10, or 16 Gb/s speeds in an efficiently designed 2U package. It also provides a simplified deployment process and features a user-friendly, point-and-click interface. The SN6500B offers low-cost access to SAN technology while providing "pay-as-you-grow" scalability to meet the needs of an evolving storage environment.

Flexible Fabrics Support Highly Virtualized Environments for Cloud-Optimized Storage Area Networks

• The HP StoreFabric SN6500B Fibre Channel Switch delivers high-speed 16 Gb optimized inter switch links (ISLs) for twice the performance over traditional Fibre Channel switches. The net result is there are fewer links, fewer cables, fewer ports and less power for the same performance.


Designed for Ease-of-Use and Simplified Administration

• The HP StoreFabric SN6500B Fibre Channel Switch provides diagnostic Ports (D_Ports) enabling IT to identify and isolate optics and cable problems, reducing fabric deployment and diagnostic times. Use D_Ports to run a variety of tests for ports, SFPs, and cables for faults, latency, and distance.


Improved Bandwidth and Greater Efficiency for Cloud-Optimized Performance

• The HP StoreFabric SN6500B Fibre Channel Switch provides unmatched bandwidth with 96 non-blocking 16 Gb/s ports in an efficient 2U form factor. Any eight ports can be trunked for 128 Gb Inter-Switch Links (ISLs).


Enhanced Scalability Allows for Expansion within Growing Organizations

• The HP StoreFabric SN6500B Fibre Channel Switch enables unmatched, pay-as-you-grow scalability for evolving storage environments.

Design

Kleur van het product Roestvrijstaal
Formaat 2U

Beheerfuncties

Switch type Managed

Poorten & interfaces

Aantal SFP-poorten 48
Aantal geïnstalleerde SFP modules 48

Data-uitwisseling

Switchingcapaciteit 16 Gbit/s

Energie

Vermogenstoevoer inclusief Nee

Gewicht en omvang

Breedte 429 mm
Diepte 609 mm
Hoogte 86 mm
Gewicht 16,9 kg
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U1MW4PE IT support service

Hewlett Packard Enterprise U1MW4PE IT support service

MPN: U1MW4PE
€ 6.565,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U1MW5PE

Hewlett Packard Enterprise U1MW5PE

MPN: U1MW5PE
€ 5.605,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW 6h24x7 SN6500B16GBPP CTR PC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW 6h24x7 SN6500B16GBPP CTR PC

MPN: U1MW6PE
€ 7.438,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2NM6E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U2NM6E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U2NM6E
€ 4.596,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2NM7E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U2NM7E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U2NM7E
€ 11.492,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2NM8PE garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U2NM8PE garantie- en supportuitbreiding

MPN: U2NM8PE
€ 1.965,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24X7SN6500B 16 GB PP FC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24X7SN6500B 16 GB PP FC

MPN: U2NM9PE
€ 2.243,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd SN6500B 16GB PP FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd SN6500B 16GB PP FC SVC

MPN: U2NN0E
€ 10.202,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd SN6500B 16GB PP FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd SN6500B 16GB PP FC SVC

MPN: U2NN1E
€ 13.322,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4 Year 24x7 SN6500B 16GB PP FC

Hewlett Packard Enterprise 4 Year 24x7 SN6500B 16GB PP FC

MPN: U2NN2E
€ 16.174,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 SN6500B 16GB PP FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 SN6500B 16GB PP FC SVC

MPN: U2NN3E
€ 20.645,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U4XE9PE garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U4XE9PE garantie- en supportuitbreiding

MPN: U4XE9PE
€ 2.758,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U4YX3E

Hewlett Packard Enterprise U4YX3E

MPN: U4YX3E
€ 13.840,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U4YZ7E

Hewlett Packard Enterprise U4YZ7E

MPN: U4YZ7E
€ 19.222,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U4ZC1E

Hewlett Packard Enterprise U4ZC1E

MPN: U4ZC1E
€ 24.370,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U8G95E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U8G95E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U8G95E
€ 12.730,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3 Yr 4H 24x7 SN6500B 16GB PP Proact

Hewlett Packard Enterprise 3 Yr 4H 24x7 SN6500B 16GB PP Proact

MPN: U8G97E
€ 15.524,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U8G99E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U8G99E IT support service

MPN: U8G99E
€ 18.064,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd SN6500B16GBPP Proactive

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd SN6500B16GBPP Proactive

MPN: U8H05E
€ 17.770,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4 Yr 4H 24x7 SN6500B 16GB PP Proact

Hewlett Packard Enterprise 4 Yr 4H 24x7 SN6500B 16GB PP Proact

MPN: U8H07E
€ 21.428,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4 Yr 6H 24x7 SN6500B 16GB PP CTR Proact

Hewlett Packard Enterprise 4 Yr 6H 24x7 SN6500B 16GB PP CTR Proact

MPN: U8H09E
€ 24.753,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5 Yr NBD SN6500B 16GB PP Proactive

Hewlett Packard Enterprise 5 Yr NBD SN6500B 16GB PP Proactive

MPN: U8H16E
€ 22.589,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5 Yr 4H 24x7 SN6500B 16GB PP Proact

Hewlett Packard Enterprise 5 Yr 4H 24x7 SN6500B 16GB PP Proact

MPN: U8H18E
€ 27.073,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5 Yr 6H 24x7 C PP CTR Proact

Hewlett Packard Enterprise 5 Yr 6H 24x7 C PP CTR Proact

MPN: U8H20E
€ 31.150,00 Niet op voorraad
Data storage devices
Hewlett Packard Enterprise SN6500B SAN Switch 24-port Upgrade E-LTU

Hewlett Packard Enterprise SN6500B SAN Switch 24-port Upgrade E-LTU

MPN: TC440AAE
€ 15.679,00 Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise StoreServ 7450 SAS Rack (2U) Zwart, Geel

Hewlett Packard Enterprise StoreServ 7450 SAS Rack (2U) Zwart, Geel

MPN: C8R35A
€ 29.882,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7450 Fibre Channel Rack (2U) disk array

Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7450 Fibre Channel Rack (2U) disk array

MPN: C8R37A
€ 61.865,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise StoreServ 7400 1200000GB Fibre Channel Rack (2U) Zwart disk array

Hewlett Packard Enterprise StoreServ 7400 1200000GB Fibre Channel Rack (2U) Zwart disk array

MPN: QR485A
€ 35.990,00 Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

MPN: AJ833A
€ 69,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

MPN: AJ834A
€ 74,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

MPN: AJ836A
€ 79,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

MPN: AJ837A
€ 107,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

MPN: AJ838A
€ 130,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

MPN: AJ839A
€ 158,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC

MPN: QK732A
€ 89,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC

MPN: QK733A
€ 95,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC

MPN: QK734A
€ 95,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC

MPN: QK735A
€ 128,00 Niet op voorraad
Montagekits
Hewlett Packard Enterprise B-Series Switch Rack-Mount Kit

Hewlett Packard Enterprise B-Series Switch Rack-Mount Kit

MPN: A7511A
€ 543,00 Niet op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise 8Gb Short Wave B-Series SFP+ SFP+ 8000Mbit/s

Hewlett Packard Enterprise 8Gb Short Wave B-Series SFP+ SFP+ 8000Mbit/s

MPN: AJ716B
€ 94,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ717A SFP+ 8000Mbit/s 1310nm netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise AJ717A SFP+ 8000Mbit/s 1310nm netwerk transceiver module

MPN: AJ717A

Normale prijs € 868,00

Nu € 587,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise QK724A SFP+ netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise QK724A SFP+ netwerk transceiver module

MPN: QK724A
€ 202,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise QK725A SFP+ netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise QK725A SFP+ netwerk transceiver module

MPN: QK725A
€ 1.756,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise QK726A SFP+ 10000Mbit/s netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise QK726A SFP+ 10000Mbit/s netwerk transceiver module

MPN: QK726A
€ 940,00 Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw

MPN: AJ835A
€ 82,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

MPN: QK736A
€ 232,00 Op voorraad
Network management software
Hewlett Packard Enterprise ISL Trunking SAN Switch 2/32

Hewlett Packard Enterprise ISL Trunking SAN Switch 2/32

MPN: 313452-B21
€ 4.750,00 Niet op voorraad
Network monitoring software
Hewlett Packard Enterprise Fabric Watch SAN Switch 2/32

Hewlett Packard Enterprise Fabric Watch SAN Switch 2/32

MPN: 313454-B21
€ 5.428,00 Niet op voorraad
Opslagbehuizingen
Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7400 Zwart, Geel

Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7400 Zwart, Geel

MPN: QR483A
€ 19.131,00 Niet op voorraad
Opslagsoftware
Hewlett Packard Enterprise TC472AAE Storage netwerk software

Hewlett Packard Enterprise TC472AAE Storage netwerk software

MPN: TC472AAE
€ 538,00 Op voorraad
RAID-controllers
Hewlett Packard Enterprise SAN Network Advisor Professional Plus Software LTU

Hewlett Packard Enterprise SAN Network Advisor Professional Plus Software LTU

MPN: TC353A
€ 18.168,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Intelligent Infrastructure Analyzer Software v2 LTU

Hewlett Packard Enterprise Intelligent Infrastructure Analyzer Software v2 LTU

MPN: TC472A
€ 508,00 Op voorraad
Softwarelicenties & -uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise SN6500B SAN Switch 24-port Upgrade LTU

Hewlett Packard Enterprise SN6500B SAN Switch 24-port Upgrade LTU

MPN: TC440A
€ 14.396,00 Niet op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise AK864B softwarelicentie & -uitbreiding

Hewlett Packard Enterprise AK864B softwarelicentie & -uitbreiding

MPN: AK864B
€ 289,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise B-series 8Gb Extended LW 25km Fibre Channel SFP+ SFP+ 8000Mbit/s Single-mode

Hewlett Packard Enterprise B-series 8Gb Extended LW 25km Fibre Channel SFP+ SFP+ 8000Mbit/s Single-mode

MPN: AW538A
€ 3.227,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7200 Zwart, Geel

Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7200 Zwart, Geel

MPN: QR482A
€ 10.630,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise StoreServ 7200 400000GB Fibre Channel Rack (2U) Zwart disk array

Hewlett Packard Enterprise StoreServ 7200 400000GB Fibre Channel Rack (2U) Zwart disk array

MPN: QR488A
€ 20.334,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise T5528A software license/upgrade

Hewlett Packard Enterprise T5528A software license/upgrade

MPN: T5528A
€ 15.732,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...