Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 1.771,00
korting!
Hewlett Packard Enterprise StoreOnce 4500 24TB Backup 24000GB Rack (2U) (BB878A)

Hewlett Packard Enterprise StoreOnce 4500 24TB Backup 24000GB Rack (2U) (BB878A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs: € 22.099,00

Actieprijs € 20.328,00

excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

BB878A

EAN: 0887758561652 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP StoreOnce 4500 24TB Backup

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Up-sell products
€ 753,00 € 500,00

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise StoreOnce 4500 24TB Backup, StoreOnce. Geïnstalleerde opslag-drive: HDD, Totale geïnstalleerde opslagcapaciteit: 24000 GB, Opslag schijf-interface: Serial Attached SCSI. Type behuizing: Rack (2U). Apparaatklasse: Small & Medium Business. Breedte: 450 mm, Diepte: 567 mm, Hoogte: 88 mm

Has unpredictable data growth resulted in management complexity and risk? HP StoreOnce Backup systems with StoreOnce Catalyst software provide a consistent, high-performance scale-out backup architecture that spans the entire enterprise and Federated Catalyst that can reduce management in large environments.

You can reduce the amount of backup data you need to store by 95% and choose between powerful dedicated appliances for larger offices and data centers, and flexible virtual appliances for smaller and remote offices. Industry leading backup and restore speeds mean that you can meet shrinking backup windows and recovery SLAs. Plus, with HP StoreOnce as the industry’s only federated deduplication technology, you can dedupe anywhere and control the movement of dehydrated data across the enterprise using your backup application.

Seamlessly integrating with your current backup applications, StoreOnce Backup provides flexible integration for SAN, Ethernet and virtualized environments.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

Type behuizing Rack (2U)

Opslagmedia

Opslagdrives geïnstalleerd Ja
Geïnstalleerde opslag-drive HDD
Aantal storage drives geïnstalleerd 12
Totale geïnstalleerde opslagcapaciteit 24000 GB
Opslag schijf-interface Serial Attached SCSI
Capaciteit opslag-drive 2000 GB
Overdrachtssnelheid 14 Gbit/s
Rotatiesnelheid harde schijf 7200 RPM

data storage devices

Apparaatklasse Small & Medium Business

Gewicht en omvang

Breedte 450 mm
Diepte 567 mm
Hoogte 88 mm
Gewicht 23,3 kg

Overige specificaties

Replicatiekenmerken Licensed by target available from /go/StoreOnce
Afmetingen (BxDxH) 445.5 x 749.3 x 87.3 mm
Maat 44.55 cm (17.54")
Schijfeenheid (12) LFF SAS; Supported
RAID-ondersteuning RAID 6
Beschrijving uitbreiding A mixture of up to 3x StoreOnce 4500/4700 24TB upgrade kit (BB881A) or
StoreOnce 4500 48TB upgrade kit (BB909A)
Gewicht 27.7 kg (base), 50.3 kg (full) (61 lb (base), 111.0 lb (full))
Geëmuleerde tapeapparaten (maximum) 24
Geëmuleerd tapeapparaat (type) HP LTO-2/LTO-3/LTO-4/LTO-5/LTO-6 Ultrium Tape Drives in MSL2024 Tape Library, MSL4048 Tape Library, HP D2D generic library with HP D2D generic tape library
Geëmuleerde tapecartridges (maximum) 24576

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Coax-kabel
Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 1m 1m SFP+ SFP+ Zwart

Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 1m 1m SFP+ SFP+ Zwart

J9281B
€ 107,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X242 SFP+ SFP+ 7m Direct Attach Cable 7m Zwart

Hewlett Packard Enterprise X242 SFP+ SFP+ 7m Direct Attach Cable 7m Zwart

J9285B
€ 178,00
Op voorraad
Garantie- en support-uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise StoreOnce Basic Installation Service

Hewlett Packard Enterprise StoreOnce Basic Installation Service

UD056E
€ 730,00
Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise Care Pack Service for Storage Training

Hewlett Packard Enterprise Care Pack Service for Storage Training

HF383E
€ 675,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

AJ837A
€ 106,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

AJ838A
€ 149,00
Op voorraad
Coax-kabel
Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 3m 3m SFP+ SFP+ Zwart

Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 3m 3m SFP+ SFP+ Zwart

J9283B
€ 132,00
Op voorraad
Signaalkabels
Hewlett Packard Enterprise 537963-B21 5m Zwart Signaalkabel

Hewlett Packard Enterprise 537963-B21 5m Zwart Signaalkabel

537963-B21
€ 223,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X244 3m Zwart Signaalkabel

Hewlett Packard Enterprise X244 3m Zwart Signaalkabel

J9301A

Normale prijs: € 794,00

Actieprijs € 747,00

Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U3T77E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3T77E garantie- en supportuitbreiding

U3T77E
€ 14.862,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U3T69E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3T69E garantie- en supportuitbreiding

U3T69E
€ 5.131,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U3T70E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3T70E garantie- en supportuitbreiding

U3T70E
€ 7.349,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U3T71E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3T71E garantie- en supportuitbreiding

U3T71E
€ 9.468,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U3T72E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3T72E garantie- en supportuitbreiding

U3T72E
€ 6.326,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U3T73E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3T73E garantie- en supportuitbreiding

U3T73E
€ 8.911,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U3T74E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3T74E garantie- en supportuitbreiding

U3T74E
€ 11.383,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U3T76E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3T76E garantie- en supportuitbreiding

U3T76E
€ 11.749,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U3T79E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U3T79E IT support service

U3T79E
€ 13.060,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U3T80E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3T80E garantie- en supportuitbreiding

U3T80E
€ 16.778,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U3T81E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3T81E garantie- en supportuitbreiding

U3T81E
€ 16.369,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U3T82E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3T82E garantie- en supportuitbreiding

U3T82E
€ 22.064,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U3T83E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3T83E garantie- en supportuitbreiding

U3T83E
€ 27.510,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U3T84E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3T84E garantie- en supportuitbreiding

U3T84E
€ 17.564,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U3T85E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3T85E garantie- en supportuitbreiding

U3T85E
€ 23.628,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X244

Hewlett Packard Enterprise X244

J9300A

Normale prijs: € 753,00

Actieprijs € 500,00

Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5Y, 24x7, w/DMR D2D4100 FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5Y, 24x7, w/DMR D2D4100 FC SVC

U2LF6E
€ 14.581,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U2LF8E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U2LF8E IT support service

U2LF8E
€ 26.991,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U2LF9E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U2LF9E IT support service

U2LF9E
€ 11.527,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U2LG0E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U2LG0E IT support service

U2LG0E
€ 21.648,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, NBD, wDMR D2D4106 Bup Sys FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, NBD, wDMR D2D4106 Bup Sys FC SVC

U2LG2PE
€ 2.004,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U2LG3E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U2LG3E IT support service

U2LG3E
€ 20.114,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24x7 w/DMR D2D4112 FC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24x7 w/DMR D2D4112 FC

U2LG4PE
€ 2.944,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR w/DMR D2D4112 FC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR w/DMR D2D4112 FC

U2LG5PE
€ 5.148,00
Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 D2D4100 Backup Sys FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 D2D4100 Backup Sys FC SVC

U2LG7E
€ 12.702,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5Y, 24x7, w/CDMR D2D4100 FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5Y, 24x7, w/CDMR D2D4100 FC SVC

U2LG9E
€ 15.336,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U2LH1E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U2LH1E IT support service

U2LH1E
€ 27.743,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U2LH2E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U2LH2E IT support service

U2LH2E
€ 12.142,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U2LH3E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U2LH3E IT support service

U2LH3E
€ 22.263,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5Y, CTR D2D4100 BU Sys FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5Y, CTR D2D4100 BU Sys FC SVC

U2LH4E
€ 25.110,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U2LH5PE

Hewlett Packard Enterprise U2LH5PE

U2LH5PE
€ 2.138,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24x7CDMR D2D4112 FC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24x7CDMR D2D4112 FC

U2LH6PE
€ 3.078,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR w/CDMR D2D4112 FC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR w/CDMR D2D4112 FC

U2LH7PE
€ 5.283,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U2LH8E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U2LH8E IT support service

U2LH8E
€ 7.409,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR D2D4100 FC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR D2D4100 FC

U2LH9PE
€ 4.815,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U2LJ0E

Hewlett Packard Enterprise U2LJ0E

U2LJ0E
€ 5.785,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, NBD, D2D4100 Backup Sys FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, NBD, D2D4100 Backup Sys FC SVC

U2LJ4PE
€ 1.670,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1 Yr PW 24x7 D2D4100 BU Sys FC

Hewlett Packard Enterprise 1 Yr PW 24x7 D2D4100 BU Sys FC

U2LJ5PE
€ 2.610,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd CDMR D2D4100 Pro Care

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd CDMR D2D4100 Pro Care

U5J13E
€ 6.805,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U5J14E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U5J14E IT support service

U5J14E
€ 9.358,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd CDMR D2D4100 Pro Care

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd CDMR D2D4100 Pro Care

U5J15E
€ 12.153,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U5J16E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U5J16E IT support service

U5J16E
€ 9.973,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U5J17E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U5J17E IT support service

U5J17E
€ 13.675,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U5J18E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U5J18E IT support service

U5J18E
€ 17.216,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U5J19E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U5J19E IT support service

U5J19E
€ 17.702,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U5J20E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U5J20E IT support service

U5J20E
€ 23.797,00
Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise U4ZR0E

Hewlett Packard Enterprise U4ZR0E

U4ZR0E
€ 5.046,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U4ZS2E

Hewlett Packard Enterprise U4ZS2E

U4ZS2E
€ 7.226,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd DMR D2D4100 Backup Sys FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd DMR D2D4100 Backup Sys FC SVC

U4ZT4E
€ 9.134,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U1KJ3PE

Hewlett Packard Enterprise U1KJ3PE

U1KJ3PE
€ 3.345,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U1KB8PE IT support service

Hewlett Packard Enterprise U1KB8PE IT support service

U1KB8PE
€ 2.841,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U1KB9PE

Hewlett Packard Enterprise U1KB9PE

U1KB9PE
€ 5.063,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U1KC0PE

Hewlett Packard Enterprise U1KC0PE

U1KC0PE
€ 2.430,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U1KJ1PE

Hewlett Packard Enterprise U1KJ1PE

U1KJ1PE
€ 1.971,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U1KJ2PE

Hewlett Packard Enterprise U1KJ2PE

U1KJ2PE
€ 2.299,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U1KJ4PE

Hewlett Packard Enterprise U1KJ4PE

U1KJ4PE
€ 3.224,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U1KJ5PE

Hewlett Packard Enterprise U1KJ5PE

U1KJ5PE
€ 5.523,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PW 6h CTR 24x7 w/DMR D2D4100 PC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW 6h CTR 24x7 w/DMR D2D4100 PC

U1KJ6PE
€ 5.391,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR w/DMR D2D4100 Foundation Care Service

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR w/DMR D2D4100 Foundation Care Service

U2LF7E
€ 16.061,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U2LG6E

Hewlett Packard Enterprise U2LG6E

U2LG6E
€ 3.938,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3Y, 24x7, w/CDMR D2D4100 BU Sys FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3Y, 24x7, w/CDMR D2D4100 BU Sys FC SVC

U2LG8E
€ 8.971,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3 Year CTR w/CDMR D2D4100 FC

Hewlett Packard Enterprise 3 Year CTR w/CDMR D2D4100 FC

U2LH0E
€ 16.850,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 D2D4100 Backup Sys FC

Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 D2D4100 Backup Sys FC

U2LJ1E
€ 5.275,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR D2D4100 BU Sys FC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR D2D4100 BU Sys FC

U2LJ3E
€ 15.176,00
Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise U2LJ6E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U2LJ6E IT support service

U2LJ6E
€ 8.332,00
Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise BB909A software license/upgrade

Hewlett Packard Enterprise BB909A software license/upgrade

BB909A
€ 42.287,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise 487649-B21 netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise 487649-B21 netwerkkabel

487649-B21
€ 137,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise 487652-B21 1m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise 487652-B21 1m Zwart netwerkkabel

487652-B21
€ 116,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise 487655-B21 netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise 487655-B21 netwerkkabel

487655-B21
€ 218,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise 487658-B21 7m netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise 487658-B21 7m netwerkkabel

487658-B21
€ 287,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ839A
€ 157,00
Op voorraad
Opslagsoftware
Hewlett Packard Enterprise StoreOnce 4500/4700 24TB Upgrade Kit

Hewlett Packard Enterprise StoreOnce 4500/4700 24TB Upgrade Kit

BB881A
€ 22.956,00
Op voorraad
Opslagsoftware
Hewlett Packard Enterprise StoreOnce 4200/4500 Security Pack E-LTU

Hewlett Packard Enterprise StoreOnce 4200/4500 Security Pack E-LTU

BB892AAE
€ 1.316,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

QK736A
€ 232,00
Op voorraad
RAID-controllers
Hewlett Packard Enterprise StoreOnce 4200/4500 Catalyst LTU

Hewlett Packard Enterprise StoreOnce 4200/4500 Catalyst LTU

BB888A
€ 2.388,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver

455883-B21
€ 614,00
Op voorraad
Voedingen
Hewlett Packard Enterprise 656362-B21 460W power supply unit

Hewlett Packard Enterprise 656362-B21 460W power supply unit

656362-B21
€ 246,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

AJ836A
€ 78,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC

QK733A
€ 94,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

AJ833A
€ 68,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ834A
€ 73,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw

AJ835A
€ 82,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC

QK732A
€ 88,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC

QK734A
€ 90,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC

QK735A
€ 127,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...