Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise StoreOnce 4700 24TB Backup 24000GB Rack (2U) (BB879A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 33.736,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

BB879A

EAN: 2002890001004 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP StoreOnce 4700 24TB Backup

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise StoreOnce 4700 24TB Backup, StoreOnce. Geïnstalleerde opslag-drive: HDD, Totale geïnstalleerde opslagcapaciteit: 24000 GB, Opslag schijf-interface: Serial Attached SCSI. Type behuizing: Rack (2U). Apparaatklasse: Small & Medium Business. Breedte: 450 mm, Diepte: 567 mm, Hoogte: 88 mm

Has unpredictable data growth resulted in management complexity and risk? HP StoreOnce Backup systems with StoreOnce Catalyst software provide a consistent, high-performance scale-out backup architecture that spans the entire enterprise and Federated Catalyst that can reduce management in large environments.

You can reduce the amount of backup data you need to store by 95% and choose between powerful dedicated appliances for larger offices and data centers, and flexible virtual appliances for smaller and remote offices. Industry leading backup and restore speeds mean that you can meet shrinking backup windows and recovery SLAs. Plus, with HP StoreOnce as the industry’s only federated deduplication technology, you can dedupe anywhere and control the movement of dehydrated data across the enterprise using your backup application.

Seamlessly integrating with your current backup applications, StoreOnce Backup provides flexible integration for SAN, Ethernet and virtualized environments.

Design

Type behuizing Rack (2U)

Opslagmedia

Opslagdrives geïnstalleerd Ja
Geïnstalleerde opslag-drive HDD
Aantal storage drives geïnstalleerd 12
Totale geïnstalleerde opslagcapaciteit 24000 GB
Aantal opslagkaarten ondersteund 12
Opslag schijf-interface Serial Attached SCSI
Capaciteit opslag-drive 2000 GB
Soorten RAID 5
Overdrachtssnelheid 22 Gbit/s
Rotatiesnelheid harde schijf 7200 RPM

Poorten & interfaces

Hostinterface 8 Gb/sec Fibre Channel (4) and; 10 GbE (2) and; 1Gb Ethernet (4); Host interface type and number of ports per controller.

Performance

Apparaatklasse Small & Medium Business

Gewicht en omvang

Breedte 450 mm
Diepte 567 mm
Hoogte 88 mm
Gewicht 2,33 kg

Overige specificaties

Replicatiekenmerken Licensed by target available from /go/StoreOnce
Afmetingen (BxDxH) 445.5 x 698.5 x 87.3 mm
Schijfeenheid (12) LFF SAS; Supported
RAID-ondersteuning RAID 6
Beschrijving uitbreiding StoreOnce 4500/4700 upgrade kit
Geëmuleerde tapeapparaten (maximum) 40
Geëmuleerd tapeapparaat (type) HP LTO-2/LTO-3/LTO-4/LTO-5/LTO-6 Ultrium Tape Drives in MSL2024 Tape Library, MSL4048 Tape Library, HP D2D generic library with HP D2D generic tape library
Geëmuleerde tapecartridges (maximum) 204800
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U1MG9PE IT support service

Hewlett Packard Enterprise U1MG9PE IT support service

MPN: U1MG9PE
€ 4.878,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, 6h, 24 x 7, D2D4324 PC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, 6h, 24 x 7, D2D4324 PC SVC

MPN: U1MH0PE
€ 8.530,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U1MH1PE

Hewlett Packard Enterprise U1MH1PE

MPN: U1MH1PE
€ 3.993,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U1MH2PE

Hewlett Packard Enterprise U1MH2PE

MPN: U1MH2PE
€ 3.320,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, NBD, w/DMR D2D4324 PC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, NBD, w/DMR D2D4324 PC SVC

MPN: U1MH3PE
€ 3.874,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U1MH4PE

Hewlett Packard Enterprise U1MH4PE

MPN: U1MH4PE
€ 5.551,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U1MH5PE

Hewlett Packard Enterprise U1MH5PE

MPN: U1MH5PE
€ 5.432,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, 6h, 24 x 7, CDMR D2D4324 PC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, 6h, 24 x 7, CDMR D2D4324 PC SVC

MPN: U1MH6PE
€ 9.203,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW 6hCTR24x7w/DMR D2D4324 PC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW 6hCTR24x7w/DMR D2D4324 PC

MPN: U1MH7PE
€ 9.083,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5Y, 24x7, w/DMR D2D4324 System FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5Y, 24x7, w/DMR D2D4324 System FC SVC

MPN: U2LN3E
€ 25.040,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y24x7 w/DMR D2D4324 System FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y24x7 w/DMR D2D4324 System FC SVC

MPN: U2LN4E
€ 27.580,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR w/DMR D2D4324 SysFC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR w/DMR D2D4324 SysFC SVC

MPN: U2LN5E
€ 45.576,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2LN6E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U2LN6E IT support service

MPN: U2LN6E
€ 19.794,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR w/DMR D2D4324 SysFC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR w/DMR D2D4324 SysFC SVC

MPN: U2LN7E
€ 36.556,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, NBD, w/DMR D2D4324 System FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, NBD, w/DMR D2D4324 System FC SVC

MPN: U2LN8PE
€ 3.377,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3Y, NBD, w/DMR D2D4324 System FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3Y, NBD, w/DMR D2D4324 System FC SVC

MPN: U2LN9E
€ 8.646,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4Y, NBD, w/DMR D2D4324 System FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4Y, NBD, w/DMR D2D4324 System FC SVC

MPN: U2LP0E
€ 12.380,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd w/DMR D2D4324 System FC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd w/DMR D2D4324 System FC

MPN: U2LP1E
€ 15.951,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR D2D4324 System FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR D2D4324 System FC SVC

MPN: U2LP2E
€ 34.541,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2LP3PE

Hewlett Packard Enterprise U2LP3PE

MPN: U2LP3PE
€ 4.961,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2LP4PE garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U2LP4PE garantie- en supportuitbreiding

MPN: U2LP4PE
€ 8.530,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2LP5E

Hewlett Packard Enterprise U2LP5E

MPN: U2LP5E
€ 6.634,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2LP6E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U2LP6E IT support service

MPN: U2LP6E
€ 21.812,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3Y, 24x7, w/CDMR D2D4324 System FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3Y, 24x7, w/CDMR D2D4324 System FC SVC

MPN: U2LP7E
€ 14.742,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5Y, 24x7, w/CDMR D2D4324 System FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5Y, 24x7, w/CDMR D2D4324 System FC SVC

MPN: U2LP8E
€ 25.737,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3Y, 24x7, w/CDMR D2D4324 System FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3Y, 24x7, w/CDMR D2D4324 System FC SVC

MPN: U2LP9E
€ 28.015,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR w/CDMR D2D4324 SysFC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR w/CDMR D2D4324 SysFC SVC

MPN: U2LQ0E
€ 46.262,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2LQ1E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U2LQ1E IT support service

MPN: U2LQ1E
€ 20.362,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR w/CDMR D2D4324 SysFC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR w/CDMR D2D4324 SysFC SVC

MPN: U2LQ2E
€ 37.115,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR D2D4324 System FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR D2D4324 System FC SVC

MPN: U2LQ3E
€ 43.120,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, NBD, CDMR D2D4324 System FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, NBD, CDMR D2D4324 System FC SVC

MPN: U2LQ4PE
€ 3.497,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd w/CDMR D2D4324 System FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd w/CDMR D2D4324 System FC SVC

MPN: U2LQ5E
€ 9.081,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4Y, NBD, w/CDMR D2D4324 System FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4Y, NBD, w/CDMR D2D4324 System FC SVC

MPN: U2LQ6E
€ 12.949,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2LQ7E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U2LQ7E IT support service

MPN: U2LQ7E
€ 16.649,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, 24x7, CDMR D2D4324 System FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, 24x7, CDMR D2D4324 System FC SVC

MPN: U2LQ8PE
€ 5.081,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR w/CDMR D2D4324 Sys FC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR w/CDMR D2D4324 Sys FC

MPN: U2LQ9PE
€ 8.796,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2LR0E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U2LR0E IT support service

MPN: U2LR0E
€ 12.724,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR D2D4324 System FC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR D2D4324 System FC

MPN: U2LR1PE
€ 8.112,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2LR2E

Hewlett Packard Enterprise U2LR2E

MPN: U2LR2E
€ 9.747,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 D2D4324 System FC

Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 D2D4324 System FC

MPN: U2LR3E
€ 12.296,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR D2D4324 System FC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR D2D4324 System FC

MPN: U2LR5E
€ 25.570,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2LR6PE

Hewlett Packard Enterprise U2LR6PE

MPN: U2LR6PE
€ 2.813,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, 24x7, D2D4324 System FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, 24x7, D2D4324 System FC SVC

MPN: U2LR7PE
€ 4.398,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3Y, 24x7, w/DMR D2D4324 System FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3Y, 24x7, w/DMR D2D4324 System FC SVC

MPN: U2LR8E
€ 14.308,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3S97E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3S97E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3S97E
€ 8.646,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3S98E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3S98E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3S98E
€ 12.380,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3S99E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3S99E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3S99E
€ 15.951,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3T00E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3T00E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3T00E
€ 10.657,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3T01E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3T01E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3T01E
€ 15.014,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3T02E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3T02E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3T02E
€ 19.180,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3T04E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3T04E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3T04E
€ 19.794,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3T05E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3T05E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3T05E
€ 25.040,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3T07E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U3T07E IT support service

MPN: U3T07E
€ 22.428,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3T08E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U3T08E IT support service

MPN: U3T08E
€ 28.268,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3T09E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3T09E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3T09E
€ 27.580,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3T10E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3T10E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3T10E
€ 37.175,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3T11E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3T11E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3T11E
€ 45.576,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3T12E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3T12E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3T12E
€ 29.592,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3T13E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3T13E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3T13E
€ 39.808,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3T14E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3T14E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3T14E
€ 48.751,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd CDMR D2D4324 Pro Care

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd CDMR D2D4324 Pro Care

MPN: U5J04E
€ 11.091,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U5J05E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U5J05E IT support service

MPN: U5J05E
€ 15.582,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd CDMR D2D4324 Pro Care

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd CDMR D2D4324 Pro Care

MPN: U5J06E
€ 19.877,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U5J07E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U5J07E IT support service

MPN: U5J07E
€ 16.753,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U5J08E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U5J08E IT support service

MPN: U5J08E
€ 22.997,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U5J09E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U5J09E IT support service

MPN: U5J09E
€ 28.966,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U5J10E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U5J10E IT support service

MPN: U5J10E
€ 30.026,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U5J11E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U5J11E IT support service

MPN: U5J11E
€ 40.377,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U5J12E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U5J12E IT support service

MPN: U5J12E
€ 49.436,00 Niet op voorraad
Coax-kabel
Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 1m 1m SFP+ SFP+ Zwart

Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 1m 1m SFP+ SFP+ Zwart

MPN: J9281B
€ 78,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 3m 3m SFP+ SFP+ Zwart

Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 3m 3m SFP+ SFP+ Zwart

MPN: J9283B
€ 130,00 Niet op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise Care Pack Service for Storage Training

Hewlett Packard Enterprise Care Pack Service for Storage Training

MPN: HF383E
€ 675,00 Op voorraad
Garantie- en support-uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise StoreOnce Basic Installation Service

Hewlett Packard Enterprise StoreOnce Basic Installation Service

MPN: UD056E
€ 661,00 Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

MPN: AJ833A
€ 69,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

MPN: AJ834A
€ 74,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

MPN: AJ836A
€ 79,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

MPN: AJ837A
€ 107,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

MPN: AJ838A
€ 130,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

MPN: AJ839A
€ 158,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC

MPN: QK732A
€ 89,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC

MPN: QK733A
€ 95,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC

MPN: QK734A
€ 95,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC

MPN: QK735A
€ 128,00 Niet op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver

MPN: 455883-B21

Normale prijs € 620,00

Nu € 541,00 Op voorraad

Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise 487649-B21 netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise 487649-B21 netwerkkabel

MPN: 487649-B21
€ 137,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 487652-B21 1m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise 487652-B21 1m Zwart netwerkkabel

MPN: 487652-B21
€ 118,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 487655-B21 netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise 487655-B21 netwerkkabel

MPN: 487655-B21
€ 218,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 487658-B21 7m netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise 487658-B21 7m netwerkkabel

MPN: 487658-B21
€ 287,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw

MPN: AJ835A
€ 82,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X242 SFP+ SFP+ 7m Direct Attach Cable 7m Zwart

Hewlett Packard Enterprise X242 SFP+ SFP+ 7m Direct Attach Cable 7m Zwart

MPN: J9285B
€ 176,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

MPN: QK736A
€ 232,00 Op voorraad
Opslagsoftware
Hewlett Packard Enterprise StoreOnce 4500/4700 24TB Upgrade Kit

Hewlett Packard Enterprise StoreOnce 4500/4700 24TB Upgrade Kit

MPN: BB881A
€ 22.956,00 Niet op voorraad
Signaalkabels
Hewlett Packard Enterprise 537963-B21 5m Zwart Signaalkabel

Hewlett Packard Enterprise 537963-B21 5m Zwart Signaalkabel

MPN: 537963-B21
€ 223,00 Niet op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X244

Hewlett Packard Enterprise X244

MPN: J9300A

Normale prijs € 753,00

Nu € 500,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise X244 3m Zwart Signaalkabel

Hewlett Packard Enterprise X244 3m Zwart Signaalkabel

MPN: J9301A

Normale prijs € 794,00

Nu € 747,00 Op voorraad

Voedingen
Hewlett Packard Enterprise 656362-B21 460W power supply unit

Hewlett Packard Enterprise 656362-B21 460W power supply unit

MPN: 656362-B21
€ 246,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...