Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise T5522A software license/upgrade (T5522A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 13.861,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

T5522A

EAN: 0884420064893 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

Hewlett Packard Enterprise T5522A, opwaarderen, HP 8/40 SAN

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise T5522A. Softwaretype: opwaarderen. Compatibele producten: HP 8/40 SAN. Gewicht verpakking: 450 g, Diepte verpakking: 2,54 cm, Hoogte verpakking: 27,9 cm

Licentie

Softwaretype opwaarderen

Features

Compatibele producten HP 8/40 SAN

Verpakking

Gewicht pakket 450 g
Hoogte van de verpakking 27,9 cm
Diepte van de verpakking 2,54 cm
Breedte van de verpakking 21,6 cm
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U3F17E

Hewlett Packard Enterprise U3F17E

MPN: U3F17E
€ 8.634,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3F32E

Hewlett Packard Enterprise U3F32E

MPN: U3F32E
€ 12.715,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 B 24-40 Port PP FC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 B 24-40 Port PP FC

MPN: U4XG6E
€ 5.857,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U4XG7E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U4XG7E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U4XG7E
€ 7.542,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U4XR8E

Hewlett Packard Enterprise U4XR8E

MPN: U4XR8E
€ 4.367,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd B-SER 24-40 Port PP FC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd B-SER 24-40 Port PP FC

MPN: U4XT9E
€ 5.714,00 Niet op voorraad
Data storage devices
Hewlett Packard Enterprise DC SAN Director Switch 32-port 8Gb Fibre Channel Blade Option

Hewlett Packard Enterprise DC SAN Director Switch 32-port 8Gb Fibre Channel Blade Option

MPN: AK859B
€ 27.648,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AK870A SFP 1000Mbit/s netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise AK870A SFP 1000Mbit/s netwerk transceiver module

MPN: AK870A
€ 1.103,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 8/40 SAN Switch 8-port Upgrade E-LTU

Hewlett Packard Enterprise 8/40 SAN Switch 8-port Upgrade E-LTU

MPN: T5519AAE
€ 3.831,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise SN6500B SAN Switch 24-port Upgrade E-LTU

Hewlett Packard Enterprise SN6500B SAN Switch 24-port Upgrade E-LTU

MPN: TC440AAE
€ 16.222,00 Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/16Gb Embedded FC Switch 12-port Upgrade E-LTU

Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/16Gb Embedded FC Switch 12-port Upgrade E-LTU

MPN: T5517AAE
€ 4.274,00 Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise 2m LC/SC

Hewlett Packard Enterprise 2m LC/SC

MPN: 221691-B21
€ 103,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 15m LC-SC

Hewlett Packard Enterprise 15m LC-SC

MPN: 221691-B23
€ 131,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/SC

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/SC

MPN: 221691-B26
€ 143,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC

MPN: 221692-B26
€ 167,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

MPN: AJ833A
€ 74,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel

MPN: AJ834A
€ 79,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

MPN: AJ836A
€ 85,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

MPN: AJ837A
€ 106,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

MPN: AJ838A
€ 139,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ839A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A Glasvezel kabel

MPN: AJ839A
€ 170,00 Niet op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise AJ715A netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise AJ715A netwerk transceiver module

MPN: AJ715A
€ 143,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ717A netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise AJ717A netwerk transceiver module

MPN: AJ717A
€ 936,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4Gb LW B-series 30km FC SFP

Hewlett Packard Enterprise 4Gb LW B-series 30km FC SFP

MPN: AN211A
€ 1.287,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise B-series 1Gb Ethernet Copper SFP

Hewlett Packard Enterprise B-series 1Gb Ethernet Copper SFP

MPN: AW537A
€ 244,00 Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

MPN: AJ835A
€ 89,00 Op voorraad
Network management software
Hewlett Packard Enterprise ISL Trunking SAN Switch 2/32

Hewlett Packard Enterprise ISL Trunking SAN Switch 2/32

MPN: 313452-B21
€ 4.620,00 Niet op voorraad
Network monitoring software
Hewlett Packard Enterprise Fabric Watch SAN Switch 2/32

Hewlett Packard Enterprise Fabric Watch SAN Switch 2/32

MPN: 313454-B21
€ 4.811,00 Niet op voorraad
Opslagsoftware
Hewlett Packard Enterprise B-series Mid/High End Extended Fabric LTU

Hewlett Packard Enterprise B-series Mid/High End Extended Fabric LTU

MPN: 313458-B21
€ 3.168,00 Niet op voorraad
RAID-controllers
Hewlett Packard Enterprise DC04 and SN8000B 4-slot SAN Director Integrated Routing LTU

Hewlett Packard Enterprise DC04 and SN8000B 4-slot SAN Director Integrated Routing LTU

MPN: TA643A
€ 21.205,00 Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 8/40 Power Pack+ (24) Full Fabric Ports Enabled SAN Switch

Hewlett Packard Enterprise 8/40 Power Pack+ (24) Full Fabric Ports Enabled SAN Switch

MPN: AM870B
€ 16.896,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise B-series 8Gb Extended LW 25km Fibre Channel SFP+

Hewlett Packard Enterprise B-series 8Gb Extended LW 25km Fibre Channel SFP+

MPN: AW538A
€ 3.373,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN3000B/SN6000B 16Gb SAN Switch Accessory Kit

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN3000B/SN6000B 16Gb SAN Switch Accessory Kit

MPN: E7Y00A
€ 164,00 Niet op voorraad
HP SN6000B 16Gb 48-port/24-port Active Fibre Channel Switch

HP SN6000B 16Gb 48-port/24-port Active Fibre Channel Switch

MPN: QK753B#05Y
€ 7.366,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise SN6000B 16Gb 48-port/24-port Active Fibre Channel Switch

Hewlett Packard Enterprise SN6000B 16Gb 48-port/24-port Active Fibre Channel Switch

MPN: QK753B#ABB
€ 8.085,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class

MPN: T5517A
€ 4.425,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise T5519A software license/upgrade

Hewlett Packard Enterprise T5519A software license/upgrade

MPN: T5519A

Normale prijs € 3.517,00

Nu € 3.238,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise T5520A software license/upgrade

Hewlett Packard Enterprise T5520A software license/upgrade

MPN: T5520A
€ 13.830,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1606 Extension SAN Switch Advanced Ext LTU

Hewlett Packard Enterprise 1606 Extension SAN Switch Advanced Ext LTU

MPN: TA747A
€ 7.809,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 8/40 and 1606 Extension SAN Switch FICON CUP LTU

Hewlett Packard Enterprise 8/40 and 1606 Extension SAN Switch FICON CUP LTU

MPN: TA748A
€ 5.299,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1606 Extension SAN Switch Integrated Routing LTU

Hewlett Packard Enterprise 1606 Extension SAN Switch Integrated Routing LTU

MPN: TA750A
€ 10.084,00 Op voorraad
Telefoonkabels
Hewlett Packard Enterprise 50m LC-LC 50m LC LC

Hewlett Packard Enterprise 50m LC-LC 50m LC LC

MPN: 221692-B27
€ 232,00 Niet op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...