Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise T5529A software license/upgrade (T5529A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 22.344,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

T5529A

EAN: 0884420089759 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

HP 8/80 and Encryption Switch Intgrated Routing LTU

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise T5529A. Softwaretype: opwaarderen. Compatibele producten: HP 8/80. Gewicht verpakking: 450 g, Diepte verpakking: 2,54 cm, Hoogte verpakking: 27,9 cm

HP StorageWorks B-series 48-80 Port SAN Switch Integrated Routing LTU

Licentie

Softwaretype opwaarderen

Features

Compatibele producten HP 8/80

Verpakking

Gewicht pakket 450 g
Hoogte van de verpakking 27,9 cm
Diepte van de verpakking 2,54 cm
Breedte van de verpakking 21,6 cm
Data storage devices
Hewlett Packard Enterprise AK870A SFP 1000Mbit/s netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise AK870A SFP 1000Mbit/s netwerk transceiver module

MPN: AK870A
€ 1.103,00 Niet op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise 2m LC/SC

Hewlett Packard Enterprise 2m LC/SC

MPN: 221691-B21
€ 103,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 15m LC-SC

Hewlett Packard Enterprise 15m LC-SC

MPN: 221691-B23
€ 131,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/SC

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/SC

MPN: 221691-B26
€ 143,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC

MPN: 221692-B26
€ 167,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

MPN: AJ833A
€ 84,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel

MPN: AJ834A
€ 88,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

MPN: AJ836A
€ 89,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

MPN: AJ837A
€ 104,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

MPN: AJ838A
€ 146,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ839A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A Glasvezel kabel

MPN: AJ839A
€ 180,00 Niet op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise AJ715A netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise AJ715A netwerk transceiver module

MPN: AJ715A
€ 143,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ717A netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise AJ717A netwerk transceiver module

MPN: AJ717A

Normale prijs € 881,00

Nu € 587,00 Niet op voorraad

Hewlett Packard Enterprise 4Gb LW B-series 30km FC SFP

Hewlett Packard Enterprise 4Gb LW B-series 30km FC SFP

MPN: AN211A
€ 1.287,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise B-series 1Gb Ethernet Copper SFP

Hewlett Packard Enterprise B-series 1Gb Ethernet Copper SFP

MPN: AW537A
€ 244,00 Niet op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

MPN: AJ835A
€ 98,00 Op voorraad
Network management software
Hewlett Packard Enterprise ISL Trunking SAN Switch 2/32

Hewlett Packard Enterprise ISL Trunking SAN Switch 2/32

MPN: 313452-B21
€ 4.814,00 Niet op voorraad
Network monitoring software
Hewlett Packard Enterprise Fabric Watch SAN Switch 2/32

Hewlett Packard Enterprise Fabric Watch SAN Switch 2/32

MPN: 313454-B21
€ 4.811,00 Niet op voorraad
Opslagsoftware
Hewlett Packard Enterprise B-series Mid/High End Extended Fabric LTU

Hewlett Packard Enterprise B-series Mid/High End Extended Fabric LTU

MPN: 313458-B21
€ 3.316,00 Niet op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise AM871B Managed Fast Ethernet (10/100) Rack (2U) Grijs netwerk-switch

Hewlett Packard Enterprise AM871B Managed Fast Ethernet (10/100) Rack (2U) Grijs netwerk-switch

MPN: AM871B
€ 32.852,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise B-series 8Gb Extended LW 25km Fibre Channel SFP+

Hewlett Packard Enterprise B-series 8Gb Extended LW 25km Fibre Channel SFP+

MPN: AW538A
€ 3.173,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1606 Extension SAN Switch Advanced Ext LTU

Hewlett Packard Enterprise 1606 Extension SAN Switch Advanced Ext LTU

MPN: TA747A
€ 7.809,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 8/40 and 1606 Extension SAN Switch FICON CUP LTU

Hewlett Packard Enterprise 8/40 and 1606 Extension SAN Switch FICON CUP LTU

MPN: TA748A
€ 5.299,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1606 Extension SAN Switch Integrated Routing LTU

Hewlett Packard Enterprise 1606 Extension SAN Switch Integrated Routing LTU

MPN: TA750A
€ 10.084,00 Niet op voorraad
Telefoonkabels
Hewlett Packard Enterprise 50m LC-LC 50m LC LC

Hewlett Packard Enterprise 50m LC-LC 50m LC LC

MPN: 221692-B27
€ 232,00 Niet op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...