Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise X111 100 MB LC FX SFP (J9054C)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 109,00
excl. BTW
Partnummer:

J9054C

EAN: 0886112003739 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

HP X111 100M SFP LC FX Transceiver

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Hewlett Packard Enterprise X111 100 MB LC FX SFP. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Multi-mode, Duplex systeem: Volledig, Half, Compatibele producten: HP 2620 HP 3800. Gewicht: 30 g

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3u

Performance

Soort kabel Multi-mode
Duplex systeem Volledig, Half
Compatibele producten HP 2620
HP 3800

Gewicht en omvang

Gewicht 30 g

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...