Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR (JD092B)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 1.102,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JD092B

EAN: 0885631249475 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

HP X130 10G SFP+ LC SR Transceiver

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u
SFP transceiver type SR
Fibre channel-poorten 1
Glasvezelkabel
C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

MPN: 85505
€ 35,00 Op voorraad
C2G 85514 Glasvezel kabel

C2G 85514 Glasvezel kabel

MPN: 85514
€ 40,00 Op voorraad
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85550
€ 49,00 Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85552
€ 44,00 Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5500-24G EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5500-24G EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

MPN: JD377A#ABB
€ 1.316,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise A 5120-24G EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise A 5120-24G EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

MPN: JE066A#ABB
€ 949,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise A 5120-48G EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise A 5120-48G EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

MPN: JE067A#ABB

Normale prijs € 1.638,00

Nu € 1.090,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise A 5120-48G EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise A 5120-48G EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

MPN: JE069A#ABB

Normale prijs € 2.577,00

Nu € 1.449,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise 5500-24G-4SFP HI Switch with 2 Interface Slots Opacity Shield Kit

Hewlett Packard Enterprise 5500-24G-4SFP HI Switch with 2 Interface Slots Opacity Shield Kit

MPN: JG716A
€ 161,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise FlexNetwork 5130 48G 4SFP+ EI

Hewlett Packard Enterprise FlexNetwork 5130 48G 4SFP+ EI

MPN: JG934A#ABB

Normale prijs € 2.932,00

Nu € 1.954,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise 5130-24G-PoE+-4SFP+ (370W) EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise 5130-24G-PoE+-4SFP+ (370W) EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

MPN: JG936A
€ 1.272,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5130-24G-2SFP+-2XGT EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise 5130-24G-2SFP+-2XGT EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart

MPN: JG938A
€ 2.049,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise FlexNetwork 5130 24G 2SFP+ 2XGT EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise FlexNetwork 5130 24G 2SFP+ 2XGT EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

MPN: JG938A#ABB
€ 2.015,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise FlexNetwork 5130 24G POE+ 2SFP+ 2XGT (370W) EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise FlexNetwork 5130 24G POE+ 2SFP+ 2XGT (370W) EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

MPN: JG940A#ABB

Normale prijs € 2.585,00

Nu € 1.981,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise 1420-16G Unmanaged L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise 1420-16G Unmanaged L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

MPN: JH016A#ABB
€ 113,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...