Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC LR Single Mode 10km 1310nm (JD108B)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 1.892,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JD108B

EAN: 0885631249581 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP X130 10G XFP LC LR Transceiver

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC LR Single Mode 10km 1310nm. Soort aansluiting: XFP, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode

Netwerk

Soort aansluiting XFP
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u
SFP transceiver type LR
Fibre channel-poorten 1

Performance

Maximaal bereik 10000 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Single-mode
Glasvezelkabel
C2G 85505 Glasvezel kabel

C2G 85505 Glasvezel kabel

MPN: 85505
€ 35,00 Op voorraad
C2G 85514 Glasvezel kabel

C2G 85514 Glasvezel kabel

MPN: 85514
€ 40,00 Op voorraad
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85550
€ 49,00 Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85552
€ 44,00 Op voorraad
Network management software
Hewlett Packard Enterprise IMC Basic WLAN Manager

Hewlett Packard Enterprise IMC Basic WLAN Manager

MPN: JG590AAE
€ 3.623,00 Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 7503 Switch Chassis

Hewlett Packard Enterprise 7503 Switch Chassis

MPN: JD240B

Normale prijs € 2.611,00

Nu € 2.468,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5500-24G SI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Rack (1U) Zwart

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5500-24G SI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Rack (1U) Zwart

MPN: JD369A#ABB
€ 2.252,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5500-24G-SFP EI Managed L3 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5500-24G-SFP EI Managed L3 1U Zwart

MPN: JD374A#ABB

Normale prijs € 4.688,00

Nu € 3.623,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5500-24G EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Rack (1U) Zwart

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5500-24G EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Rack (1U) Zwart

MPN: JD377A#ABB

Normale prijs € 2.754,00

Nu € 2.686,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise A 5120-24G EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Rack (1U) Zwart

Hewlett Packard Enterprise A 5120-24G EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Rack (1U) Zwart

MPN: JE066A#ABB
€ 949,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise A 5120-48G EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Rack (1U) Zwart

Hewlett Packard Enterprise A 5120-48G EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Rack (1U) Zwart

MPN: JE067A#ABB
€ 1.638,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise A 5120-48G EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Rack (1U) Zwart

Hewlett Packard Enterprise A 5120-48G EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Rack (1U) Zwart

MPN: JE069A#ABB
€ 2.577,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise A 5120-48G-PoE+ EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Rack (1U) Zwart

Hewlett Packard Enterprise A 5120-48G-PoE+ EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Rack (1U) Zwart

MPN: JG237A#ABB

Normale prijs € 3.434,00

Nu € 2.456,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5500-24G-PoE+ SI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Rack (1U) Zwart

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5500-24G-PoE+ SI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Rack (1U) Zwart

MPN: JG238A#ABB
€ 2.571,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5500-24G-PoE+ EI Switch with 2 Interface Slots

Hewlett Packard Enterprise 5500-24G-PoE+ EI Switch with 2 Interface Slots

MPN: JG241A#ABB
€ 3.193,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...