Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC ZR Single Mode 80km 1550nm XFP 10000Mbit/s 1550nm Single-mode (JD107A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 10.891,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JD107A

EAN: 0885631161104 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP X130 10G XFP LC ZR Transceiver

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC ZR Single Mode 80km 1550nm. Soort aansluiting: XFP, Vezel-optische connector: LC, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u. Soort kabel: Single-mode

Netwerk

Soort aansluiting XFP
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u
SFP transceiver type ZR
Fibre channel-poorten 1

Performance

Maximaal bereik 80000 m
Golflengte 1550 nm
Soort kabel Single-mode
Glasvezelkabel
C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

MPN: 85505
€ 35,00 Op voorraad
C2G 85514 Glasvezel kabel

C2G 85514 Glasvezel kabel

MPN: 85514
€ 39,00 Op voorraad
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85550
€ 48,00 Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85552
€ 43,00 Op voorraad
Netwerkchassis
Hewlett Packard Enterprise 10508-V 20U netwerkchassis

Hewlett Packard Enterprise 10508-V 20U netwerkchassis

MPN: JC611A
€ 7.544,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JC612A 14U Zwart netwerkchassis

Hewlett Packard Enterprise JC612A 14U Zwart netwerkchassis

MPN: JC612A
€ 6.427,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 10504

Hewlett Packard Enterprise 10504

MPN: JC613A
€ 4.499,00 Niet op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 12504 AC

Hewlett Packard Enterprise 12504 AC

MPN: JC654A

Normale prijs € 5.167,00

Nu € 5.024,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise Intellijack 10512 Managed L3+ Zwart

Hewlett Packard Enterprise Intellijack 10512 Managed L3+ Zwart

MPN: JC748A
€ 10.016,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 7503 Switch Chassis 9U netwerkchassis

Hewlett Packard Enterprise 7503 Switch Chassis 9U netwerkchassis

MPN: JD240B
€ 2.611,00 Op voorraad
HP 12508 AC Switch Chassis

HP 12508 AC Switch Chassis

MPN: JF431C
€ 7.796,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 7503 Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart

Hewlett Packard Enterprise 7503 Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart

MPN: JG507A
€ 9.388,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 7506 Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart

Hewlett Packard Enterprise 7506 Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart

MPN: JG508A
€ 11.955,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...