Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise X131 10G X2 SC LR (J8437A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 2.601,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

J8437A

EAN: 0829160455075 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

HP 10GbE X2-SC LR Optic

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise X131 10G X2 SC LR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10/100/1000BASE-T(X), 10Gbase-LR. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m. Certificering: ITU-T G.652. Gewicht: 160 g

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad

Performance

Maximaal bereik 10000 m

Certificaten

Certificering ITU-T G.652

Gewicht en omvang

Gewicht 160 g

Overige specificaties

Bekabelingstechnologie 10/100/1000BASE-T(X), 10Gbase-LR
Full duplex Ja
Afmetingen (BxDxH) 14,2 x 34,8 x 4,3 mm
Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae
Aansluitingen 1 x 10GBase-LR
1 x SC 10GBase-LR
Switches
Hewlett Packard Enterprise 4208vl

Hewlett Packard Enterprise 4208vl

MPN: J8773A#ABB
€ 1.604,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise E4208-68G-4SFP vl Switch Managed

Hewlett Packard Enterprise E4208-68G-4SFP vl Switch Managed

MPN: J9030A#ABB
€ 3.161,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 3500-24G-PoE+ yl Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Rack (1U) Grijs

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 3500-24G-PoE+ yl Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Rack (1U) Grijs

MPN: J9310A#ABB

Normale prijs € 2.665,00

Nu € 2.371,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 3500-48G-PoE+ yl Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Rack (1U) Grijs

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 3500-48G-PoE+ yl Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Rack (1U) Grijs

MPN: J9311A#ABB

Normale prijs € 4.588,00

Nu € 3.616,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5406-44G-PoE+-2XG v2 zl Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 4U height Grijs

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5406-44G-PoE+-2XG v2 zl Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 4U height Grijs

MPN: J9533A#ABB
€ 4.677,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5406-44G-PoE+-4G-SFP v2 zl Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 4U height Grijs

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5406-44G-PoE+-4G-SFP v2 zl Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 4U height Grijs

MPN: J9539A#ABB
€ 4.669,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5412 zl 7U height Grijs

Hewlett Packard Enterprise 5412 zl 7U height Grijs

MPN: J9643A

Normale prijs € 3.053,00

Nu € 2.115,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise 5406R zl2 Managed Grijs

Hewlett Packard Enterprise 5406R zl2 Managed Grijs

MPN: J9821A

Normale prijs € 1.207,00

Nu € 1.104,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise 5412R zl2 Managed Grijs

Hewlett Packard Enterprise 5412R zl2 Managed Grijs

MPN: J9822A

Normale prijs € 2.323,00

Nu € 1.659,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise 5406R-44G-PoE+/2SFP+ v2 zl2 Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grijs

Hewlett Packard Enterprise 5406R-44G-PoE+/2SFP+ v2 zl2 Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grijs

MPN: J9823A

Normale prijs € 4.681,00

Nu € 3.143,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise 5406R-44G-PoE+/4SFP v2 zl2 Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grijs

Hewlett Packard Enterprise 5406R-44G-PoE+/4SFP v2 zl2 Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grijs

MPN: J9824A

Normale prijs € 4.053,00

Nu € 2.822,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...