Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR (J9150A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 240,00
excl. BTW
Partnummer:

J9150A

EAN: 0884420143307 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Typisch stroomverbruik: 0,6 W. Breedte: 13,8 mm, Diepte: 55,7 mm, Hoogte: 11,9 mm

A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit SR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 300 m on multimode fiber.

Warranty and support

• Beperkte elektronische en telefonische support van HP is beschikbaar. Kijk op de HP website www.procurve.com/support voor informatie over de geleverde support en de beschikbare supportperiode.

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3ae

Performance

Maximaal bereik 300 m
Golflengte 850 nm
Soort kabel Multi-mode

Energie

Stroomverbruik 0,6 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 85 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 0 - 85 procent
Hoogte, in bedrijf 0 - 3000 m

Gewicht en omvang

Breedte 13,8 mm
Diepte 55,7 mm
Hoogte 11,9 mm
Gewicht 20 g
Switches
Hewlett Packard Enterprise 2530-8G-PoE+ Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Rack (1U) Grijs

Hewlett Packard Enterprise 2530-8G-PoE+ Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Rack (1U) Grijs

MPN: J9774A
€ 244,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530 8G PoE+ Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530 8G PoE+ Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

MPN: J9774A#ABB
€ 267,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem 2530-24G Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Rack (1U) Zwart

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem 2530-24G Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Rack (1U) Zwart

MPN: J9776A
€ 351,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530-24G Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530-24G Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

MPN: J9776A#ABB

Normale prijs € 500,00

Nu € 389,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530-8G Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530-8G Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

MPN: J9777A#ABB
€ 357,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530 24 PoE+ Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530 24 PoE+ Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

MPN: J9779A#ABB
€ 371,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530 8 PoE+ Managed L2 Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530 8 PoE+ Managed L2 Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

MPN: J9780A#ABB
€ 252,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530-48 Managed L2 Fast Ethernet (10/100) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530-48 Managed L2 Fast Ethernet (10/100) 1U Grijs

MPN: J9781A#ABB

Normale prijs € 490,00

Nu € 415,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530-24 Managed L2 Fast Ethernet (10/100) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530-24 Managed L2 Fast Ethernet (10/100) 1U Grijs

MPN: J9782A#ABB
€ 259,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530-8 Managed L2 Fast Ethernet (10/100) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530-8 Managed L2 Fast Ethernet (10/100) 1U Grijs

MPN: J9783A#ABB
€ 202,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1420-16G Unmanaged L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise 1420-16G Unmanaged L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

MPN: JH016A#ABB
€ 113,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1420-24G-2SFP+ 10G Uplink Switch

Hewlett Packard Enterprise 1420-24G-2SFP+ 10G Uplink Switch

MPN: JH018A#ABB
€ 299,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1420-24G-PoE+ (124W)

Hewlett Packard Enterprise 1420-24G-PoE+ (124W)

MPN: JH019A#ABB
€ 327,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...