Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ MPO MM 850nm CSR4 300m QSFP+ 40000Mbit/s 850nm Multimode (JG709A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 1.845,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JG709A

EAN: 0887758571965 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP X140 40G QSFP+ MPO MM 850nm CSR4 300m Transceiver

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ MPO MM 850nm CSR4 300m. Soort aansluiting: QSFP+, Vezel-optische connector: MPO, SFP transceiver type: SR. Soort kabel: Multimode. Certificering: MSA

Netwerk

Soort aansluiting QSFP+
Overdrachtssnelheid (max) 40000 Mbit/s
Vezel-optische connector MPO
SFP transceiver type SR

Performance

Hot-plug ondersteuning Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Maximaal bereik 300 m
Golflengte 850 nm
Soort kabel Multimode

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent

Certificaten

Certificering MSA
Switches
Hewlett Packard Enterprise 7503 Switch Chassis

Hewlett Packard Enterprise 7503 Switch Chassis

MPN: JD240B
€ 2.611,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5700-48G-4XG-2QSFP+ Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart

Hewlett Packard Enterprise 5700-48G-4XG-2QSFP+ Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart

MPN: JG894A

Normale prijs € 4.401,00

Nu € 3.568,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...