Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ LC LR4 SM (JH232A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 3.916,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JH232A

EAN: 0889296046318 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP X142 40G QSFP+ LC LR4 SM Transceiver

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ LC LR4 SM. Soort aansluiting: QSFP+, Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9/125. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

Netwerk

Soort aansluiting QSFP+
Overdrachtssnelheid (max) 40000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
SFP transceiver type LR4
Bekabelingstechnologie 40GBASE-LR4

Performance

Hot-plug ondersteuning Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Single-mode
Vezelkabel diameters ondersteund 9/125
Compatibele producten HP 5400R zl2

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent

Certificaten

Certificering MSA

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...