Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300m (JH233A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 1.550,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JH233A

EAN: 0889296046325 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300M XCVR

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300m. Soort aansluiting: QSFP+, Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit/s, Vezel-optische connector: MPO. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

Netwerk

Soort aansluiting QSFP+
Overdrachtssnelheid (max) 40000 Mbit/s
Vezel-optische connector MPO
SFP transceiver type SR4
Bekabelingstechnologie 40GBASE-eSR4

Performance

Hot-plug ondersteuning Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Maximaal bereik 300 m
Golflengte 850 nm
Soort kabel Multi-mode
Compatibele producten HP 5400R zl2

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent

Certificaten

Certificering MSA

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
Switches
Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 24G 1-slot Switch Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 24G 1-slot Switch Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

MPN: JL071A

Normale prijs € 2.563,00

Nu € 2.326,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 24G PoE+ 1-slot Switch Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 24G PoE+ 1-slot Switch Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart

MPN: JL073A

Normale prijs € 2.790,00

Nu € 2.015,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...