Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1570 (JD110A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 2.689,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JD110A

EAN: 0885631161135 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP X170 1G SFP LC LH70 1570 Transceiver

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1570. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1570 nm

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u
Fibre channel-poorten 1

Performance

Golflengte 1570 nm
Glasvezelkabel
C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

MPN: 85505
€ 35,00 Niet op voorraad
C2G 85514 Glasvezel kabel

C2G 85514 Glasvezel kabel

MPN: 85514
€ 39,00 Niet op voorraad
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85550
€ 49,00 Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85552
€ 43,00 Op voorraad
Netwerkchassis
Hewlett Packard Enterprise 10504

Hewlett Packard Enterprise 10504

MPN: JC613A
€ 4.326,00 Niet op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 12504 AC

Hewlett Packard Enterprise 12504 AC

MPN: JC654A

Normale prijs € 5.016,00

Nu € 4.681,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise 7503 Switch Chassis

Hewlett Packard Enterprise 7503 Switch Chassis

MPN: JD240B
€ 2.611,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise E5500-48-PoE Switch

Hewlett Packard Enterprise E5500-48-PoE Switch

MPN: JE107A#ABB
€ 2.310,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3600-24 v2 EI Switch

Hewlett Packard Enterprise 3600-24 v2 EI Switch

MPN: JG299A#ABB
€ 1.325,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3600-48 v2 EI Switch

Hewlett Packard Enterprise 3600-48 v2 EI Switch

MPN: JG300A#ABB
€ 1.945,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3600-24-PoE+ v2 EI Switch

Hewlett Packard Enterprise 3600-24-PoE+ v2 EI Switch

MPN: JG301B#ABB
€ 1.896,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3600-24 v2 SI Switch

Hewlett Packard Enterprise 3600-24 v2 SI Switch

MPN: JG304A#ABB
€ 1.141,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3600-48 v2 SI Switch

Hewlett Packard Enterprise 3600-48 v2 SI Switch

MPN: JG305A#ABB
€ 1.331,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise A 3600-48-PoE+ v2 SI Switch Managed Power over Ethernet (PoE) Grijs

Hewlett Packard Enterprise A 3600-48-PoE+ v2 SI Switch Managed Power over Ethernet (PoE) Grijs

MPN: JG307A
€ 1.927,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3600-48-PoE+ v2 SI Switch

Hewlett Packard Enterprise 3600-48-PoE+ v2 SI Switch

MPN: JG307B#ABB
€ 1.988,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...