Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise 10GbE SFP+ SR SFP+ 10000Mbit/s 850nm (C3N53AA)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 851,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

C3N53AA

EAN: 0887111344656 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

Intel 10GbE SFP+ SR Tranceiver

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Hewlett Packard Enterprise 10GbE SFP+ SR. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm, Duplex systeem: Volledig

Een SFP+ form factor 10-Gigabit transceiver die de 10-Gigabit SR-standaard ondersteunt en 10-Gigabit connectiviteit biedt tot 300 meter via multimode glasvezelkabel.

• Poorten: 1 LC 10-GbE poort (IEEE 802.3ae type 10GBase-SR); Duplex: alleen full


• Connectiviteit: Type connector: LC-golflengte: 850nm model: SFP+

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3ae
SFP transceiver type SR

Performance

Maximaal bereik 300 m
Golflengte 850 nm
Duplex systeem Volledig

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...