Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP 12508 AC Switch Chassis (JF431C)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 7.796,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JF431C

EAN: 0886112452094 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP 12508 AC Switch Chassis

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise 12508 AC Switch Chassis

The SDN-enabled HP 12500 Switch Series offers industry leading scalability for enterprise data center cores giving you significantly higher throughput with 24.3 Tbps switching capacity. Along with scalability you get high performance 10/40/100GbE line cards.

With high scalability and performance, the new core switch series extends the value of your installed base and also delivers high availability and resilience with redundant fabrics, power supplies and fan trays. Customers will find great value in Comware 7 advanced features, including IRF, MDC, SPB and EVI.

Design

Formaat 22U height
Veiligheid CE Labeled; cUL Certified; UL Listed; EN 60825-1 Safety of Laser Products-Part 1; EN 60825-2 Safety of Laser Products-Part 2; IEC 60825; IEC 60950-1:2001 (with CB Report); CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1-03; Anatel; ULAR; GOST; EN 60950-1/A11; FDA 21 CFR Subcha
Elektromagnetische compatibiliteit VCCI Class A; EN 55022 Class A; VCCI V-3/2000.04; ICES-003 Class A; AS/NZS CISPR 22 Class A; EMC Directive 2004/108/EC; FCC (CFR 47, Part 15) Class A

Data-uitwisseling

Switchingcapaciteit 6120 Gb/s

Energie

Stroomverbruik 4750W
Ingangsspanning 100 - 120 / 200 - 240 VAC

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -40 to 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 tot 95 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 to 95 procent
Bedrijfstemperatuur, bereik 32 - 104 °F
Warmtedissipatie 14587 BTU/h

Gewicht en omvang

Gewicht 95 kg

Overige specificaties

Beheerplatform IMC - Intelligent Management Center; command-line interface; out-of-band management (serial RS-232C); SNMP Manager; Telnet; RMON1; FTP; in-line and out-of-band; terminal interface (serial RS-232C); modem interface
Afmetingen (BxDxH) 442 x 739.9 x 975.1 mm
Stroomvoorziening 10GbE modules consume half the power compared to competitive products; redundant, scalable, 90% efficient power supplies deliver high reliability in the data center; new ASIC technology has low power consumption when providing rich features.
Geheugen en processor PowerPC @ 400 MHz; 128 MB RAM
Frequentie 50/60 Hz
Maat 44.2 cm (17.4")
Montage Mounts in an EIA-standard 19 in. telco rack or equipment cabinet
Gewicht 95 kg (209.44 lb)
Elektromagnetische immuniteit ETSI EN 300 386 V1.3.3; EN 55024:1998+ A1:2001 + A2:2003; EN 61000-4-2; IEC61000-4-2; EN 61000-4-3; IEC61000-4-3; EN 61000-4-4; IEC61000-4-4; EN 61000-4-5; IEC61000-4-5; EN 61000-4-6; IEC61000-4-6; IEC 61000-4-8; EN61000-4-8; EN 61000-4-11; IEC61000-4-11;
Aansluitingen 8 open module slots; Supports a maximum of 384 Gigabit Ethernet ports or 384 1/10GbE ports or 128 40GbE ports or 32 100GbE ports, or a combination; Included
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PWNBD HP12508 SwchprdtsProCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PWNBD HP12508 SwchprdtsProCareSVC

MPN: U1CF0PE
€ 13.104,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y NBD Exch HP 12508 Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y NBD Exch HP 12508 Swt pdt FC SVC

MPN: U1YE6E
€ 5.565,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y 4hr Exch HP 12508 Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y 4hr Exch HP 12508 Swt pdt FC SVC

MPN: U1YV0E
€ 9.932,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y 24x7 HP 12508 Swt products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y 24x7 HP 12508 Swt products FC SVC

MPN: U3PV3E
€ 12.023,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd HP 12508 Swt products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd HP 12508 Swt products FC SVC

MPN: U4BR6E
€ 6.371,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW Nbd ExchHP 12508 Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW Nbd ExchHP 12508 Swt pdt FC SVC

MPN: U4CU8PE
€ 5.565,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1Y

Hewlett Packard Enterprise 1Y

MPN: U4DA3PE
€ 9.932,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW Nbd HP 12508 Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW Nbd HP 12508 Swt pdt FC SVC

MPN: U4FT7PE
€ 7.693,00 Op voorraad
Flashgeheugens
Hewlett Packard Enterprise X600 1G CompactFlash 1GB CompactFlash flashgeheugen

Hewlett Packard Enterprise X600 1G CompactFlash 1GB CompactFlash flashgeheugen

MPN: JC684A
€ 265,00 Niet op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24x7 HP 12508 Swt pdt Foundation Care Service

Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24x7 HP 12508 Swt pdt Foundation Care Service

MPN: U4BU9PE
€ 13.433,00 Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

MPN: QK733A
€ 77,00 Niet op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise JD061A netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise JD061A netwerk transceiver module

MPN: JD061A

Normale prijs € 1.227,00

Nu € 878,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T

MPN: JD089B
€ 168,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR

MPN: JD092B
€ 272,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC SR

Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC SR

MPN: JD117B
€ 1.177,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX

MPN: JD118B
€ 123,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120

Hewlett Packard Enterprise X120

MPN: JD119B
€ 363,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ MPO MM 850nm CSR4 300m

Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ MPO MM 850nm CSR4 300m

MPN: JG709A
€ 1.970,00 Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise 12500 Side Cable Management Guide

Hewlett Packard Enterprise 12500 Side Cable Management Guide

MPN: JC084A
€ 92,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 7m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 7m DAC

MPN: JC784C
€ 253,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC

MPN: JD097C
€ 193,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 5m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 5m DAC

MPN: JG081C
€ 243,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

MPN: QK736A
€ 223,00 Op voorraad
Rack-toebehoren
Hewlett Packard Enterprise X421

Hewlett Packard Enterprise X421

MPN: JC665A
€ 200,00 Op voorraad
Switch modules
Hewlett Packard Enterprise JC065B network switch module

Hewlett Packard Enterprise JC065B network switch module

MPN: JC065B
€ 15.494,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1250x G2 Fabric Module

Hewlett Packard Enterprise 1250x G2 Fabric Module

MPN: JC658A
€ 4.708,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 12500E MPU

Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 12500E MPU

MPN: JG802A
€ 7.934,00 Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 12500 48-port GbE SFP LEC Module

Hewlett Packard Enterprise 12500 48-port GbE SFP LEC Module

MPN: JC069B
€ 15.494,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JC072B network switch module

Hewlett Packard Enterprise JC072B network switch module

MPN: JC072B
€ 5.751,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH40 1550nm

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH40 1550nm

MPN: JD062A

Normale prijs € 1.227,00

Nu € 810,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC LRM

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC LRM

MPN: JD093B
€ 824,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JD094B netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise JD094B netwerk transceiver module

MPN: JD094B
€ 1.955,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U

MPN: JD098B
€ 771,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-D

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-D

MPN: JD099B
€ 771,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH100

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH100

MPN: JD103A
€ 2.797,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC ZR Single Mode 80km 1550nm

Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC ZR Single Mode 80km 1550nm

MPN: JD107A
€ 10.337,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC LR Single Mode 10km 1310nm

Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC LR Single Mode 10km 1310nm

MPN: JD108B
€ 1.892,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1570

Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1570

MPN: JD110A
€ 2.689,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1590

Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1590

MPN: JD111A
€ 2.689,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1610

Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1610

MPN: JD112A
€ 2.689,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1510

Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1510

MPN: JD115A
€ 2.689,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X135 10G XFP LC ER

Hewlett Packard Enterprise X135 10G XFP LC ER

MPN: JD121A
€ 6.245,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC ER 40km

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC ER 40km

MPN: JG234A
€ 5.256,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ MPO SR4

Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ MPO SR4

MPN: JG325B
€ 1.798,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ LC LR4 SM 10km 1310nm

Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ LC LR4 SM 10km 1310nm

MPN: JG661A
€ 4.629,00 Op voorraad
Voedingen
Hewlett Packard Enterprise 12500 AC Power Entry Module

Hewlett Packard Enterprise 12500 AC Power Entry Module

MPN: JF426A
€ 279,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...