Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
NIEUW
HP 12508 AC Switch Chassis (JF431C)

HP 12508 AC Switch Chassis (JF431C)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 7.796,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JF431C

EAN: 0886112452094 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP 12508 AC Switch Chassis

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise 12508 AC Switch Chassis

The SDN-enabled HP 12500 Switch Series offers industry leading scalability for enterprise data center cores giving you significantly higher throughput with 24.3 Tbps switching capacity. Along with scalability you get high performance 10/40/100GbE line cards.

With high scalability and performance, the new core switch series extends the value of your installed base and also delivers high availability and resilience with redundant fabrics, power supplies and fan trays. Customers will find great value in Comware 7 advanced features, including IRF, MDC, SPB and EVI.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

Formaat 22U height
Veiligheid CE Labeled; cUL Certified; UL Listed; EN 60825-1 Safety of Laser Products-Part 1; EN 60825-2 Safety of Laser Products-Part 2; IEC 60825; IEC 60950-1:2001 (with CB Report); CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1-03; Anatel; ULAR; GOST; EN 60950-1/A11; FDA 21 CFR Subcha
Elektromagnetische compatibiliteit VCCI Class A; EN 55022 Class A; VCCI V-3/2000.04; ICES-003 Class A; AS/NZS CISPR 22 Class A; EMC Directive 2004/108/EC; FCC (CFR 47, Part 15) Class A

Data-uitwisseling

Switchingcapaciteit 6120 Gb/s

Energie

Stroomverbruik 4750W
Ingangsspanning 100 - 120 / 200 - 240 VAC

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -40 to 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 tot 95 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 to 95 procent
Bedrijfstemperatuur, bereik 32 - 104 °F
Warmtedissipatie 14587 BTU/h

Gewicht en omvang

Gewicht 95 kg

Overige specificaties

Beheerplatform IMC - Intelligent Management Center; command-line interface; out-of-band management (serial RS-232C); SNMP Manager; Telnet; RMON1; FTP; in-line and out-of-band; terminal interface (serial RS-232C); modem interface
Afmetingen (BxDxH) 442 x 739.9 x 975.1 mm
Stroomvoorziening 10GbE modules consume half the power compared to competitive products; redundant, scalable, 90% efficient power supplies deliver high reliability in the data center; new ASIC technology has low power consumption when providing rich features.
Geheugen en processor PowerPC @ 400 MHz; 128 MB RAM
Frequentie 50/60 Hz
Maat 44.2 cm (17.4")
Montage Mounts in an EIA-standard 19 in. telco rack or equipment cabinet
Gewicht 95 kg (209.44 lb)
Elektromagnetische immuniteit ETSI EN 300 386 V1.3.3; EN 55024:1998+ A1:2001 + A2:2003; EN 61000-4-2; IEC61000-4-2; EN 61000-4-3; IEC61000-4-3; EN 61000-4-4; IEC61000-4-4; EN 61000-4-5; IEC61000-4-5; EN 61000-4-6; IEC61000-4-6; IEC 61000-4-8; EN61000-4-8; EN 61000-4-11; IEC61000-4-11;
Aansluitingen 8 open module slots; Supports a maximum of 384 Gigabit Ethernet ports or 384 1/10GbE ports or 128 40GbE ports or 32 100GbE ports, or a combination; Included

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Rack-toebehoren
Hewlett Packard Enterprise X421 Zilver

Hewlett Packard Enterprise X421 Zilver

JC665A
€ 206,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise JC072B network switch module

Hewlett Packard Enterprise JC072B network switch module

JC072B
€ 5.751,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 12500 48-port GbE SFP LEC Module

Hewlett Packard Enterprise 12500 48-port GbE SFP LEC Module

JC069B
€ 15.958,00
Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise 12500 32-port 10GbE SFP+ REC Module

Hewlett Packard Enterprise 12500 32-port 10GbE SFP+ REC Module

JC476B
€ 31.959,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T

JD089B
€ 219,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC LRM

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC LRM

JD093B
€ 687,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH100

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH100

JD103A
€ 2.909,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC LR Single Mode 10km 1310nm XFP 10000Mbit/s 1310nm Single-mode

Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC LR Single Mode 10km 1310nm XFP 10000Mbit/s 1310nm Single-mode

JD108B
€ 1.949,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1570

Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1570

JD110A
€ 2.689,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1610

Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1610

JD112A
€ 2.689,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1510

Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1510

JD115A
€ 2.689,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC SR

Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC SR

JD117B
€ 1.214,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X120 SFP 1000Mbit/s

Hewlett Packard Enterprise X120 SFP 1000Mbit/s

JD119B
€ 482,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-D

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-D

JD099B
€ 803,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X135 10G XFP LC ER XFP 10000Mbit/s Single-mode

Hewlett Packard Enterprise X135 10G XFP LC ER XFP 10000Mbit/s Single-mode

JD121A
€ 6.426,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise JD094B netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise JD094B netwerk transceiver module

JD094B
€ 1.645,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U

JD098B
€ 803,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR

JD092B

Normale prijs: € 1.102,00

Actieprijs € 757,00

Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX SFP 1000Mbit/s

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX SFP 1000Mbit/s

JD118B
€ 256,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1590

Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1590

JD111A
€ 2.689,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC ZR Single Mode 80km 1550nm XFP 10000Mbit/s 1550nm Single-mode

Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC ZR Single Mode 80km 1550nm XFP 10000Mbit/s 1550nm Single-mode

JD107A
€ 10.637,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC 3m Zwart

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC 3m Zwart

JD097C
€ 151,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 5m DAC 5m Zwart

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 5m DAC 5m Zwart

JG081C
€ 172,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC ER 40km SFP+ 10000Mbit/s

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC ER 40km SFP+ 10000Mbit/s

JG234A
€ 5.467,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 7m DAC 7m Zwart

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 7m DAC 7m Zwart

JC784C
€ 195,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise JD061A SFP 1310nm netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise JD061A SFP 1310nm netwerk transceiver module

JD061A
€ 1.277,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd ProactCare 12508 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd ProactCare 12508 switch Svc

U2Q38E
€ 38.313,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd ProactCare 12508 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd ProactCare 12508 switch Svc

U2Q39E
€ 50.592,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd ProactCare 12508 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd ProactCare 12508 switch Svc

U2Q40E
€ 62.333,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProactCare12508 Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProactCare12508 Switch Svc

U2Q41E
€ 55.197,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7 ProactCare 12508 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7 ProactCare 12508 switch Svc

U2Q42E
€ 72.703,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProactCare12508 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProactCare12508 switch Svc

U2Q43E
€ 89.439,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y 6hCTR Proact Care 12508 Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 3y 6hCTR Proact Care 12508 Switch Svc

U2Q44E
€ 75.192,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y 6hCTR ProactCare 12508 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y 6hCTR ProactCare 12508 switch Svc

U2Q45E
€ 98.886,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH40 1550nm

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH40 1550nm

JD062A
€ 1.277,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ LC LR4 SM 10km 1310nm QSFP+ 40000Mbit/s 1310nm Single-mode

Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ LC LR4 SM 10km 1310nm QSFP+ 40000Mbit/s 1310nm Single-mode

JG661A

Normale prijs: € 4.917,00

Actieprijs € 3.750,00

Op voorraad
Voedingen
Hewlett Packard Enterprise 12500 AC Power Entry Module

Hewlett Packard Enterprise 12500 AC Power Entry Module

JF426A
€ 287,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y NBD Exch HP 12508 Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y NBD Exch HP 12508 Swt pdt FC SVC

U1YE6E
€ 5.790,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y 4hr Exch HP 12508 Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y 4hr Exch HP 12508 Swt pdt FC SVC

U1YV0E
€ 10.332,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 12508 Swt products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 12508 Swt products FC SVC

U3GR1E
€ 51.541,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 HP 12508 Swt products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 HP 12508 Swt products FC SVC

U3HB6E
€ 63.496,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR HP 12508 Swt products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR HP 12508 Swt products FC SVC

U3JY1E
€ 77.725,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR HP 12508 Swt products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR HP 12508 Swt products FC SVC

U3KJ8E
€ 95.596,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch HP 12508 Swt pdt Foundation Care Service

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch HP 12508 Swt pdt Foundation Care Service

U3MX9E
€ 27.050,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch HP 12508 Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch HP 12508 Swt pdt FC SVC

U3NW5E
€ 39.373,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch HP 12508 Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch HP 12508 Swt pdt FC SVC

U3PH7E
€ 48.271,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd CDMR HP 12508 Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd CDMR HP 12508 Swt pdt FC SVC

U3VY5E
€ 93.222,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 12508 Swt products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 12508 Swt products FC SVC

U3XT5E
€ 29.137,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd HP 12508 Swt products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd HP 12508 Swt products FC SVC

U3YJ9E
€ 36.028,00
Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24x7 HP 12508 Swt pdt Foundation Care Service

Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24x7 HP 12508 Swt pdt Foundation Care Service

U4BU9PE
€ 13.976,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24x7 CDMR 12508 Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24x7 CDMR 12508 Swt pdt FC SVC

U4CC3PE
€ 30.748,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR HP 12508 Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR HP 12508 Swt pdt FC SVC

U4CF7PE
€ 20.847,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR CDMR 12508 Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR CDMR 12508 Swt pdt FC SVC

U4CN9PE
€ 38.198,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PW Nbd ExchHP 12508 Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW Nbd ExchHP 12508 Swt pdt FC SVC

U4CU8PE
€ 5.790,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1Y

Hewlett Packard Enterprise 1Y

U4DA3PE
€ 10.332,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PW Nbd CDMR 12508 Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW Nbd CDMR 12508 Swt pdt FC SVC

U4FF7PE
€ 24.775,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PW Nbd HP 12508 Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW Nbd HP 12508 Swt pdt FC SVC

U4FT7PE
€ 8.003,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PWNBD HP12508 SwchprdtsProCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PWNBD HP12508 SwchprdtsProCareSVC

U1CF0PE
€ 13.633,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24x7 HP12508Swth prdctProCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24x7 HP12508Swth prdctProCareSVC

U1CF1PE
€ 19.435,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PW6hCTR12508Swth prdctProCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW6hCTR12508Swth prdctProCareSVC

U1CF2PE
€ 26.306,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1yPW24x7CDMR12508Swth ProCare SVC

Hewlett Packard Enterprise 1yPW24x7CDMR12508Swth ProCare SVC

U1CF4PE
€ 36.208,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1yPW6hCTRCDMR 12508Swth ProCare SVC

Hewlett Packard Enterprise 1yPW6hCTRCDMR 12508Swth ProCare SVC

U1CF5PE
€ 43.078,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd Exch HP 12508 Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd Exch HP 12508 Swt pdt FC SVC

U3ML2E
€ 22.064,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3yNBD ProaCare w/CDMR12508 Switch SVC

Hewlett Packard Enterprise 3yNBD ProaCare w/CDMR12508 Switch SVC

U9T47E
€ 87.291,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ MPO SR4 QSFP+ 40000Mbit/s 850nm Multimode

Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ MPO SR4 QSFP+ 40000Mbit/s 850nm Multimode

JG325B
€ 1.270,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 CDMR HP 12508 Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 CDMR HP 12508 Swt pdt FC SVC

U3HK0E
€ 88.016,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 12508 Swt products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 12508 Swt products FC SVC

U3JM5E
€ 59.032,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y 4hr Exch HP 12508 Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 4hr Exch HP 12508 Swt pdt FC SVC

U3NK3E
€ 30.068,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y 24x7 HP 12508 Swt products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y 24x7 HP 12508 Swt products FC SVC

U3PV3E
€ 12.509,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y CTR HP 12508 Swt products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y CTR HP 12508 Swt products FC SVC

U3QG8E
€ 19.379,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd CDMR HP 12508 Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd CDMR HP 12508 Swt pdt FC SVC

U3VL7E
€ 70.907,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 12508 Swt products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 12508 Swt products FC SVC

U3XC0E
€ 21.929,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd HP 12508 Swt products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd HP 12508 Swt products FC SVC

U4BR6E
€ 6.629,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise 12500 Side Cable Management Guide

Hewlett Packard Enterprise 12500 Side Cable Management Guide

JC084A
€ 92,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 12508 Switch pdts PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 12508 Switch pdts PCA SVC

U5QV1E
€ 60.745,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 12508 Switch pdts PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 12508 Switch pdts PCA SVC

U5RJ8E
€ 80.134,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 12508 Switch pdts PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 12508 Switch pdts PCA Service

U5RY5E
€ 98.761,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 3y 24X7 HP 12508 Switch pdts PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 24X7 HP 12508 Switch pdts PCA SVC

U5SN2E
€ 78.541,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 12508 Switch pdts PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 12508 Switch pdts PCA SVC

U5TB9E
€ 103.436,00
Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 12508 Switch pdts PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 12508 Switch pdts PCA SVC

U5UF3E
€ 99.336,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ MPO MM 850nm CSR4 300m QSFP+ 40000Mbit/s 850nm Multimode

Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ MPO MM 850nm CSR4 300m QSFP+ 40000Mbit/s 850nm Multimode

JG709A
€ 1.845,00
Op voorraad
Flashgeheugens
Hewlett Packard Enterprise X600 1G CompactFlash 1GB CompactFlash flashgeheugen

Hewlett Packard Enterprise X600 1G CompactFlash 1GB CompactFlash flashgeheugen

JC684A
€ 275,00
Op voorraad
Switch modules
Hewlett Packard Enterprise 1250x G2 Fabric Module

Hewlett Packard Enterprise 1250x G2 Fabric Module

JC658A
€ 4.849,00
Op voorraad
Switch modules
Hewlett Packard Enterprise JC783A network switch module

Hewlett Packard Enterprise JC783A network switch module

JC783A
€ 44.798,00
Op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1yPWNBDCDMRHP 12508SwchprdtsProCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 1yPWNBDCDMRHP 12508SwchprdtsProCareSVC

U1CF3PE
€ 29.899,00
Op voorraad
Switch modules
Hewlett Packard Enterprise JC065B network switch module

Hewlett Packard Enterprise JC065B network switch module

JC065B
€ 15.958,00
Op voorraad
Switch modules
Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 12500 40-port 1/10GbE SFP+ FG

Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 12500 40-port 1/10GbE SFP+ FG

JG794A
€ 32.623,00
Op voorraad
Switch modules
Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 12500E MPU

Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 12500E MPU

JG802A
€ 8.172,00
Op voorraad
Switch modules
Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 12500 40-port 1/10GbE SFP+ FD

Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 12500 40-port 1/10GbE SFP+ FD

JG792A
€ 26.690,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

QK736A
€ 232,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC

QK733A
€ 94,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...