Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise 2920-48G-POE+ L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grijs (J9836A#ABB)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs € 3.113,00

Nu € 3.089,00

excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

J9836A#ABB

EAN: 0887758353585 Beschikbaarheid: Nog slechts 8 beschikbaar!
Omschrijving

HP 2920-48G-POE+ 740W Switch

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Lees blogbericht “HP 2920 switches“
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise 2920-48G-POE+. Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000). Switchingcapaciteit: 176 Gbit/s, Throughput: 130,9 Mpps. Kleur van het product: Grijs. Type processor: Tri Core ARM1176, Frequentie van processor: 625 MHz, Intern geheugen: 512 MB

The HP 2920 Switch Series consists of five switches: the HP 2920-24G and 2920-24G-PoE+ Switches with 24 10/100/1000 ports, and the HP 2920-48G and 2920-48G-PoE+ and 2920-48G 740W PoE+ Switches with 48 10/100/1000 ports. Each switch has four dual-personality ports for 10/100/1000 or SFP connectivity. In addition, the 2920 switch series supports up to four optional 10 Gigabit Ethernet (SFP+ and/or 10GBASE-T) ports, as well as a two-port stacking module. These options provide you with flexible and easy-to-deploy uplinks and stacking. Together with static and RIP routing, robust security and management, enterprise-class features, free lifetime warranty, and free software updates, the HP 2920 Switch Series is a cost-effective, scalable solution for customers who are building high-performance networks. These switches can be deployed at the enterprise edge, in remote branch offices, and in converged networks.

Design

Kleur van het product Grijs
Veiligheid CE Labeled; EN 60825-1 Safety of Laser Products-Part 1; FCC Part 15, Subpart B; GOST; EU RoHS Compliant; EN 55022 Class A; EN 55024: 1998; C-Tick; ICES-003, Class A; VCCI Class A; IEC 60950-1:Second Edition; IEC 60825-1; EN62479:2010; CSA C22.2 No. 60950-
Elektromagnetische compatibiliteit FCC part 15 Class A; VCCI Class A; EN 55022/CISPR 22 Class A

Beheerfuncties

Switch-laag L3
Quality of Service (QoS) Ja
Switch-laag L3

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 48
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Aantal Combo SFP-poorten 4

Data-uitwisseling

MAC-adrestabel 16000 entries
Switchingcapaciteit 176 Gbit/s
Throughput 130,9 Mpps

Performance

Stapelbaar Ja
Uitbreiding module support Ja
Type processor Tri Core ARM1176
Packet buffergeheugen 11,25 MB
Type geheugen SDRAM
Flash memory 1000 MB
Intern geheugen 512 MB
Frequentie van processor 625 MHz

Energie

Stroomverbruik 881W
Ingangsspanning 110 - 240 VAC

Power over Ethernet (PoE)

Power over Ethernet (PoE) Ja
Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget 740 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 tot 55 ℃
Temperatuur bij opslag -40 to 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 15 to 95 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 15 to 95 procent
Hoogte, in bedrijf 3 km
Bedrijfstemperatuur, bereik 32 - 131 °F
Warmtedissipatie 482 BTU/h

Gewicht en omvang

Breedte 442,5 mm
Diepte 336 mm
Hoogte 43,9 mm
Gewicht 5,83 kg

Overige specificaties

Beheerplatform HP PCM+; IMC - Intelligent Management Center; command-line interface; Web browser; configuration menu; out-of-band management (RJ-45 Ethernet); SNMP Manager; Telnet; RMON1; FTP; in-line and out-of-band; out-of-band management (serial RS-232C or Micro USB)
Latentie 100 Mb Latency: < 9.0 µs; 1000 Mb Latency: < 3.2 µs; 10 Gb/s Latency: < 3.2 µs
Afmetingen (BxDxH) 442.5 x 336 x 43.9 mm
Stroomvoorziening 740 W of PoE+ power is available using the internal default power supply.
Soort voeding 1 x J9737A
Geheugen en processor Tri Core ARM1176 @ 625 MHz; 512 MB SDRAM; packet buffer size: 11.25 MB (6.75 MB dynamic egress + 4.5 MB ingress); 1 GB flash
Frequentie 50/60 Hz
Maat 44.25 cm (17.42")
Hoogte, in bedrijf (brits/amerikaans) up to 10000 ft
Vrije voedingsmoduleslots 1
Gewicht 5.83 kg (12.86 lb)
Elektromagnetische immuniteit EN 55024, CISPR 24; IEC 61000-4-2; IEC 61000-4-3; IEC 61000-4-4; IEC 61000-4-5; IEC 61000-4-6; IEC 61000-4-8; IEC 61000-4-11; IEC 61000-3-2; IEC 61000-3-3
Aansluitingen 44 RJ-45 autosensing 10/100/1000 PoE+ ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T, IEEE 802.3at PoE+); Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only; 4 RJ-45 dual-personality 10/100/1000 Po
Geluidsdruk Power: -53, Pressure: -38.3 dB
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y CDMR Nbd 2920 48+740W ProacCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CDMR Nbd 2920 48+740W ProacCareSVC

MPN: U0RX4E
€ 1.372,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3yCDMR 4h 24x7 2920 48+740W ProacSVC

Hewlett Packard Enterprise 3yCDMR 4h 24x7 2920 48+740W ProacSVC

MPN: U0RY0E
€ 1.843,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 6h 24x7 2920 48+740W CTR ProacSVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 6h 24x7 2920 48+740W CTR ProacSVC

MPN: U0RY3E
€ 2.551,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y6h24x7CTR CDMR2920 48+740W ProacSVC

Hewlett Packard Enterprise 3y6h24x7CTR CDMR2920 48+740W ProacSVC

MPN: U0RY4E
€ 2.633,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd 2920 48+740W Proac Care SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd 2920 48+740W Proac Care SVC

MPN: U0RY9E
€ 1.689,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y CDMR Nbd 2920 48+740W Proac SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CDMR Nbd 2920 48+740W Proac SVC

MPN: U0RZ0E
€ 1.796,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 4h 24x7 2920 48+740W Proac CareSVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 4h 24x7 2920 48+740W Proac CareSVC

MPN: U0RZ5E
€ 2.306,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y CDMR4h24x7 2920 48+740W Proac SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CDMR4h24x7 2920 48+740W Proac SVC

MPN: U0RZ6E
€ 2.412,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 6h 24x7 2920 48+740W CTR ProacSVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 6h 24x7 2920 48+740W CTR ProacSVC

MPN: U0RZ9E
€ 3.340,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4Y 24x7

Hewlett Packard Enterprise 4Y 24x7

MPN: U0SA0E
€ 3.447,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5Y NBD

Hewlett Packard Enterprise 5Y NBD

MPN: U0SA6E
€ 2.070,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5Y NBD

Hewlett Packard Enterprise 5Y NBD

MPN: U0SA7E
€ 2.202,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 4h 24x7 2920 48+740W Proac CareSVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 4h 24x7 2920 48+740W Proac CareSVC

MPN: U0SB2E
€ 2.826,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5yCDMR 4h 24x7 2920 48+740W Proac SVC

Hewlett Packard Enterprise 5yCDMR 4h 24x7 2920 48+740W Proac SVC

MPN: U0SB3E
€ 2.957,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 6h 24x7 2920 48+740W CTR Proac SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 6h 24x7 2920 48+740W CTR Proac SVC

MPN: U0SB6E
€ 4.095,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y6h24x7CTRCDMR 2920 48+740W Proc SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y6h24x7CTRCDMR 2920 48+740W Proc SVC

MPN: U0SB7E
€ 4.226,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y 4hr Exch 2920-48G + 740W FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y 4hr Exch 2920-48G + 740W FC SVC

MPN: U1YP4E
€ 330,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 2920-48G + 740W FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 2920-48G + 740W FC SVC

MPN: U3GL1E
€ 1.580,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 w/CDMR 2920-48G + 740W FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 w/CDMR 2920-48G + 740W FC SVC

MPN: U3HF7E
€ 1.279,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 w/CDMR 2920-48G + 740W FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 w/CDMR 2920-48G + 740W FC SVC

MPN: U3HP4E
€ 1.684,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 w/CDMR 2920-48G + 740W FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 w/CDMR 2920-48G + 740W FC SVC

MPN: U3HW8E
€ 2.071,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR 2920-48G + 740W FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR 2920-48G + 740W FC SVC

MPN: U3JG3E
€ 1.970,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR 2920-48G + 740W FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR 2920-48G + 740W FC SVC

MPN: U3JT0E
€ 2.589,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR 2920-48G + 740W FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR 2920-48G + 740W FC SVC

MPN: U3KD7E
€ 3.180,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR w/CDMR 2920-48G + 740W FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR w/CDMR 2920-48G + 740W FC SVC

MPN: U3KN9E
€ 2.051,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR w/CDMR 2920-48G + 740W FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR w/CDMR 2920-48G + 740W FC SVC

MPN: U3KW5E
€ 2.693,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR w/CDMR 2920-48G + 740W FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR w/CDMR 2920-48G + 740W FC SVC

MPN: U3LE1E
€ 3.307,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y NBD Exch 2920-48G + 740W FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y NBD Exch 2920-48G + 740W FC SVC

MPN: U3ME3E
€ 765,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch 2920-48G + 740W FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch 2920-48G + 740W FC SVC

MPN: U3NR0E
€ 1.241,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch 2920-48G + 740W FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch 2920-48G + 740W FC SVC

MPN: U3PC2E
€ 1.528,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd Exch 2920-48G + 740W FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd Exch 2920-48G + 740W FC SVC

MPN: U3QN4E
€ 211,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd w/CDMR 2920-48G + 740W FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd w/CDMR 2920-48G + 740W FC SVC

MPN: U3VD8E
€ 821,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd w/CDMR 2920-48G + 740W FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd w/CDMR 2920-48G + 740W FC SVC

MPN: U3VR6E
€ 1.083,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd w/CDMR 2920-48G + 740W FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd w/CDMR 2920-48G + 740W FC SVC

MPN: U3WD5E
€ 1.333,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd 2920-48G + 740W FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd 2920-48G + 740W FC SVC

MPN: U3WU8E
€ 740,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd 2920-48G + 740W FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd 2920-48G + 740W FC SVC

MPN: U3XL1E
€ 979,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 2920-48G + 740W FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 2920-48G + 740W FC SVC

MPN: U3YB6E
€ 1.205,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd 2920-48G + 740W FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd 2920-48G + 740W FC SVC

MPN: U4BL4E
€ 259,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 2920-48G + 740W FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 2920-48G + 740W FC SVC

MPN: U4DG0PE
€ 430,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Renwl 24x7 CDMR 2920-48G+740W FC SVC

Hewlett Packard Enterprise Renwl 24x7 CDMR 2920-48G+740W FC SVC

MPN: U4DL4PE
€ 457,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR 2920-48G + 740W FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR 2920-48G + 740W FC SVC

MPN: U4DR1PE
€ 687,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Renwl CTR CDMR 2920-48G+740W FC SVC

Hewlett Packard Enterprise Renwl CTR CDMR 2920-48G+740W FC SVC

MPN: U4DW9PE
€ 713,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Renwl Nbd Exch2920-48G + 740W FC SVC

Hewlett Packard Enterprise Renwl Nbd Exch2920-48G + 740W FC SVC

MPN: U4EB5PE
€ 211,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Renwl 4hr Exch2920-48G + 740W FC SVC

Hewlett Packard Enterprise Renwl 4hr Exch2920-48G + 740W FC SVC

MPN: U4EH1PE
€ 330,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Renwl Nbd CDMR 2920-48G+740W FC SVC

Hewlett Packard Enterprise Renwl Nbd CDMR 2920-48G+740W FC SVC

MPN: U4EZ4PE
€ 296,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd 2920-48G + 740W FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd 2920-48G + 740W FC SVC

MPN: U4FL0PE
€ 268,00 Op voorraad
Coax-kabel
Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 1m

Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 1m

MPN: J9281B
€ 115,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 3m

Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 3m

MPN: J9283B
€ 142,00 Op voorraad
Electriciteitssnoeren
Hewlett Packard Enterprise J9806A electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise J9806A electriciteitssnoer

MPN: J9806A
€ 122,00 Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd 2920 48+740W Proactive care

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd 2920 48+740W Proactive care

MPN: U0RX3E
€ 1.290,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 2920-48G + 740W FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 2920-48G + 740W FC SVC

MPN: U3FZ4E
€ 816,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 2920-48G + 740W FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 2920-48G + 740W FC SVC

MPN: U3GW6E
€ 1.320,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y NBD Exch 2920-48G + 740W FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y NBD Exch 2920-48G + 740W FC SVC

MPN: U3LS6E
€ 437,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch 2920-48G + 740W FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch 2920-48G + 740W FC SVC

MPN: U3MS1E
€ 699,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3ND7E

Hewlett Packard Enterprise U3ND7E

MPN: U3ND7E
€ 698,00 Op voorraad
Garantie- en support-uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise U0RX9E

Hewlett Packard Enterprise U0RX9E

MPN: U0RX9E
€ 1.761,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Networks Stackable Legacy Switch Installation Service

Hewlett Packard Enterprise Networks Stackable Legacy Switch Installation Service

MPN: U4826E
€ 244,00 Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

MPN: AJ833A
€ 77,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel

MPN: AJ834A
€ 83,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

MPN: AJ836A
€ 85,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

MPN: AJ837A
€ 106,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

MPN: AJ838A
€ 145,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ839A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A Glasvezel kabel

MPN: AJ839A
€ 185,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m

MPN: QK732A
€ 97,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

MPN: QK733A
€ 106,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m

MPN: QK734A
€ 92,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m

MPN: QK735A
€ 131,00 Niet op voorraad
InfiniBand-kabels
Hewlett Packard Enterprise 2920 0.5m

Hewlett Packard Enterprise 2920 0.5m

MPN: J9734A
€ 125,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 2920 1.0m

Hewlett Packard Enterprise 2920 1.0m

MPN: J9735A
€ 145,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 2920 3.0m

Hewlett Packard Enterprise 2920 3.0m

MPN: J9736A
€ 228,00 Niet op voorraad
Installatieservices
Hewlett Packard Enterprise Networks Stackable Legacy Switch Startup Service

Hewlett Packard Enterprise Networks Stackable Legacy Switch Startup Service

MPN: U4830E
€ 1.109,00 Op voorraad
Netwerk media converters
Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver

Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver

MPN: J4858C
€ 61,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP RJ45 T Transceiver

Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP RJ45 T Transceiver

MPN: J8177C
€ 148,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM

MPN: J9152A
€ 489,00 Niet op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X121

Hewlett Packard Enterprise X121

MPN: J4859C
€ 126,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X121

Hewlett Packard Enterprise X121

MPN: J4860C

Normale prijs € 1.884,00

Nu € 1.657,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise X111 100 MB LC FX SFP

Hewlett Packard Enterprise X111 100 MB LC FX SFP

MPN: J9054C
€ 111,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X122 1G SFP LC BX-D Transceiver

Hewlett Packard Enterprise X122 1G SFP LC BX-D Transceiver

MPN: J9142B
€ 801,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR

MPN: J9150A
€ 240,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LR

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LR

MPN: J9151A
€ 1.148,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC ER

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC ER

MPN: J9153A
€ 2.870,00 Op voorraad
Netwerken
Hewlett Packard Enterprise J9737A power supply unit

Hewlett Packard Enterprise J9737A power supply unit

MPN: J9737A
€ 619,00 Niet op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

MPN: AJ835A
€ 89,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X242 SFP+ SFP+ 7m Direct Attach Cable

Hewlett Packard Enterprise X242 SFP+ SFP+ 7m Direct Attach Cable

MPN: J9285B
€ 192,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

MPN: QK736A
€ 223,00 Op voorraad
Rack-toebehoren
Hewlett Packard Enterprise X410

Hewlett Packard Enterprise X410

MPN: J9583A
€ 112,00 Niet op voorraad
Switch modules
Hewlett Packard Enterprise 2920 2-port 10GbE SFP+

Hewlett Packard Enterprise 2920 2-port 10GbE SFP+

MPN: J9731A

Normale prijs € 502,00

Nu € 409,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise 2920 2-port 10GBASE-T

Hewlett Packard Enterprise 2920 2-port 10GBASE-T

MPN: J9732A

Normale prijs € 502,00

Nu € 495,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise 2920 2-port Stack

Hewlett Packard Enterprise 2920 2-port Stack

MPN: J9733A

Normale prijs € 516,00

Nu € 413,00 Op voorraad

Switches
Hewlett Packard Enterprise X244

Hewlett Packard Enterprise X244

MPN: J9300A

Normale prijs € 753,00

Nu € 710,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise X244

Hewlett Packard Enterprise X244

MPN: J9301A

Normale prijs € 794,00

Nu € 747,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise J9737A 1050W Device is mounted within the HP 2920 Series switches, or within the HP 640 Redundant / External Power supply. Zwart, Zilver

Hewlett Packard Enterprise J9737A 1050W Device is mounted within the HP 2920 Series switches, or within the HP 640 Redundant / External Power supply. Zwart, Zilver

MPN: J9737A#ABB

Normale prijs € 565,00

Nu € 437,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise X332 575W Grijs

Hewlett Packard Enterprise X332 575W Grijs

MPN: J9738A#ABB
€ 324,00 Op voorraad
Voedingen
Hewlett Packard Enterprise J9738A power supply unit

Hewlett Packard Enterprise J9738A power supply unit

MPN: J9738A
€ 357,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...