Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise 3600-48-PoE+ v2 SI Switch (JG307B#ABB)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 1.988,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JG307B#ABB

EAN: 0888182026366 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP 3600-48-PoE+ v2 SI Switch

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise 3600-48-PoE+ v2 SI Switch

The HP 3600 SI Switch Series delivers intelligent, resilient performance, security, and reliability for robust switching at the enterprise network edge. The series consists of Fast Ethernet and PoE/PoE+ switches, with features that can accommodate large enterprise and SMB applications. Secure, resilient connectivity, as well as the latest traffic-prioritization technologies, enhance converged networks. The switches are designed for improved flexibility and scalability.

Design

Rack-montage Ja
Kleur van het product Zwart
Veiligheid UL 60950-1; EN 60825-1 Safety of Laser Products-Part 1; EN 60825-2 Safety of Laser Products-Part 2; IEC 60950-1; CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1; EN 60950-1/A11; FDA 21 CFR Subchapter J; ROHS Compliance
Elektromagnetische compatibiliteit FCC part 15 Class A; VCCI Class A; EN 55022 Class A; CISPR 22 Class A; ICES-003 Class A; ANSI C63.4 2003; ETSI EN 300 386 V1.3.3; AS/NZS CISPR22 Class A; EN 61000-3-2; EN 61000-3-3; EN 61000-4-2; EN 61000-4-3; EN 61000-4-4; EN 61000-4-5; EN 61000-4-6; EN

Beheerfuncties

Switch-laag L3
Switch type Managed

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 48
Aantal SFP-poorten 4
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Fast Ethernet (10/100)

Data-uitwisseling

Switchingcapaciteit 17.6 Gb/s
Throughput 13,1 Mpps
Latentie (10-100 Mbps) 6 µs
Latentie (1 Gbps) 5 µs

Performance

Stapelbaar Ja
Packet buffergeheugen 4 MB
Type geheugen SDRAM
Flash memory 128 MB
Intern geheugen 256 MB

Energie

AC invoer voltage 110-240V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Stroomverbruik 820W
Ingangsspanning 100 - 240 VAC

Power over Ethernet (PoE)

Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget 720W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 tot 50 °C
Temperatuur bij opslag -40 to 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 tot 95 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 to 95 procent
Bedrijfstemperatuur, bereik 32 - 122 °F
Warmtedissipatie 198 BTU/h

Gewicht en omvang

Breedte 43,99 cm
Diepte 42,01 cm
Hoogte 4,37 cm
Gewicht 1,963 kg

Overige specificaties

Beheerplatform IMC - Intelligent Management Center; command-line interface; Web browser; SNMP Manager
Latentie 100 Mb Latency: < 6 µs; 1000 Mb Latency: < 5 µs
Afmetingen (BxDxH) 439.9 x 420.1 x 43.7 mm
Geheugen en processor storage: 256 MB SDRAM, 128 MB flash; packet buffer size: 4 MB
Frequentie 50/60 Hz
Maat 43.99 cm (17.32")
Montage Mounts in an EIA-standard 19 in. telco rack or equipment cabinet (hardware included)
Gewicht 10 kg (22.05 lb)
Aansluitingen 48 RJ-45 autosensing 10/100 PoE+ ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3at PoE+); Duplex: half or full; 4 SFP 1000 Mbps ports; 2 dual-personality 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IE
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y 6h CTR

Hewlett Packard Enterprise 4y 6h CTR

MPN: U0AA8E
€ 2.178,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0AL4E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0AL4E IT support service

MPN: U0AL4E
€ 2.665,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PWRNWLNBDHP36xx SwchprdtsProCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PWRNWLNBDHP36xx SwchprdtsProCareSVC

MPN: U1CK5PE
€ 276,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PWRNWL24x7HP36xxSwth prdProCare SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PWRNWL24x7HP36xxSwth prdProCare SVC

MPN: U1CK6PE
€ 376,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PWRNWL6hCTR36xxSwth prdctProCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PWRNWL6hCTR36xxSwth prdctProCareSVC

MPN: U1CK7PE
€ 534,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y 4hr Exch HP 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y 4hr Exch HP 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U1YN3E
€ 233,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd ProactCare 3600 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd ProactCare 3600 switch Svc

MPN: U2N68E
€ 1.072,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd ProactCare 3600 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd ProactCare 3600 switch Svc

MPN: U2N69E
€ 1.307,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7 ProactCare 3600 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7 ProactCare 3600 switch Svc

MPN: U2N71E
€ 1.446,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProactCare3600 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProactCare3600 switch Svc

MPN: U2N72E
€ 1.765,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 6hCTR Proact Care 36xx Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 3y 6hCTR Proact Care 36xx Switch Svc

MPN: U2N73E
€ 1.589,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 6hCTR ProactCare 3600 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y 6hCTR ProactCare 3600 switch Svc

MPN: U2N74E
€ 2.073,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 6hCTR ProactCare3600 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y 6hCTR ProactCare3600 switch Svc

MPN: U2N75E
€ 2.537,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 36xx Swt products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 36xx Swt products FC SVC

MPN: U3GK0E
€ 1.014,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 HP 36xx Swt products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 HP 36xx Swt products FC SVC

MPN: U3GV6E
€ 1.243,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 CDMR HP 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 CDMR HP 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U3HE8E
€ 855,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 CDMR HP 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 CDMR HP 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U3HN4E
€ 1.119,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 CDMR HP 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 CDMR HP 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U3HV8E
€ 1.372,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 36xx Switch products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 36xx Switch products FC SVC

MPN: U3JF1E
€ 1.255,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR HP 36xx Switch products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR HP 36xx Switch products FC SVC

MPN: U3JR9E
€ 1.642,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR HP 36xx Switch products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR HP 36xx Switch products FC SVC

MPN: U3KC6E
€ 2.013,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR CDMR HP 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR CDMR HP 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U3KM9E
€ 1.335,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR CDMR HP 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR CDMR HP 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U3KV6E
€ 1.747,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR CDMR HP 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR CDMR HP 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U3LD0E
€ 2.141,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y NBD Exch HP 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y NBD Exch HP 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U3MD3E
€ 516,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch HP 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch HP 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U3MR0E
€ 621,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch HP 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch HP 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U3NP9E
€ 803,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch HP 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch HP 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U3PB1E
€ 984,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y 24x7 HP 36xx Swt products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y 24x7 HP 36xx Swt products FC SVC

MPN: U3PN7E
€ 289,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y

Hewlett Packard Enterprise 1y

MPN: U3QA2E
€ 458,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd Exch HP 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd Exch HP 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U3QM3E
€ 160,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd CDMR HP 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd CDMR HP 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U3VC5E
€ 570,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd CDMR HP 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd CDMR HP 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U3VQ3E
€ 738,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd CDMR HP 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd CDMR HP 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U3WC2E
€ 898,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 36xx Switch products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 36xx Switch products FC SVC

MPN: U3XJ5E
€ 631,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3YA0E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U3YA0E IT support service

MPN: U3YA0E
€ 768,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd HP 36xx Switch products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd HP 36xx Switch products FC SVC

MPN: U4BK0E
€ 196,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 HP 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 HP 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U4DD6PE
€ 272,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Renwl 24x7 CDMR 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise Renwl 24x7 CDMR 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U4DJ5PE
€ 300,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR HP 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR HP 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U4DP8PE
€ 440,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR CDMR 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR CDMR 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U4DX6PE
€ 468,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U4EA6PE IT support service

Hewlett Packard Enterprise U4EA6PE IT support service

MPN: U4EA6PE
€ 131,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 4hr Exch36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 4hr Exch36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U4EG2PE
€ 214,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd CDMR 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd CDMR 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U4EY1PE
€ 207,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd HP 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd HP 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U4FJ7PE
€ 178,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y NBD ProaCare w/CDMR3600 Switch SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y NBD ProaCare w/CDMR3600 Switch SVC

MPN: U9T60E
€ 904,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y NBD ProaCare w/CDMR3600 Switch SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y NBD ProaCare w/CDMR3600 Switch SVC

MPN: U9U43E
€ 1.175,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y NBD ProaCare w/CDMR3600 Switch SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y NBD ProaCare w/CDMR3600 Switch SVC

MPN: U9V27E
€ 1.435,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProaCarew/CDMR36xx Switch SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProaCarew/CDMR36xx Switch SVC

MPN: U9W33E
€ 1.191,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7ProaCarew/CDMR3600 Switch SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7ProaCarew/CDMR3600 Switch SVC

MPN: U9W99E
€ 1.550,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProaCarew/CDMR3600 Switch SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProaCarew/CDMR3600 Switch SVC

MPN: U9X93E
€ 1.894,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U9Y64E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U9Y64E IT support service

MPN: U9Y64E
€ 1.670,00 Op voorraad
Electriciteitssnoeren
Hewlett Packard Enterprise X290 1000 A JD5

Hewlett Packard Enterprise X290 1000 A JD5

MPN: JD187A
€ 57,00 Niet op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd ProactCare 3600 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd ProactCare 3600 switch Svc

MPN: U2N67E
€ 824,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 4hr Exch HP 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 4hr Exch HP 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U3NC7E
€ 490,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 36xx Switch products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 36xx Switch products FC SVC

MPN: U3WT2E
€ 498,00 Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

MPN: AJ833A
€ 74,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel

MPN: AJ834A
€ 79,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

MPN: AJ836A
€ 85,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

MPN: AJ837A
€ 106,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

MPN: AJ838A
€ 139,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ839A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A Glasvezel kabel

MPN: AJ839A
€ 170,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m

MPN: QK732A
€ 96,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

MPN: QK733A
€ 77,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m

MPN: QK734A
€ 92,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m

MPN: QK735A
€ 131,00 Niet op voorraad
IT-cursussen
Hewlett Packard Enterprise CP Svc for Networking Training

Hewlett Packard Enterprise CP Svc for Networking Training

MPN: HH245E
€ 604,00 Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise JD061A netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise JD061A netwerk transceiver module

MPN: JD061A

Normale prijs € 1.227,00

Nu € 810,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T

MPN: JD089B
€ 168,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX

MPN: JD118B
€ 123,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120

Hewlett Packard Enterprise X120

MPN: JD119B
€ 363,00 Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

MPN: AJ835A
€ 89,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

MPN: QK736A
€ 223,00 Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 36xx Switch pdts PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 36xx Switch pdts PCA SVC

MPN: U5RB1E
€ 1.313,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 36xx Switch pdts PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 36xx Switch pdts PCA SVC

MPN: U5RQ8E
€ 1.711,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 36xx Switch pdts PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 36xx Switch pdts PCA Service

MPN: U5SE5E
€ 2.091,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 24X7 HP 36xx Switch pdts PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 24X7 HP 36xx Switch pdts PCA SVC

MPN: U5SU2E
€ 1.610,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 36xx Switch pdts PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 36xx Switch pdts PCA SVC

MPN: U5TH9E
€ 2.109,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 7x24 PCA HP 36xx Switch pdts SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 7x24 PCA HP 36xx Switch pdts SVC

MPN: U5TX6E
€ 2.585,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 36xx Switch pdts PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 36xx Switch pdts PCA SVC

MPN: U5UM3E
€ 2.109,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR HP 36xx Switch pdts PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR HP 36xx Switch pdts PCA SVC

MPN: U5VB0E
€ 2.762,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR 36xx Swtch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR 36xx Swtch PCA Service

MPN: U5VQ7E
€ 3.386,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbdw/CDMR 36xx Switch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbdw/CDMR 36xx Switch PCA Service

MPN: U5WE4E
€ 1.397,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbdw/CDMR 36xx Switch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbdw/CDMR 36xx Switch PCA Service

MPN: U5WQ8E
€ 1.819,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbdw/CDMR 36xx Switch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbdw/CDMR 36xx Switch PCA Service

MPN: U5XB2E
€ 2.224,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y24x7wCDMR36xx Switch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 3y24x7wCDMR36xx Switch PCA Service

MPN: U5XM6E
€ 1.694,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y24x7wCDMR36xx Switch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 4y24x7wCDMR36xx Switch PCA Service

MPN: U5XY0E
€ 2.217,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y24x7wCDMR36xx Switch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 5y24x7wCDMR36xx Switch PCA Service

MPN: U5YJ4E
€ 2.719,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3yCTRwCDMR 36xx Switch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 3yCTRwCDMR 36xx Switch PCA Service

MPN: U5YU8E
€ 2.193,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4yCTRwCDMR 36xx Switch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 4yCTRwCDMR 36xx Switch PCA Service

MPN: U5ZF2E
€ 2.871,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5yCTRwCDMR 36xx Switch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 5yCTRwCDMR 36xx Switch PCA Service

MPN: U5ZR6E
€ 3.519,00 Niet op voorraad
Switchcomponenten
Hewlett Packard Enterprise 3600 Switch SFP Stacking Kit

Hewlett Packard Enterprise 3600 Switch SFP Stacking Kit

MPN: JD324B
€ 182,00 Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH40 1550nm

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH40 1550nm

MPN: JD062A

Normale prijs € 1.227,00

Nu € 810,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U

MPN: JD098B
€ 771,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-D

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-D

MPN: JD099B
€ 771,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1570

Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1570

MPN: JD110A
€ 2.689,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1590

Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1590

MPN: JD111A
€ 2.689,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1610

Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1610

MPN: JD112A
€ 2.689,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1510

Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1510

MPN: JD115A
€ 2.689,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise RPS1600 Redundant Power System 3200W 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise RPS1600 Redundant Power System 3200W 1U Zwart

MPN: JG136A#ABB

Normale prijs € 1.197,00

Nu € 1.175,00 Op voorraad

Voedingen
Hewlett Packard Enterprise JG137A power supply unit

Hewlett Packard Enterprise JG137A power supply unit

MPN: JG137A
€ 926,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...