Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 2.385,00
korting!
Hewlett Packard Enterprise 870 Unified Wired-WLAN Appliance JG723A#ABB

Hewlett Packard Enterprise 870 Unified Wired-WLAN Appliance (JG723A#ABB)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs € 24.562,00

Nu € 22.177,00

excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JG723A#ABB

EAN: 0887758584804 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP 870 Unified Wired-WLAN Appliance

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise 870 Unified Wired-WLAN Appliance

The HP 870 Unified Wired-WLAN Appliance delivers scalable performance for IEEE 802.11n and .11ac APs and resilient wireless network solution for your demanding large enterprise environments. The HP 870 supports up to 1536 access points and 30,000 users, and offers sub-second failover redundancy and robust security for business continuity.
With refined user access control and management, fast roaming, advanced QoS, comprehensive RF management and IPv4/IPv6 support, you get optimized performance of the most bandwidth intensive voice and video applications in dense client environments.

Energie

Stroomverbruik 260W
Ingangsspanning 100 - 240 VAC; -48 to -60 VDC (depending on power supply chosen)
Warmtedissipatie 887 BTU/h

Eisen aan de omgeving

Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 tot 95 procent
Temperatuur, in bedrijf 0 tot 45 °C

Gewicht en omvang

Afmetingen (BxDxH) 440 x 480 x 88.1 mm
Gewicht 14,5 kg

Overige specificaties

Montage EIA-standard 19-inch telco rack or equipment cabinet (hardware included)
Aansluitingen 12 RJ-45 autosensing 100/1000 ports; 12 SFP 100/1000 Mb/s ports; 4 SFP+ 10GbE ports; Included
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y NBDProactCare HP 870 SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y NBDProactCare HP 870 SVC

MPN: U1QJ9E
€ 15.635,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProactCare HP 870 SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProactCare HP 870 SVC

MPN: U1QK2E
€ 21.119,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y6hCTRProactCare HP 870 SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y6hCTRProactCare HP 870 SVC

MPN: U1QK4E
€ 30.318,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y NBDProactCareHP 870 SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y NBDProactCareHP 870 SVC

MPN: U1QK8E
€ 20.331,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7ProactCare HP 870 SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7ProactCare HP 870 SVC

MPN: U1QL1E
€ 27.513,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y6hCTRProactCare HP 870 SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y6hCTRProactCare HP 870 SVC

MPN: U1QL3E
€ 39.559,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y NBDProactCare HP 870 SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y NBDProactCare HP 870 SVC

MPN: U1QL8E
€ 24.821,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProactCare HP 870SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProactCare HP 870SVC

MPN: U1QM1E
€ 33.625,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 HP870 FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 HP870 FC SVC

MPN: U1RP0E
€ 14.792,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP870 FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP870 FC SVC

MPN: U1RP1E
€ 19.361,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 HP870 FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 HP870 FC SVC

MPN: U1RP2E
€ 23.730,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 HP870 FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 HP870 FC SVC

MPN: U1RP3PE
€ 5.073,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y 4hr Exch HP870 FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y 4hr Exch HP870 FC SVC

MPN: U1RQ0E
€ 4.042,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 4hr Exch HP870 FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 4hr Exch HP870 FC SVC

MPN: U1RQ1E
€ 11.708,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch HP870 FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch HP870 FC SVC

MPN: U1RQ2E
€ 15.324,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch HP870 FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch HP870 FC SVC

MPN: U1RQ3E
€ 18.780,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 4hr Exch HP870 FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 4hr Exch HP870 FC SVC

MPN: U1RQ4PE
€ 4.013,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y CTR HP870 FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y CTR HP870 FC SVC

MPN: U1RQ5E
€ 8.263,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP870 FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP870 FC SVC

MPN: U1RQ6E
€ 23.991,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR HP870 FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR HP870 FC SVC

MPN: U1RQ7E
€ 31.408,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR HP870 FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR HP870 FC SVC

MPN: U1RQ8E
€ 38.499,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR HP870 FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR HP870 FC SVC

MPN: U1RQ9PE
€ 8.234,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y NBD Exch HP870 FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y NBD Exch HP870 FC SVC

MPN: U1RR9E
€ 2.548,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y NBD Exch HP870 FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y NBD Exch HP870 FC SVC

MPN: U1RS0E
€ 7.362,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y NBD Exch HP870 FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y NBD Exch HP870 FC SVC

MPN: U1RS1E
€ 9.631,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y NBD Exch HP870 FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y NBD Exch HP870 FC SVC

MPN: U1RS2E
€ 11.802,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl NBD Exch HP870 FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl NBD Exch HP870 FC SVC

MPN: U1RS3PE
€ 2.520,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd HP870 FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd HP870 FC SVC

MPN: U1RS4E
€ 3.217,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP870 FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP870 FC SVC

MPN: U1RS5E
€ 9.308,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP870 FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP870 FC SVC

MPN: U1RS6E
€ 12.179,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd HP870 FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd HP870 FC SVC

MPN: U1RS7E
€ 14.927,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd HP870 FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd HP870 FC SVC

MPN: U1RS8PE
€ 3.189,00 Op voorraad
Netwerk media converters
Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC FX

Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC FX

MPN: JD102B
€ 164,00 Niet op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise JD061A netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise JD061A netwerk transceiver module

MPN: JD061A

Normale prijs € 1.227,00

Nu € 810,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR

MPN: JD092B
€ 288,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX

MPN: JD118B
€ 123,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120

Hewlett Packard Enterprise X120

MPN: JD119B
€ 368,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X110 100 Mb/s SFP LC LX

Hewlett Packard Enterprise X110 100 Mb/s SFP LC LX

MPN: JD120B
€ 240,00 Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 870 Unfd Wrd-WLAN PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 870 Unfd Wrd-WLAN PCA SVC

MPN: U5RJ4E
€ 31.029,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 870 Unfd Wrd-WLAN PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 870 Unfd Wrd-WLAN PCA SVC

MPN: U5RY1E
€ 40.766,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 24X7 HP 870 Unfd Wrd-WLAN PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 24X7 HP 870 Unfd Wrd-WLAN PCA SVC

MPN: U5TB5E
€ 36.732,00 Niet op voorraad
Softwarelicenties & -uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise Unified Wired-WLAN 128 AP E-LTU

Hewlett Packard Enterprise Unified Wired-WLAN 128 AP E-LTU

MPN: JG649AAE
€ 5.145,00 Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH40 1550nm

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH40 1550nm

MPN: JD062A

Normale prijs € 1.227,00

Nu € 810,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC LH40

Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC LH40

MPN: JD090A
€ 444,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC LRM

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC LRM

MPN: JD093B
€ 828,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JD094B netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise JD094B netwerk transceiver module

MPN: JD094B
€ 1.955,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC ER 40km

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC ER 40km

MPN: JG234A
€ 5.256,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JG527A 300W Metallic

Hewlett Packard Enterprise JG527A 300W Metallic

MPN: JG527A#ABB
€ 295,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Unified Wired-WLAN 32 AP E-LTU

Hewlett Packard Enterprise Unified Wired-WLAN 32 AP E-LTU

MPN: JG774AAE
€ 1.855,00 Op voorraad
Voedingen
Hewlett Packard Enterprise JG527A power supply unit

Hewlett Packard Enterprise JG527A power supply unit

MPN: JG527A
€ 295,00 Op voorraad
WLAN access points
Hewlett Packard Enterprise Unified Wired-WLAN 128 AP Redundant E-LTU

Hewlett Packard Enterprise Unified Wired-WLAN 128 AP Redundant E-LTU

MPN: JG902AAE
€ 1,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...