Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise A 5800-24G-PoE Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Rack (1U) Grijs (JC099B#ABB)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 4.298,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JC099B#ABB

EAN: 0888793810392 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

5800-24G-PoE Switch

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise 5800-24G-PoE, A. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Console port: RJ-45. Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u. MAC-adrestabel: 32000 entries, Switchingcapaciteit: 208 Gbit/s, Throughput: 155 Mpps. Vormfactor: 1U, Kleur van het product: Grijs

The HP 5800 Switch Series gives you versatility and high performance, in a 10/100/1000 top-of-rack, data center switch architecture that offers deployment flexibility. With choice of models that support high-density server links with copper or fiber, you can build superior networks that are tailored for your specific application needs.

While IRF reduces management complexities by up to 88%, it also delivers <50 msec convergence time. You can rely on the 5800 Switch Series to deliver high performance and lower TCO, while delivering business resilience and high availability.

Features

The HP 5800 Switch Series is available in several models offering flexible 10/100/1000 bps deployments and are specifically designed for the top-of-rack in data center environments.

Models offer 24 or 48 ports for high density requirements.

Switches offer RJ45, SFP and SFP+ server connectivity for flexibility.

High-Performance Gigabit Data Center Switching
- The HP 5800 Switch Series delivers 208 Gbps switching capacity in 24-ports models and 256 Gbps in 48-port models.
- Supports up to 155 MPPS throughput in 24-port models and 196 MPPS in 48-port models.
- Includes four 10GbE uplinks for better performance.

Business Agility and Resilience with Comware 7
- The HP 5800 Switch Series delivers IRF <50 msec convergence time enabling faster application response time.
- The In Service Software Update (ISSU) enables high availability with updates accomplished without a reboot or power cycle, in the background.
- Full L2/L3 feature set with IPv4/IPv6 dual stack.

Simplicity and Lower TCO
- The HP 5800 Switch Series simplifies switch management by up to 88% with IRF.
- No extra hidden cost with simple one license per switch for all OS features.
- All switch ports are active and ready to use without need for activation licenses.
- Automate tedious tasks with Software-defined Network (SDN) and reclaim wasted resources.

Design

Rack-montage Ja
Kleur van het product Grijs
Formaat 1U

Beheerfuncties

Switch-laag L3
Switch type Managed
MIB-ondersteuning Ja
Web-gebaseerd management Ja
Multicast-ondersteuning Ja
Quality of Service (QoS) Ja
Switch-laag L3

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Aantal SFP + -poorten 4
Console port RJ-45
Aantal moduleslots SPF+ 4

Netwerk

Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u
Full duplex Ja
IGMP snooping Ja
Auto-sensing Ja
VLAN=ondersteuning Ja
Routing entries 16000
DHCP server Ja
Port mirroring Ja
IP routing Ja
DHCP client Ja
Verbindingsaggregatie Ja
Datastroombeheer Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Spanning tree protocol Ja

Data-uitwisseling

MAC-adrestabel 32000 entries
Switchingcapaciteit 208 Gbit/s
Throughput 155 Mpps

Beveiliging

Access Control List (ACL) Ja
SSH/SSL support Ja
MAC adres filtering Ja

Performance

Packet buffergeheugen 4 MB
Type geheugen SDRAM
Flash memory 512 MB
Intern geheugen 1024 MB

Energie

AC invoer voltage 100-240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz

Power over Ethernet (PoE)

Power over Ethernet (PoE) Ja

Eisen aan de omgeving

Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
Warmtedissipatie 2968 BTU/h

Gewicht en omvang

Breedte 439,4 mm
Diepte 426,7 mm
Hoogte 43,4 mm
Gewicht 8 kg
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWLNBDHP580x-24SwchprdtsProSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWLNBDHP580x-24SwchprdtsProSVC

MPN: U1CQ3PE
€ 1.235,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PWRNWL24x7HP580x-24SwthprdctProSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PWRNWL24x7HP580x-24SwthprdctProSVC

MPN: U1CQ4PE
€ 1.686,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL6hCTR580x-24SwthProCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL6hCTR580x-24SwthProCareSVC

MPN: U1CQ5PE
€ 2.442,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y NBD Exch HP 580x-24 Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y NBD Exch HP 580x-24 Swt pdt FC SVC

MPN: U1YB2E
€ 605,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y 4hr Exch HP 580x-24 Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y 4hr Exch HP 580x-24 Swt pdt FC SVC

MPN: U1YR9E
€ 961,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd ProactCare 5800-24 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd ProactCare 5800-24 switch Svc

MPN: U2P04E
€ 4.762,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd ProactCare 5800-24 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd ProactCare 5800-24 switch Svc

MPN: U2P05E
€ 5.837,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7 ProactCare 5800-24 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7 ProactCare 5800-24 switch Svc

MPN: U2P07E
€ 6.480,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProactCare5800-24 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProactCare5800-24 switch Svc

MPN: U2P08E
€ 7.944,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 6hCTR ProactCare 5800-24 Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 3y 6hCTR ProactCare 5800-24 Switch Svc

MPN: U2P09E
€ 7.149,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 580x-24 Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 580x-24 Swt pdt FC SVC

MPN: U3GN1E
€ 4.632,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 CDMR 580x-24 Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 CDMR 580x-24 Swt pdt FC SVC

MPN: U3HG6E
€ 3.618,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 CDMR 580x-24 Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 CDMR 580x-24 Swt pdt FC SVC

MPN: U3HQ4E
€ 4.737,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 CDMR 580x-24 Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 CDMR 580x-24 Swt pdt FC SVC

MPN: U3HX6E
€ 5.807,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 580x-24 Swt products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 580x-24 Swt products FC SVC

MPN: U3JJ5E
€ 5.738,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR HP 580x-24 Swt products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR HP 580x-24 Swt products FC SVC

MPN: U3JV1E
€ 7.514,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR CDMR HP 580x-24 Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR CDMR HP 580x-24 Swt pdt FC SVC

MPN: U3KQ0E
€ 5.819,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR CDMR HP 580x-24 Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR CDMR HP 580x-24 Swt pdt FC SVC

MPN: U3KX4E
€ 7.619,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd Exch HP 580x-24 Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd Exch HP 580x-24 Swt pdt FC SVC

MPN: U3MG8E
€ 2.304,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch HP 580x-24 Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch HP 580x-24 Swt pdt FC SVC

MPN: U3NT5E
€ 3.665,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch HP 580x-24 Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch HP 580x-24 Swt pdt FC SVC

MPN: U3PE6E
€ 4.419,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y 24x7 HP 580x-24 Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y 24x7 HP 580x-24 Swt pdt FC SVC

MPN: U3PS2E
€ 1.215,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y CTR HP 580x-24 Swt products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y CTR HP 580x-24 Swt products FC SVC

MPN: U3QD7E
€ 1.972,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd CDMR HP 580x-24 Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd CDMR HP 580x-24 Swt pdt FC SVC

MPN: U3VG6E
€ 2.307,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd CDMR HP 580x-24 Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd CDMR HP 580x-24 Swt pdt FC SVC

MPN: U3VU5E
€ 3.020,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd CDMR HP 580x-24 Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd CDMR HP 580x-24 Swt pdt FC SVC

MPN: U3WG3E
€ 3.702,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 580x-24 Swt products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 580x-24 Swt products FC SVC

MPN: U3WY2E
€ 2.225,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 580x-24 Swt products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 580x-24 Swt products FC SVC

MPN: U3XP7E
€ 2.913,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd HP 580x-24 Swt products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd HP 580x-24 Swt products FC SVC

MPN: U3YF0E
€ 3.572,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd HP 580x-24 Swt products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd HP 580x-24 Swt products FC SVC

MPN: U4BN5E
€ 764,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 580x-24 Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 580x-24 Swt pdt FC SVC

MPN: U4DF0PE
€ 1.215,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Renwl 24x7 CDMR 580x-24 Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise Renwl 24x7 CDMR 580x-24 Swt FC SVC

MPN: U4DM3PE
€ 1.243,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR 580x-24 Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR 580x-24 Swt pdt FC SVC

MPN: U4DS0PE
€ 1.972,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Renwl CTR CDMR 580x-24 Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise Renwl CTR CDMR 580x-24 Swt FC SVC

MPN: U4DX7PE
€ 2.000,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Renwl Nbd Exch580x-24 Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise Renwl Nbd Exch580x-24 Swt pdt FC SVC

MPN: U4EC9PE
€ 605,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Renwl Nbd CDMR 580x-24 Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise Renwl Nbd CDMR 580x-24 Swt FC SVC

MPN: U4FB0PE
€ 792,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd 580x-24 Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd 580x-24 Swt pdt FC SVC

MPN: U4FL7PE
€ 764,00 Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd ProactCare 5800-24 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd ProactCare 5800-24 switch Svc

MPN: U2P03E
€ 3.636,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 HP 580x-24 Swt pdt Foundation Care Service

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 HP 580x-24 Swt pdt Foundation Care Service

MPN: U3GY6E
€ 5.678,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch HP 580x-24 Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch HP 580x-24 Swt pdt FC SVC

MPN: U3MU5E
€ 2.825,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 4hr Exch HP 580x-24 Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 4hr Exch HP 580x-24 Swt pdt FC SVC

MPN: U3NG2E
€ 1.687,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Renwl 4hr Exch580x-24 Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise Renwl 4hr Exch580x-24 Swt pdt FC SVC

MPN: U4EJ5PE
€ 961,00 Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m

MPN: QK732A
€ 96,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

MPN: QK733A
€ 77,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m

MPN: QK734A
€ 97,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m

MPN: QK735A
€ 138,00 Niet op voorraad
IT-cursussen
Hewlett Packard Enterprise CP Svc for Networking Training

Hewlett Packard Enterprise CP Svc for Networking Training

MPN: HH245E
€ 604,00 Op voorraad
Netwerk media converters
Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC FX

Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC FX

MPN: JD102B
€ 164,00 Niet op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise JD061A netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise JD061A netwerk transceiver module

MPN: JD061A

Normale prijs € 1.227,00

Nu € 810,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T

MPN: JD089B
€ 168,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR

MPN: JD092B
€ 272,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X115 100Mb/s SFP LC BX 10-U

Hewlett Packard Enterprise X115 100Mb/s SFP LC BX 10-U

MPN: JD100A
€ 263,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X115 100 Mb/s SFP LC BX 10-D

Hewlett Packard Enterprise X115 100 Mb/s SFP LC BX 10-D

MPN: JD101A
€ 263,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX

MPN: JD118B
€ 123,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120

Hewlett Packard Enterprise X120

MPN: JD119B
€ 363,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X110 100 Mb/s SFP LC LX

Hewlett Packard Enterprise X110 100 Mb/s SFP LC LX

MPN: JD120B
€ 240,00 Op voorraad
Netwerkkabels
C2G 5m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - grijs

C2G 5m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - grijs

MPN: 83370
€ 13,00 Op voorraad
C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

MPN: 83388
€ 7,00 Op voorraad
C2G 10m Cat6 Patch Cable

C2G 10m Cat6 Patch Cable

MPN: 83412
€ 32,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 7m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 7m DAC

MPN: JC784C
€ 253,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC

MPN: JD095C
€ 138,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC

MPN: JD096C
€ 142,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC

MPN: JD097C
€ 193,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 5m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 5m DAC

MPN: JG081C
€ 243,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

MPN: QK736A
€ 223,00 Op voorraad
Switch modules
Hewlett Packard Enterprise 5800 16-port Gig-T Module

Hewlett Packard Enterprise 5800 16-port Gig-T Module

MPN: JC094A

Normale prijs € 1.467,00

Nu € 1.140,00 Op voorraad

Switchcomponenten
Hewlett Packard Enterprise A5800 300W DC PSU

Hewlett Packard Enterprise A5800 300W DC PSU

MPN: JC090A
€ 602,00 Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 5800 4-port 10GbE SFP+ Module

Hewlett Packard Enterprise 5800 4-port 10GbE SFP+ Module

MPN: JC091A
€ 2.341,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5800 2-port 10GbE SFP+ Module

Hewlett Packard Enterprise 5800 2-port 10GbE SFP+ Module

MPN: JC092B
€ 1.467,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5800 16-port SFP Module

Hewlett Packard Enterprise 5800 16-port SFP Module

MPN: JC095A
€ 1.173,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5800 2RU Spare Fan Assembly

Hewlett Packard Enterprise 5800 2RU Spare Fan Assembly

MPN: JC096A

Normale prijs € 656,00

Nu € 608,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise 5800 PoE Module

Hewlett Packard Enterprise 5800 PoE Module

MPN: JC097B
€ 1.215,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5800 1RU Spare Fan Assembly

Hewlett Packard Enterprise 5800 1RU Spare Fan Assembly

MPN: JC098A
€ 656,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH40 1550nm

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH40 1550nm

MPN: JD062A

Normale prijs € 1.227,00

Nu € 810,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC LH40

Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC LH40

MPN: JD090A
€ 444,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC LH80

Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC LH80

MPN: JD091A
€ 816,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC LRM

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC LRM

MPN: JD093B
€ 823,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JD094B netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise JD094B netwerk transceiver module

MPN: JD094B
€ 1.955,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U

MPN: JD098B
€ 771,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-D

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-D

MPN: JD099B
€ 771,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise RPS 800 650W Roestvrijstaal

Hewlett Packard Enterprise RPS 800 650W Roestvrijstaal

MPN: JD183A#ABB
€ 685,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5500 150WAC Power Supply 150W 1U

Hewlett Packard Enterprise 5500 150WAC Power Supply 150W 1U

MPN: JD362A#ABB
€ 297,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise RPS1600 Redundant Power System 3200W 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise RPS1600 Redundant Power System 3200W 1U Zwart

MPN: JG136A#ABB

Normale prijs € 1.197,00

Nu € 1.175,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC ER 40km

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC ER 40km

MPN: JG234A
€ 5.256,00 Op voorraad
Voedingen
Hewlett Packard Enterprise 5800 300W AC Power Supply 300W Metallic

Hewlett Packard Enterprise 5800 300W AC Power Supply 300W Metallic

MPN: JC087A#ABB
€ 303,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JD366A 150W Zwart power supply unit

Hewlett Packard Enterprise JD366A 150W Zwart power supply unit

MPN: JD366A
€ 485,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JG137A power supply unit

Hewlett Packard Enterprise JG137A power supply unit

MPN: JG137A
€ 926,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...