Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise 15m Premier Flex LC/LC (BK841A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 93,00
excl. BTW
Partnummer:

BK841A

EAN: 0885631693933 Beschikbaarheid: Nog 2 beschikbaar (bel voor reservering)
Omschrijving

HP 15m Premier Flex LC/LC 1 Pack Optical Cable

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Hewlett Packard Enterprise 15m Premier Flex LC/LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 15 m. Materiaal: Thermoplastic

Features

Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 LC
Soort kabel OFNR
Kern diameter 50 µm
Bekleding diameter 125 µm
Golflengte 850 nm
Certificering LSZH, cUL OFN FT4, ROHS
Verlies van insertion 0,5 dB
Soort stekkers Mannelijk/ Mannelijk
RoHS compliance Ja

Gewicht en omvang

Lengte snoer 15 m

Overige specificaties

Materiaal Thermoplastic

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...