Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem c-Class (AJ820B)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 4.765,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

AJ820B

EAN: 0887111262202 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem c-Class

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem c-Class

De Brocade 8-Gb SAN-switch voor HP c-Class BladeSystem is een eenvoudig te beheren, ingebouwde Fibre Channel switchoplossing met 8-Gbps prestaties. De Brocade 8-Gb SAN-switch wordt hot-plug aangesloten op de achterzijde van de HP BladeSystem c-Class behuizing. Het geïntegreerde ontwerp houdt rackruimte vrij, ondersteunt gedeelde voeding en koeling en vermindert het aantal kabels en small form-factor pluggables. Verbeterde ondersteuning voor trunking met externe switches biedt een hogere bandbreedte voor veeleisende applicaties zoals servervirtualisatie. Nieuwe kenmerken in de Power Pack+ optie maken het mogelijk de datastroom te beheren om de applicatieprestaties optimaal te houden. De 12 of 24 auto-sensing poorten ondersteunen componenten met lagere bandbreedte ter bescherming van de investering en een upgradelicentie maakt ‘pay as you grow’ mogelijk. De Brocade 8-Gb SAN-switch bespaart ruimte en kosten, vereenvoudigt de SAN-omgeving aanzienlijk, vergemakkelijkt implementatie en beheer en biedt de prestaties die nodig zijn voor nieuwe applicaties met hogere doorvoer.

Performance

Switchingcapaciteit 384 Gbit/s
Poortsnelheid 8 Gbps

Gewicht en omvang

Gewicht 1,81 kg

Overige specificaties

Afmetingen (BxDxH) 381 x 298.5 x 85.9 mm
Aantal poorten 12
Maat 38.1 cm (15")
Ondersteunde protocollen Fiber channel
Bladetypen (ondersteund) HP BladeSystem c-Class
Gewicht 1.81 kg (4 lb)
Multimedia Small form factor pluggable (8-Gbps SFP+ en 4-Gbps SFP)
Switchmodellen Basis full-fabric, Power Pack+
Upgrademogelijkheden Standaard 12 of 24 poorten; 12-poort upgradelicentie leverbaar; Upgrade van Basis full-fabric naar Power Pack+
Onderhoudseigenschappen Brocade CLI en Web tools (inbegrepen); Fabric Manager (optioneel); Power Pack+ (optioneel)
Software (optioneel) Power Pack+ softwarebundel; Adaptive Networking; ISL Trunking; Advanced Performance Monitoring; Fabric Watch; Extended Fabric; Fabric Manager; Data Center Fabric Manager Enterprise software; Data Center Fabric Manager Professional Plus software
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U1GM9PE IT support service

Hewlett Packard Enterprise U1GM9PE IT support service

MPN: U1GM9PE
€ 852,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U1GN0PE

Hewlett Packard Enterprise U1GN0PE

MPN: U1GN0PE
€ 1.013,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, 6h, 24 x 7, B-S 4/24c-c SANSwPC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, 6h, 24 x 7, B-S 4/24c-c SANSwPC SVC

MPN: U1GN1PE
€ 1.113,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, 6h, 24 x 7, CDMR BS4/24ccSAN PC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, 6h, 24 x 7, CDMR BS4/24ccSAN PC SVC

MPN: U1GN2PE
€ 1.270,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U1GN3PE

Hewlett Packard Enterprise U1GN3PE

MPN: U1GN3PE
€ 572,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2C13E

Hewlett Packard Enterprise U2C13E

MPN: U2C13E
€ 2.088,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2C14E

Hewlett Packard Enterprise U2C14E

MPN: U2C14E
€ 2.763,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2C15E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U2C15E IT support service

MPN: U2C15E
€ 3.446,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 c-Class SAN Switch FC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 c-Class SAN Switch FC

MPN: U2KG5E
€ 2.236,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd c-Class SAN Switch FC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd c-Class SAN Switch FC

MPN: U2KG6E
€ 344,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 c-Class SAN Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 c-Class SAN Switch FC SVC

MPN: U2KG7E
€ 1.398,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 c-Class SAN Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 c-Class SAN Switch FC SVC

MPN: U2KG8E
€ 2.802,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd c-Class SAN Switch FC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd c-Class SAN Switch FC

MPN: U2KG9E
€ 765,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR cClss Swtch FC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR cClss Swtch FC

MPN: U2KH0PE
€ 838,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2KH1E

Hewlett Packard Enterprise U2KH1E

MPN: U2KH1E
€ 749,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 c-Class SAN Switch FC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 c-Class SAN Switch FC

MPN: U2KH3E
€ 1.528,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2KH5PE

Hewlett Packard Enterprise U2KH5PE

MPN: U2KH5PE
€ 345,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1 Yr PW 24x7 c-Class Switch FC

Hewlett Packard Enterprise 1 Yr PW 24x7 c-Class Switch FC

MPN: U2KH6PE
€ 600,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3F44E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U3F44E IT support service

MPN: U3F44E
€ 2.066,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3F45E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U3F45E IT support service

MPN: U3F45E
€ 1.906,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4yNBDCDMRB-S 4/24c-cSANSwtchProAcCrSvc

Hewlett Packard Enterprise 4yNBDCDMRB-S 4/24c-cSANSwtchProAcCrSvc

MPN: U5C89E
€ 1.894,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5yNBDCDMRB-S 4/24c-cSANSwtchProAcCrSvc

Hewlett Packard Enterprise 5yNBDCDMRB-S 4/24c-cSANSwtchProAcCrSvc

MPN: U5C90E
€ 2.380,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U5D52E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U5D52E IT support service

MPN: U5D52E
€ 1.977,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U5D53E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U5D53E IT support service

MPN: U5D53E
€ 2.661,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U5D54E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U5D54E IT support service

MPN: U5D54E
€ 3.320,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U5G40E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U5G40E IT support service

MPN: U5G40E
€ 2.509,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y6hCTR24x7CDMR B-S4/24c-cSANSwPACSvc

Hewlett Packard Enterprise 4y6hCTR24x7CDMR B-S4/24c-cSANSwPACSvc

MPN: U5G41E
€ 3.357,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U5G42E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U5G42E IT support service

MPN: U5G42E
€ 4.174,00 Niet op voorraad
Computerbehuizingen
Hewlett Packard Enterprise BLc7000

Hewlett Packard Enterprise BLc7000

MPN: 681840-B21
€ 5.808,00 Niet op voorraad
Data storage devices
Hewlett Packard Enterprise AK870A SFP 1000Mbit/s netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise AK870A SFP 1000Mbit/s netwerk transceiver module

MPN: AK870A
€ 1.103,00 Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 MSA FC Dual Controller LFF Modular

Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 MSA FC Dual Controller LFF Modular

MPN: AP845B
€ 6.031,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 MSA FC Dual Controller SFF Modular Smart Array System

Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 MSA FC Dual Controller SFF Modular Smart Array System

MPN: AP846B
€ 6.365,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise P2000

Hewlett Packard Enterprise P2000

MPN: AW567B
€ 7.193,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise P2000

Hewlett Packard Enterprise P2000

MPN: AW568B
€ 7.514,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise StorageWorks P2000 G3 FC MSA DC w/12 600GB 6G SAS 10K SFF HDD 7.2TB Bundle

Hewlett Packard Enterprise StorageWorks P2000 G3 FC MSA DC w/12 600GB 6G SAS 10K SFF HDD 7.2TB Bundle

MPN: BV914B
€ 6.594,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAN Dual Controller

Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAN Dual Controller

MPN: C8R14A
€ 6.427,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAS Dual Controller LFF

Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAS Dual Controller LFF

MPN: C8S54A
€ 6.726,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSA 1040 2-port Fibre Channel Dual Controller LFF Storage

Hewlett Packard Enterprise MSA 1040 2-port Fibre Channel Dual Controller LFF Storage

MPN: E7V99A

Normale prijs € 3.085,00

Nu € 2.930,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise MSA 1040

Hewlett Packard Enterprise MSA 1040

MPN: E7W00A

Normale prijs € 4.000,00

Nu € 3.201,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise MSA 1040

Hewlett Packard Enterprise MSA 1040

MPN: G7Z48A
€ 3.630,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSA 2040

Hewlett Packard Enterprise MSA 2040

MPN: G7Z53A
€ 6.176,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 FC MSA w/4 600 6G SAS 10K SFF HDD 2.4TB Bundle/TV

Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 FC MSA w/4 600 6G SAS 10K SFF HDD 2.4TB Bundle/TV

MPN: H6Z81A
€ 4.858,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 FC Dual Controller

Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 FC Dual Controller

MPN: H6Z83A
€ 6.063,00 Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/16Gb Embedded FC Switch 12-port Upgrade E-LTU

Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/16Gb Embedded FC Switch 12-port Upgrade E-LTU

MPN: T5517AAE
€ 5.786,00 Op voorraad
Garantie- en support-uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise 3YR NBD Care Service

Hewlett Packard Enterprise 3YR NBD Care Service

MPN: HX425E
€ 936,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4YR NBD Care Service

Hewlett Packard Enterprise 4YR NBD Care Service

MPN: HX426E
€ 1.300,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5YR NBD Care Service

Hewlett Packard Enterprise 5YR NBD Care Service

MPN: HX427E
€ 1.652,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Installation Storage Switches Service

Hewlett Packard Enterprise Installation Storage Switches Service

MPN: U5988E
€ 218,00 Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

MPN: AJ833A
€ 74,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel

MPN: AJ834A
€ 79,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

MPN: AJ836A
€ 85,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

MPN: AJ837A
€ 106,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

MPN: AJ838A
€ 139,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ839A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A Glasvezel kabel

MPN: AJ839A
€ 170,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m

MPN: QK732A
€ 96,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

MPN: QK733A
€ 77,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m

MPN: QK734A
€ 92,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m

MPN: QK735A
€ 131,00 Niet op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise AJ715A netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise AJ715A netwerk transceiver module

MPN: AJ715A
€ 143,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 8Gb Short Wave B-Series SFP+

Hewlett Packard Enterprise 8Gb Short Wave B-Series SFP+

MPN: AJ716B
€ 71,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ717A netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise AJ717A netwerk transceiver module

MPN: AJ717A
€ 936,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4Gb LW B-series 30km FC SFP

Hewlett Packard Enterprise 4Gb LW B-series 30km FC SFP

MPN: AN211A
€ 1.287,00 Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

MPN: AJ835A
€ 89,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

MPN: QK736A
€ 223,00 Op voorraad
Softwarelicenties & -uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise B-series 8-24-port SAN Switch Power Pack+ Upgrade LTU

Hewlett Packard Enterprise B-series 8-24-port SAN Switch Power Pack+ Upgrade LTU

MPN: T5521A
€ 4.873,00 Niet op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise B-series 8Gb Extended LW 25km Fibre Channel SFP+

Hewlett Packard Enterprise B-series 8Gb Extended LW 25km Fibre Channel SFP+

MPN: AW538A
€ 3.305,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 MSA FC DC w/4 600GB 6G SAS 10K SFF HDD 2.4TB Bundle/TVlite

Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 MSA FC DC w/4 600GB 6G SAS 10K SFF HDD 2.4TB Bundle/TVlite

MPN: E7V87AM
€ 4.664,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class

MPN: T5517A
€ 4.425,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise T5527A software license/upgrade

Hewlett Packard Enterprise T5527A software license/upgrade

MPN: T5527A
€ 3.345,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...