Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise MSA 1040 2-port Fibre Channel Dual Controller LFF Storage (E7V99A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs € 3.085,00

Nu € 2.930,00

excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

E7V99A

EAN: 0888182049846 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP MSA 1040 2-port Fibre Channel Dual Controller LFF Storage

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise MSA 1040 2-port Fibre Channel Dual Controller LFF Storage. Geïnstalleerde opslag-drive: HDD, Ondersteunde types opslag-drives: HDD, Maximaal ondersteunde opslagcapaciteit: 48 TB. Hostinterface: Fibre Channel. Type behuizing: Rack (2U). Typisch stroomverbruik: 337 W, AC invoer voltage: 100-230 V, AC invoer frequentie: 50/60 Hz. Breedte: 482,6 mm, Diepte: 572 mm, Hoogte: 89 mm

Entry consolidation and virtualization initiatives are now well in your budgetary reach. The new HP MSA 1040 Storage offers many of the HP MSA 2040 features but at lower entry price points. HP ProLiant and BladeSystems administrators as well as IT generalists will find storage management tasks simple and intuitive with MSA.

The MSA 1040 arrays leverage a new 4th-generation controller architecture with a new processor, 2-host ports and 4GB cache per controller. Take advantage of the latest hard drives advances by choosing the form factor and technology which best meet your application and budget requirements. Unlike many competing arrays, the MSA 1040 ships standard with intuitive management tools and powerful data services such as Snapshots and Volume Copy for increased data protection.

Simple: Flexible Architecture. Easy to Setup. Easy to Manage

• The integrated setup and management Web-based Interface (WBI) makes MSA easy to manage for HP ProLiant/BladeSystems administrators and IT generalists.


Affordable: Popular iSCSI/Fibre Channel Configurations Starting at $6,500*

• Dual controller configurations are standard and available at single controller price points.


Fast: The MSA 1040 delivers up to 50% More Performance Compared to P2000 G3

• The new MSA 1040 leverages the 4th generation MSA architecture, 2-port controllers with 4GB Cache each, faster processor and a performance optimized I/O engine.


Futureproof: Built-in Expandability Along with an MSA 2040 Upgrade Option

• Add Disk Enclosures as needed to boost capacity and spindle count. Most low-cost entry arrays don’t allow expansion.

Design

Type behuizing Rack (2U)

Opslagmedia

Opslagdrives geïnstalleerd Nee
Geïnstalleerde opslag-drive HDD
Ondersteunde types opslag-drives HDD
Aantal opslagkaarten ondersteund 12
Maximaal ondersteunde opslagcapaciteit 48 TB
Opslag schijf-interface Serial Attached SCSI
Opslag schijfgrootte 3.5"
Soorten RAID 0, 1, 3, 5, 6, 10, 50

Poorten & interfaces

Host-poorten 2
Hostinterface Fibre Channel

Energie

Stroomverbruik 337 W
AC invoer voltage 100-230 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz

Gewicht en omvang

Breedte 482,6 mm
Diepte 572 mm
Hoogte 89 mm
Gewicht 26 kg
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U1LV8PE

Hewlett Packard Enterprise U1LV8PE

MPN: U1LV8PE
€ 1.603,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, 6h, 24 x 7, MSA2KG3Arrays PC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, 6h, 24 x 7, MSA2KG3Arrays PC SVC

MPN: U1LW0PE
€ 1.888,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1 Year PW NBD CDMRMSA2000G3 Arrays PC

Hewlett Packard Enterprise 1 Year PW NBD CDMRMSA2000G3 Arrays PC

MPN: U1LW2PE
€ 1.314,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1 Year PW NBD wDMRMSA2000G3 Arrays PC

Hewlett Packard Enterprise 1 Year PW NBD wDMRMSA2000G3 Arrays PC

MPN: U1LW4PE
€ 1.156,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2D98E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U2D98E IT support service

MPN: U2D98E
€ 3.586,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2D99E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U2D99E IT support service

MPN: U2D99E
€ 3.778,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2E80E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U2E80E IT support service

MPN: U2E80E
€ 5.280,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2F44E

Hewlett Packard Enterprise U2F44E

MPN: U2F44E
€ 4.813,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2G26E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U2G26E IT support service

MPN: U2G26E
€ 5.126,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3 Year CTR w/DMR MSA 2K G3 FC

Hewlett Packard Enterprise 3 Year CTR w/DMR MSA 2K G3 FC

MPN: U2MN5E
€ 2.759,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3Y, NBD, w/DMR MSA2K S64 VolCpy FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3Y, NBD, w/DMR MSA2K S64 VolCpy FC SVC

MPN: U2MN7E
€ 1.782,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2MN8E

Hewlett Packard Enterprise U2MN8E

MPN: U2MN8E
€ 2.012,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR w/DMR MSA2000 G3 FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR w/DMR MSA2000 G3 FC SVC

MPN: U2MN9E
€ 5.539,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4Y, NBD, w/DMR MSA2K S64 VolCpy FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4Y, NBD, w/DMR MSA2K S64 VolCpy FC SVC

MPN: U2MP0E
€ 2.425,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 w/DMR MSA2K S64 VolCpy FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 w/DMR MSA2K S64 VolCpy FC SVC

MPN: U2MP1E
€ 4.062,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd w/DMR MSA2K S64 VolCpy FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd w/DMR MSA2K S64 VolCpy FC SVC

MPN: U2MP2E
€ 3.038,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2MP3E

Hewlett Packard Enterprise U2MP3E

MPN: U2MP3E
€ 5.047,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR MSA 2000 G3 FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR MSA 2000 G3 FC SVC

MPN: U2MP4E
€ 5.130,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1 Year PW CTR w/DMR MSA2000 G3 FC

Hewlett Packard Enterprise 1 Year PW CTR w/DMR MSA2000 G3 FC

MPN: U2MP5PE
€ 1.680,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2MP6PE

Hewlett Packard Enterprise U2MP6PE

MPN: U2MP6PE
€ 780,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24x7 wDMR MSA2K S64 VCpy FC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24x7 wDMR MSA2K S64 VCpy FC

MPN: U2MP7PE
€ 1.042,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3 Year CTR w/CDMR MSA 2K G3 FC

Hewlett Packard Enterprise 3 Year CTR w/CDMR MSA 2K G3 FC

MPN: U2MP8E
€ 4.627,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd w/CDMR MSA2K S64 VolCpy FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd w/CDMR MSA2K S64 VolCpy FC SVC

MPN: U2MQ0E
€ 2.253,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3Y, 24x7, w/CDMR MSA2K S64VolCpy FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3Y, 24x7, w/CDMR MSA2K S64VolCpy FC SVC

MPN: U2MQ1E
€ 3.500,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4Y, NBD, w/CDMR MSA2K S64 VolCpy FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4Y, NBD, w/CDMR MSA2K S64 VolCpy FC SVC

MPN: U2MQ3E
€ 3.040,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd w/CDMR MSA2K S64 VolCpy FC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd w/CDMR MSA2K S64 VolCpy FC

MPN: U2MQ4E
€ 3.793,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5Y, 24x7, w/CDMR MSA2K S64VolCpy FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5Y, 24x7, w/CDMR MSA2K S64VolCpy FC SVC

MPN: U2MQ5E
€ 5.786,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR w/CDMR MSA2000 G3 FC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR w/CDMR MSA2000 G3 FC

MPN: U2MQ7PE
€ 1.839,00 Op voorraad
Data-opslag-servers
Hewlett Packard Enterprise StoreEasy 3830

Hewlett Packard Enterprise StoreEasy 3830

MPN: B7E00A

Normale prijs € 4.373,00

Nu € 4.283,00 Op voorraad

Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise Care Pack Service for Storage Training

Hewlett Packard Enterprise Care Pack Service for Storage Training

MPN: HF383E
€ 675,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSA Remote Snap Software E-LTU

Hewlett Packard Enterprise MSA Remote Snap Software E-LTU

MPN: TC463AAE
€ 2.710,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1 Year PW NBD MSA2000G3 Arrays PC

Hewlett Packard Enterprise 1 Year PW NBD MSA2000G3 Arrays PC

MPN: U1LW3PE
€ 1.057,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U1LW5PE

Hewlett Packard Enterprise U1LW5PE

MPN: U1LW5PE
€ 1.513,00 Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

MPN: AJ833A
€ 74,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel

MPN: AJ834A
€ 79,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

MPN: AJ836A
€ 85,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

MPN: AJ837A
€ 106,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

MPN: AJ838A
€ 139,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ839A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A Glasvezel kabel

MPN: AJ839A
€ 170,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m

MPN: QK732A
€ 96,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

MPN: QK733A
€ 77,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m

MPN: QK734A
€ 92,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m

MPN: QK735A
€ 131,00 Niet op voorraad
Interfacekaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise PCIe/1 x Fibre Channel

Hewlett Packard Enterprise PCIe/1 x Fibre Channel

MPN: AJ762B
€ 540,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 82E 8Gb

Hewlett Packard Enterprise 82E 8Gb

MPN: AJ763B

Normale prijs € 481,00

Nu € 459,00 Op voorraad

Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise P2000 300GB 6G SAS 15K rpm LFF Dual Port Enterprise Hard Drive

Hewlett Packard Enterprise P2000 300GB 6G SAS 15K rpm LFF Dual Port Enterprise Hard Drive

MPN: AP858A
€ 375,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AP859A interne harde schijf

Hewlett Packard Enterprise AP859A interne harde schijf

MPN: AP859A
€ 409,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 600GB,P2000, 6G, SAS, 15K rpm, LFF, 3.5-inch

Hewlett Packard Enterprise 600GB,P2000, 6G, SAS, 15K rpm, LFF, 3.5-inch

MPN: AP860A
€ 385,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AP861A interne harde schijf

Hewlett Packard Enterprise AP861A interne harde schijf

MPN: AP861A
€ 174,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AW555A interne harde schijf

Hewlett Packard Enterprise AW555A interne harde schijf

MPN: AW555A
€ 260,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise StoreEasy 3830

Hewlett Packard Enterprise StoreEasy 3830

MPN: B7E01A

Normale prijs € 3.713,00

Nu € 3.670,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise MSA 4TB 6G SAS 7.2K rpm LFF (3.5-inch) Midline 1yr Warranty Hard Drive

Hewlett Packard Enterprise MSA 4TB 6G SAS 7.2K rpm LFF (3.5-inch) Midline 1yr Warranty Hard Drive

MPN: C8R26A
€ 565,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise QK703A interne harde schijf

Hewlett Packard Enterprise QK703A interne harde schijf

MPN: QK703A
€ 370,00 Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise 451871-B21 netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise 451871-B21 netwerkkaart & -adapter

MPN: 451871-B21
€ 716,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 456972-B21 netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise 456972-B21 netwerkkaart & -adapter

MPN: 456972-B21
€ 719,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise QMH2572

Hewlett Packard Enterprise QMH2572

MPN: 651281-B21
€ 549,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 659818-B21 netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise 659818-B21 netwerkkaart & -adapter

MPN: 659818-B21

Normale prijs € 506,00

Nu € 479,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise AJ764A netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise AJ764A netwerkkaart & -adapter

MPN: AJ764A
€ 920,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem c-Class

Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem c-Class

MPN: AJ820B
€ 4.765,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AK344A netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise AK344A netwerkkaart & -adapter

MPN: AK344A

Normale prijs € 627,00

Nu € 598,00 Op voorraad

Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

MPN: AJ835A
€ 89,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

MPN: QK736A
€ 223,00 Op voorraad
Niet gecategoriseerd
Hewlett Packard Enterprise 8/20q Fibre Channel Switch

Hewlett Packard Enterprise 8/20q Fibre Channel Switch

MPN: AK242B#ABB
€ 4.223,00 Niet op voorraad
RAID-controllers
Hewlett Packard Enterprise MSA 512-Snapshot Software LTU

Hewlett Packard Enterprise MSA 512-Snapshot Software LTU

MPN: TC462A
€ 2.810,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSA Remote Snap Software LTU

Hewlett Packard Enterprise MSA Remote Snap Software LTU

MPN: TC463A
€ 1.768,00 Op voorraad
Serial Attached SCSI (SAS)-kabels
Hewlett Packard Enterprise 407337-B21 Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

Hewlett Packard Enterprise 407337-B21 Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

MPN: 407337-B21
€ 79,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 407339-B21 Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

Hewlett Packard Enterprise 407339-B21 Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

MPN: 407339-B21
€ 87,00 Op voorraad
Switches
HP 8/20q Fibre Channel Switch

HP 8/20q Fibre Channel Switch

MPN: AK242B#05Y
€ 4.223,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise StoreFabric 8/8 Base Managed Rack (1U) Zilver

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric 8/8 Base Managed Rack (1U) Zilver

MPN: AM866B
€ 2.400,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AM867B Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Rack (1U) Grijs netwerk-switch

Hewlett Packard Enterprise AM867B Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Rack (1U) Grijs netwerk-switch

MPN: AM867B

Normale prijs € 2.886,00

Nu € 2.510,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...