Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m (QK732A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 96,00
excl. BTW
Partnummer:

QK732A

EAN: 0886111610594 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 1m Cable

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 1 m. Materiaal: PVC

Features

Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 LC
Soort kabel OFC
Kern diameter 62,5 µm
Bekleding diameter 125 µm
REACH geschikt Ja
Soort stekkers Mannelijk/ Mannelijk
RoHS compliance Ja

Gewicht en omvang

Lengte snoer 1 m

Overige specificaties

Materiaal PVC

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...