Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1810-8 Managed L2 Fast Ethernet (10/100) 1U Grijs (J9800A#ABB)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 84,00
excl. BTW
Partnummer:

J9800A#ABB

EAN: 0887111274809 Beschikbaarheid: Nog slechts 7 beschikbaar!
Omschrijving

1810-8 v2, 7x Fast Ethernet RJ-45, 1x Gigabit Ethernet RJ-45, 128MB RAM, 8 MB Flash, No Fan, 4.8W, 0.35 kg

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1810-8. Switch type: Managed, Switch-laag: L2. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Fast Ethernet (10/100), Copper ethernet cabling technology: 10BASE-T, 100BASE-TX. Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u. MAC-adrestabel: 8000 entries, Switchingcapaciteit: 3,4 Gbit/s, Throughput: 2,5 Mpps. Formaat: 1U, Kleur van het product: Grijs

De ProCurve 1810G Switch serie is de nieuwe generatie van de 1800 Switch serie, een van ProCurve's meest populaire producten voor kleine en middelgrote klanten. De serie is ontworpen om voordelige, gemakkelijk te beheren Gigabit-netwerkconnectiviteit te bieden en bestaat uit 8- en 24-poorts 10/100/1000 Layer 2 switches die gemakkelijk te installeren en te gebruiken zijn. De handige webinterface biedt elementaire switchconfiguratie om de installatie van switches te vereenvoudigen. Deze ventilatorloze switches zijn ideaal voor kleine bedrijven, vergaderruimtes, laboratoria, verzend/ontvangstafdelingen en werkgroepen en zijn flexibel te installeren met diverse montageopties. Dit is de serie die u kiest als u klaar bent om uw netwerk te upgraden naar snelle Gigabit-switches, met eenvoudige netwerkbeveiliging om het netwerk te beschermen tegen denial-of-service-aanvallen. In combinatie met de bekende HP betrouwbaarheid en ProCurve's levenslange garantie, vormt de 1810G serie de meest effectieve oplossing voor uw netwerk.

Design

Rack-montage Ja
Kleur van het product Grijs
Formaat 1U
LED-indicatoren Ja
Veiligheid IEC 61000-4-2, IEC 61000-4-3, IEC 61000-4-4, IEC 61000-4-5, IEC 61000-4-6, IEC 61000-4-8, IEC 61000-4-11, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, UL 60950-1, IEC 60950, EN 60950
Elektromagnetische compatibiliteit EN 55022 A, CISPR 22 A, VCCI V-3, FCC (CFR 47, Part 15) Subpart B Class A, VCCI V-4
Certificering RoHS, WEEE

Beheerfuncties

Switch-laag L2
Switch type Managed
Web-gebaseerd management Ja
Quality of Service (QoS) Ja
Switch-laag L2

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 7
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Fast Ethernet (10/100)
Koperen ethernetbekabelingstechnologie 10BASE-T, 100BASE-TX
Fast Ethernet (koperen) ports kwantiteit 7
Aantal Gigabit Ethernet (koper)-poorten 1

Netwerk

Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u
Full duplex Ja
10G support Nee
Auto-sensing Ja
VLAN=ondersteuning Ja
Rate limiting Ja
Port mirroring Ja
IP routing Ja
Verbindingsaggregatie Ja
Broadcast stormbeheer Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Spanning tree protocol Ja

Data-uitwisseling

Ondersteunde data-overdrachtsnelheden 10/100/1000Mbit/s
MAC-adrestabel 8000 entries
Switchingcapaciteit 3,4 Gbit/s
Throughput 2,5 Mpps
Latentie (10-100 Mbps) 3,3 µs
Aantal VLANs 64
Aantal trunks 4
Aantal wachtrijen 4
Max. overdrachtssnelheid 1 Gbit/s
Jumbo Frames ondersteuning Ja

Beveiliging

SSH/SSL support Ja
Ondersteunde beveiligingsalgoritmen SSL/TLS

Protocollen

Wissel protocols Ethernet
Datalink-protocollen Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Ondersteunde netwerkprotocollen SNTP v4, LACP

Performance

Stapelbaar Ja
Packet buffergeheugen 0,5 MB
Flash memory 8 MB
Intern geheugen 128 MB

Energie

AC invoer voltage 100-240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Stroomverbruik 4,8 W
Stroom 0.5

Power over Ethernet (PoE)

Power over Ethernet (PoE) Nee

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 15 - 95 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 15 - 95 procent
Hoogte, in bedrijf 0 - 3000 m

Gewicht en omvang

Breedte 201,4 mm
Diepte 118,1 mm
Hoogte 43,9 mm
Gewicht 350 g

Overige specificaties

Latentie 3.3 µs
Afmetingen (BxDxH) 201,4 x 118,1 x 43,9 mm
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1 Year PW RNWL NBD 1800-8G ProCare

Hewlett Packard Enterprise 1 Year PW RNWL NBD 1800-8G ProCare

MPN: U1LJ4PE
€ 16,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL 24x7 1800-8G ProCare SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL 24x7 1800-8G ProCare SVC

MPN: U1LJ5PE
€ 22,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL 6h CTR 1800-8G ProCare SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL 6h CTR 1800-8G ProCare SVC

MPN: U1LJ6PE
€ 34,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y 4hr Exch 1800-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y 4hr Exch 1800-8G FC SVC

MPN: U1YF9E
€ 16,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd ProactCare 1810-8G Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd ProactCare 1810-8G Switch Svc

MPN: U2L24E
€ 53,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd ProactCare 1810-8G Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd ProactCare 1810-8G Switch Svc

MPN: U2L25E
€ 68,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd ProactCare 1810-8G Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd ProactCare 1810-8G Switch Svc

MPN: U2L26E
€ 83,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7 ProactCare 1810-8G Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7 ProactCare 1810-8G Switch Svc

MPN: U2L28E
€ 73,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProactCare1810-8G Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProactCare1810-8G Switch Svc

MPN: U2L29E
€ 49,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 6hCTR ProactCare 1810-8G Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 3y 6hCTR ProactCare 1810-8G Switch Svc

MPN: U2L30E
€ 37,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 6hCTR ProactCare 1810-8G Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y 6hCTR ProactCare 1810-8G Switch Svc

MPN: U2L31E
€ 47,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 6hCTR ProactCare1810-8G Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y 6hCTR ProactCare1810-8G Switch Svc

MPN: U2L32E
€ 60,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 1800-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 1800-8G FC SVC

MPN: U3GF5E
€ 63,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 1800-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 1800-8G FC SVC

MPN: U3GS1E
€ 77,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 w/CDMR 1800-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 w/CDMR 1800-8G FC SVC

MPN: U3HC6E
€ 78,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 w/CDMR 1800-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 w/CDMR 1800-8G FC SVC

MPN: U3HL2E
€ 102,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 w/CDMR 1800-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 w/CDMR 1800-8G FC SVC

MPN: U3HT6E
€ 125,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR 1800-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR 1800-8G FC SVC

MPN: U3JB2E
€ 79,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR 1800-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR 1800-8G FC SVC

MPN: U3JN5E
€ 103,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR 1800-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR 1800-8G FC SVC

MPN: U3JZ4E
€ 127,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR w/CDMR 1800-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR w/CDMR 1800-8G FC SVC

MPN: U3KK7E
€ 107,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR w/CDMR 1800-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR w/CDMR 1800-8G FC SVC

MPN: U3KT3E
€ 141,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y NBD Exch 1800-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y NBD Exch 1800-8G FC SVC

MPN: U3LZ7E
€ 33,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch 1800-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch 1800-8G FC SVC

MPN: U3MM3E
€ 39,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch 1800-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch 1800-8G FC SVC

MPN: U3NL2E
€ 51,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch 1800-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch 1800-8G FC SVC

MPN: U3NX3E
€ 62,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y 24x7 1800-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y 24x7 1800-8G FC SVC

MPN: U3PJ8E
€ 19,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y CTR 1800-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y CTR 1800-8G FC SVC

MPN: U3PW6E
€ 29,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd Exch 1800-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd Exch 1800-8G FC SVC

MPN: U3QH9E
€ 11,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd w/CDMR 1800-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd w/CDMR 1800-8G FC SVC

MPN: U3UZ6E
€ 61,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd w/CDMR 1800-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd w/CDMR 1800-8G FC SVC

MPN: U3VM6E
€ 79,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd w/CDMR 1800-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd w/CDMR 1800-8G FC SVC

MPN: U3VZ5E
€ 97,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd 1800-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd 1800-8G FC SVC

MPN: U3WN0E
€ 31,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd 1800-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd 1800-8G FC SVC

MPN: U3XD5E
€ 41,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 1800-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 1800-8G FC SVC

MPN: U3XV2E
€ 50,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd 1800-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd 1800-8G FC SVC

MPN: U4BF2E
€ 13,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 1800-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 1800-8G FC SVC

MPN: U4DB1PE
€ 17,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 w/CDMR 1800-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 w/CDMR 1800-8G FC SVC

MPN: U4DG9PE
€ 27,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR 1800-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR 1800-8G FC SVC

MPN: U4DM6PE
€ 27,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR w/CDMR 1800-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR w/CDMR 1800-8G FC SVC

MPN: U4DT3PE
€ 37,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd Exch 1800-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd Exch 1800-8G FC SVC

MPN: U4DY2PE
€ 8,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 4hr Exch 1800-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 4hr Exch 1800-8G FC SVC

MPN: U4ED8PE
€ 13,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd w/CDMR 1800-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd w/CDMR 1800-8G FC SVC

MPN: U4EW5PE
€ 21,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd 1800-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd 1800-8G FC SVC

MPN: U4FM4PE
€ 11,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3yNBD ProaCarew/CDMR1810-8G Switch SVC

Hewlett Packard Enterprise 3yNBD ProaCarew/CDMR1810-8G Switch SVC

MPN: U9T52E
€ 81,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4yNBD ProaCarew/CDMR1810-8G Switch SVC

Hewlett Packard Enterprise 4yNBD ProaCarew/CDMR1810-8G Switch SVC

MPN: U9U35E
€ 105,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5yNBD ProaCarew/CDMR1810-8G Switch SVC

Hewlett Packard Enterprise 5yNBD ProaCarew/CDMR1810-8G Switch SVC

MPN: U9V19E
€ 129,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProaCarew/CDMR1810-8G Swtc SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProaCarew/CDMR1810-8G Swtc SVC

MPN: U9W29E
€ 103,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise HP4y4h24x7ProaCarew/CDMR1810-8G Swtc SVC

Hewlett Packard Enterprise HP4y4h24x7ProaCarew/CDMR1810-8G Swtc SVC

MPN: U9W93E
€ 134,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise HP5y4h24x7ProaCarew/CDMR1810-8G Swtc SVC

Hewlett Packard Enterprise HP5y4h24x7ProaCarew/CDMR1810-8G Swtc SVC

MPN: U9X85E
€ 164,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U9Y89E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U9Y89E IT support service

MPN: U9Y89E
€ 164,00 Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise 3y 4hr Exch 1800-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 4hr Exch 1800-8G FC SVC

MPN: U3MZ0E
€ 39,00 Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

MPN: AJ833A
€ 74,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel

MPN: AJ834A
€ 79,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

MPN: AJ836A
€ 85,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

MPN: AJ837A
€ 115,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

MPN: AJ838A
€ 139,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m

MPN: QK732A
€ 96,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

MPN: QK733A
€ 77,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m

MPN: QK734A
€ 97,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m

MPN: QK735A
€ 138,00 Niet op voorraad
Netwerkkabels
C2G 5m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - grijs

C2G 5m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - grijs

MPN: 83370
€ 12,00 Op voorraad
C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

MPN: 83388
€ 7,00 Op voorraad
C2G 10m Cat6 Patch Cable

C2G 10m Cat6 Patch Cable

MPN: 83412
€ 31,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

MPN: AJ835A
€ 89,00 Op voorraad
Rack-toebehoren
Hewlett Packard Enterprise X410

Hewlett Packard Enterprise X410

MPN: J9583A
€ 111,00 Niet op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...