Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5500-48G EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Rack (1U) Zwart (JD375A#ABB)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 4.717,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JD375A#ABB

EAN: 0885631187524 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP 5500-48G EI Switch

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise 5500-48G EI, ProCurve. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Console port: RJ-45. Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u. Switchingcapaciteit: 192 Gbit/s, Throughput: 142,9 Mpps, Latentie (1 Gbps): 3,2 µs. Vormfactor: 1U, Kleur van het product: Zwart

These Gigabit Ethernet switches deliver outstanding security, reliability, and multiservice support capabilities for robust switching at the edge or aggregation layer of large enterprise and campus networks, or in the core layer of SMB networks. The HP 5500 EI Switch Series is comprised of Layer 2/3 Gigabit Ethernet switches that can accommodate the most demanding applications and provide resilient and secure connectivity as well as the latest traffic prioritization technologies to enhance applications on convergent networks. With complete IPv4/IPv6 dual-stack support, the series provides a migration path from IPv4 to IPv6 and has hardware support for IPv6. Designed for increased flexibility, these switches are available with 24 or 48 Gigabit Ethernet ports. Power over Ethernet (PoE) and non-PoE models are available with optional GbE and 10GbE expansion capability. The all-fiber model with dual power supplies is ideal for applications that require the highest availability.

Quality of Service (QoS)

• Storm restraint: allows limitation of broadcast, multicast, and unknown unicast traffic rate to cut down on unwanted broadcast traffic on the network


Management

• Friendly port names: allows assignment of descriptive names to ports


Connectivity

• Auto-MDIX: automatically adjusts for straight-through or crossover cables on all 10/100/1000 ports


Performance

• Nonblocking architecture: up to 192 Gbps nonblocking switching fabric provides wire-speed switching with up to 143 million pps throughput


Resiliency and high availability

• Separate data and control paths: separates control from services and keeps service processing isolated; increases security and performance


Layer 2 switching

• 32K MAC addresses: provide access to many Layer 2 devices


Layer 3 services

• Address Resolution Protocol (ARP): determines the MAC address of another IP host in the same subnet

Design

Rack-montage Ja
Kleur van het product Zwart
Formaat 1U

Beheerfuncties

Switch-laag L3
Switch type Managed
Multicast-ondersteuning Ja
Quality of Service (QoS) Ja
Switch-laag L3

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 48
Aantal SFP-poorten 4
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Aantal Combo SFP-poorten 4
Console port RJ-45

Netwerk

Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u
Full duplex Ja
IGMP snooping Ja
10G support Nee
Rate limiting Ja
DHCP server Ja
Port mirroring Ja
IP routing Ja
DHCP client Ja
Verbindingsaggregatie Ja
Datastroombeheer Ja
Broadcast stormbeheer Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Spanning tree protocol Ja

Data-uitwisseling

Switchingcapaciteit 192 Gbit/s
Throughput 142,9 Mpps
Latentie (1 Gbps) 3,2 µs

Performance

Stapelbaar Ja
Packet buffergeheugen 4 MB
Type geheugen SDRAM
Flash memory 32 MB
Intern geheugen 256 MB

Energie

AC invoer voltage 100-240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Stroomverbruik 115 W

Power over Ethernet (PoE)

Power over Ethernet (PoE) Nee

Eisen aan de omgeving

Warmtedissipatie 392 BTU/h

Gewicht en omvang

Breedte 440 mm
Diepte 300 mm
Hoogte 43,6 mm
Gewicht 4,5 kg
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWLNBDHP5500-48 EI SwchProSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWLNBDHP5500-48 EI SwchProSVC

MPN: U1CP1PE
€ 1.042,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL24x7 HP5500-48 EISwthPro SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL24x7 HP5500-48 EISwthPro SVC

MPN: U1CP2PE
€ 1.423,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PWRNWL6hCTR5500-48 EISwthProCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PWRNWL6hCTR5500-48 EISwthProCareSVC

MPN: U1CP3PE
€ 2.064,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y NBD

Hewlett Packard Enterprise 1y NBD

MPN: U1YA9E
€ 491,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 5500-48 EI Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 5500-48 EI Switch FC SVC

MPN: U3GM8E
€ 3.824,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 5500-48 EI Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 5500-48 EI Switch FC SVC

MPN: U3JJ2E
€ 4.763,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR HP 5500-48 EI Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR HP 5500-48 EI Switch FC SVC

MPN: U3JU8E
€ 6.263,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR HP 5500-48 EI Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR HP 5500-48 EI Switch FC SVC

MPN: U3KF5E
€ 7.696,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y NBD Exch HP 5500-48 EI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y NBD Exch HP 5500-48 EI Swt FC SVC

MPN: U3LU6E
€ 1.396,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd Exch HP 5500-48 EI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd Exch HP 5500-48 EI Swt FC SVC

MPN: U3MG3E
€ 1.853,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch HP 5500-48 EI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch HP 5500-48 EI Swt FC SVC

MPN: U3MU0E
€ 2.291,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch HP 5500-48 EI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch HP 5500-48 EI Swt FC SVC

MPN: U3NT0E
€ 3.007,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch HP 5500-48 EI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch HP 5500-48 EI Swt FC SVC

MPN: U3PE1E
€ 3.642,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd CDMR HP 5500-48 EI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd CDMR HP 5500-48 EI Swt FC SVC

MPN: U3VG0E
€ 1.873,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd CDMR HP 5500-48 EI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd CDMR HP 5500-48 EI Swt FC SVC

MPN: U3VT9E
€ 2.477,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd CDMR HP 5500-48 EI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd CDMR HP 5500-48 EI Swt FC SVC

MPN: U3WF8E
€ 3.055,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 5500-48 EI Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 5500-48 EI Switch FC SVC

MPN: U3WX4E
€ 1.791,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 5500-48 EI Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 5500-48 EI Switch FC SVC

MPN: U3XN9E
€ 2.370,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd HP 5500-48 EI Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd HP 5500-48 EI Switch FC SVC

MPN: U3YE3E
€ 2.924,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U4BN4E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U4BN4E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U4BN4E
€ 615,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 5500-48 EI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 5500-48 EI Swt FC SVC

MPN: U4DE9PE
€ 1.025,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Renwl 24x7 CDMR5500-48 EI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise Renwl 24x7 CDMR5500-48 EI Swt FC SVC

MPN: U4DK8PE
€ 1.053,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR 5500-48 EI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR 5500-48 EI Swt FC SVC

MPN: U4DR9PE
€ 1.665,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Renwl CTR CDMR 5500-48 EI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise Renwl CTR CDMR 5500-48 EI Swt FC SVC

MPN: U4DW2PE
€ 1.693,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Renwl Nbd Exch5500-48 EI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise Renwl Nbd Exch5500-48 EI Swt FC SVC

MPN: U4EC6PE
€ 491,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Renwl 4hr Exch5500-48 EI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise Renwl 4hr Exch5500-48 EI Swt FC SVC

MPN: U4EJ2PE
€ 784,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y NBD

Hewlett Packard Enterprise 1y NBD

MPN: U4FA8PE
€ 671,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd 5500-48 EI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd 5500-48 EI Swt FC SVC

MPN: U4FN4PE
€ 643,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 CDMR 5500-48 EISwt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 CDMR 5500-48 EISwt pdt FC SVC

MPN: U4FW5E
€ 2.983,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 CDMR 5500-48 EISwt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 CDMR 5500-48 EISwt pdt FC SVC

MPN: U4FZ7E
€ 3.931,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 CDMR 5500-48 EISwt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 CDMR 5500-48 EISwt pdt FC SVC

MPN: U4GB6E
€ 4.837,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR CDMR 5500-48 EISwt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR CDMR 5500-48 EISwt pdt FC SVC

MPN: U4GD5E
€ 4.845,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR CDMR 5500-48 EISwt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR CDMR 5500-48 EISwt pdt FC SVC

MPN: U4GF4E
€ 6.370,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR CDMR 5500-48 EISwt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR CDMR 5500-48 EISwt pdt FC SVC

MPN: U4GF9E
€ 7.827,00 Op voorraad
Electriciteitssnoeren
Hewlett Packard Enterprise X290 1000 A JD5

Hewlett Packard Enterprise X290 1000 A JD5

MPN: JD187A
€ 57,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X290 1000 A

Hewlett Packard Enterprise X290 1000 A

MPN: JD188A
€ 38,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X290 1000 B

Hewlett Packard Enterprise X290 1000 B

MPN: JD189A
€ 57,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X290 500/800

Hewlett Packard Enterprise X290 500/800

MPN: JD190A
€ 53,00 Niet op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 HP 5500-48 EI Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 HP 5500-48 EI Switch FC SVC

MPN: U3GB3E
€ 1.748,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 HP 5500-48 EI Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 HP 5500-48 EI Switch FC SVC

MPN: U3GY3E
€ 3.118,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 4hr Exch HP 5500-48 EI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 4hr Exch HP 5500-48 EI Swt FC SVC

MPN: U3NF7E
€ 1.371,00 Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

MPN: AJ833A
€ 74,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel

MPN: AJ834A
€ 79,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

MPN: AJ836A
€ 85,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

MPN: AJ837A
€ 115,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

MPN: AJ838A
€ 139,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ839A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A Glasvezel kabel

MPN: AJ839A
€ 170,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m

MPN: QK732A
€ 96,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

MPN: QK733A
€ 77,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m

MPN: QK734A
€ 97,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m

MPN: QK735A
€ 138,00 Niet op voorraad
InfiniBand-kabels
Hewlett Packard Enterprise X230 Local Connect CX4 50cm

Hewlett Packard Enterprise X230 Local Connect CX4 50cm

MPN: JD363B
€ 148,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X230 Local Connect CX4 100cm

Hewlett Packard Enterprise X230 Local Connect CX4 100cm

MPN: JD364B
€ 170,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X230 Local Connect CX4 300cm

Hewlett Packard Enterprise X230 Local Connect CX4 300cm

MPN: JD365A
€ 207,00 Niet op voorraad
Netwerk media converters
Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC FX

Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC FX

MPN: JD102B
€ 164,00 Niet op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise JD061A netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise JD061A netwerk transceiver module

MPN: JD061A

Normale prijs € 1.227,00

Nu € 878,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T

MPN: JD089B
€ 168,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR

MPN: JD092B
€ 272,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC SR

Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC SR

MPN: JD117B
€ 1.177,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX

MPN: JD118B
€ 123,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120

Hewlett Packard Enterprise X120

MPN: JD119B
€ 363,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X110 100 Mb/s SFP LC LX

Hewlett Packard Enterprise X110 100 Mb/s SFP LC LX

MPN: JD120B
€ 240,00 Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise 5500

Hewlett Packard Enterprise 5500

MPN: JD360B
€ 307,00 Op voorraad
Netwerkkabels
C2G 5m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - grijs

C2G 5m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - grijs

MPN: 83370
€ 12,00 Op voorraad
C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

MPN: 83388
€ 7,00 Op voorraad
C2G 10m Cat6 Patch Cable

C2G 10m Cat6 Patch Cable

MPN: 83412
€ 31,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

MPN: AJ835A
€ 89,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 7m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 7m DAC

MPN: JC784C
€ 253,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC

MPN: JD095C
€ 138,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC

MPN: JD096C
€ 142,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC

MPN: JD097C
€ 193,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 5m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 5m DAC

MPN: JG081C
€ 243,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

MPN: QK736A
€ 223,00 Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 5500-48 EI Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 5500-48 EI Switch PCA SVC

MPN: U5QZ5E
€ 4.968,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 5500-48 EI Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 5500-48 EI Switch PCA SVC

MPN: U5RP2E
€ 6.530,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 5500-48 EI Switch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 5500-48 EI Switch PCA Service

MPN: U5SC9E
€ 8.026,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 24X7 HP 5500-48 EI Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 24X7 HP 5500-48 EI Switch PCA SVC

MPN: U5SS6E
€ 6.122,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 5500-48 EI Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 5500-48 EI Switch PCA SVC

MPN: U5TG3E
€ 8.042,00 Niet op voorraad
Switch modules
Hewlett Packard Enterprise 5500 2-port 10GbE XFP

Hewlett Packard Enterprise 5500 2-port 10GbE XFP

MPN: JD359B
€ 620,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5500 1-port 10GbE XFP Module

Hewlett Packard Enterprise 5500 1-port 10GbE XFP Module

MPN: JD361B
€ 386,00 Op voorraad
HP 2p 10-GbE SFP+ A5500/E4800/E4500 Module

HP 2p 10-GbE SFP+ A5500/E4800/E4500 Module

MPN: MFG#JD368B
€ 501,00 Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH40 1550nm

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH40 1550nm

MPN: JD062A

Normale prijs € 1.227,00

Nu € 810,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC LH40

Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC LH40

MPN: JD090A
€ 444,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC LH80

Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC LH80

MPN: JD091A
€ 816,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC LRM

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC LRM

MPN: JD093B
€ 824,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JD094B netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise JD094B netwerk transceiver module

MPN: JD094B
€ 1.955,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U

MPN: JD098B
€ 771,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-D

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-D

MPN: JD099B
€ 771,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC LR Single Mode 10km 1310nm

Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC LR Single Mode 10km 1310nm

MPN: JD108B
€ 1.892,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X135 10G XFP LC ER

Hewlett Packard Enterprise X135 10G XFP LC ER

MPN: JD121A
€ 6.245,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise RPS 800 650W Roestvrijstaal

Hewlett Packard Enterprise RPS 800 650W Roestvrijstaal

MPN: JD183A#ABB
€ 686,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5500 150WAC Power Supply 150W 1U

Hewlett Packard Enterprise 5500 150WAC Power Supply 150W 1U

MPN: JD362A#ABB
€ 297,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5500/4800 2-port GbE SFP Module

Hewlett Packard Enterprise 5500/4800 2-port GbE SFP Module

MPN: JD367A

Normale prijs € 452,00

Nu € 437,00 Op voorraad

HP 2p 10-GbE SFP+ A5500/E4800/E4500 Module

HP 2p 10-GbE SFP+ A5500/E4800/E4500 Module

MPN: JD368A

Normale prijs € 619,00

Nu € 519,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise RPS1600 Redundant Power System 3200W 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise RPS1600 Redundant Power System 3200W 1U Zwart

MPN: JG136A#ABB

Normale prijs € 1.197,00

Nu € 1.175,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC ER 40km

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC ER 40km

MPN: JG234A
€ 5.256,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JG535A network switch module

Hewlett Packard Enterprise JG535A network switch module

MPN: JG535A

Normale prijs € 1.074,00

Nu € 989,00 Op voorraad

Voedingen
Hewlett Packard Enterprise JD366A power supply unit

Hewlett Packard Enterprise JD366A power supply unit

MPN: JD366A
€ 485,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JG137A power supply unit

Hewlett Packard Enterprise JG137A power supply unit

MPN: JG137A
€ 926,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...