Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise ProCurve E2615-8-PoE Managed L3 Power over Ethernet (PoE) (J9565A#ABB)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs € 448,00

Nu € 443,00

excl. BTW
Partnummer:

J9565A#ABB

EAN: 0884962790052 Beschikbaarheid: Nog slechts 8 beschikbaar!
Omschrijving

HP E2615-8-PoE Switch

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Hewlett Packard Enterprise E2615-8-PoE, ProCurve. Switch type: Managed, Switch-laag: L3, MIB-ondersteuning: MIB II, Bridge MIB, RMONv2 MIB, SMON MIB, Ethernet-Like-MIB, MAU MIB, Entity MIB. Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 11, 8, 11, Console port: RS-232, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T, 1000BASE-TX, 100BASE-TX, 10BASE-T. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.. MAC-adrestabel: 8000 entries, Ondersteunde data-overdrachtsnelheden: 10/100 Mbps, Switchingcapaciteit: 5,6 Gbit/s. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS, SSH, SSL/TLS

The HP E2615-8-PoE Switch is a fully managed 8-port 10/100 switch with an additional 2 dual-personality Gigabit ports for copper or SFP connectivity. Together with static and RIP IPv4 routing, robust security and management, enterprise-class features, a free lifetime warranty, and free software updates, the HP E2615-8-PoE Switch is a cost-effective solution. The HP E2615-8-PoE Switch is fanless, providing quiet operation and making it ideal for deployments in open spaces. In addition, the compact form factor allows for flexible deployments, including wall, surface, or rack mounting. These switches can be deployed at enterprise edge and remote branch offices, as well as converged networks.

Beheer

• Keuze uit diverse beheerinterfaces: – Web GUI (graphical user interface): gebruiksvriendelijke grafische interface om de switch vanuit elke webbrowser te configureren; – Commandoregel-interface (CLI): robuuste commandoregel-interface biedt geavanceerde configuratie en diagnose; – Simple Network Management Protocol (SNMPv2c/SNMPv3): maakt het mogelijk om de switch te beheren met diverse netwerkbeheerapplicaties van andere fabrikanten


Interfaces

• Dual-personality functionaliteit: twee 10/100/1000-poorten of SFP-slots voor optionele fiberaansluiting, zoals Gigabit-SX, -LX, -LH, 100-FX, 100-BX en 1000-BX


Herstellingsvermogen en hoge beschikbaarheid

• IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree: hoge linkbeschikbaarheid in meervoudige VLAN-omgevingen door mogelijkheid voor meer spanning-trees; biedt legacy-ondersteuning voor IEEE 802.1d en IEEE 802.1w


Layer 2 switching

• GARP VLAN Registration Protocol (GVRP): voor automatisch leren en dynamische toewijzing van VLAN's


Layer 3 routing

• Statische IP-routing: biedt handmatig geconfigureerde routing; inclusief ECMP-functionaliteit


Beveiliging

• Access control lists (ACL's): bieden IP Layer 3-filtering op basis van bron/bestemming IP-adres/subnet en bron/bestemming TCP/UDP-poortnummer


Convergentie

• IP multicast-snooping en data-gestuurde IGMP: voorkomt automatisch de overbelasting van IP multicast-traffic

Design

Veiligheid cUL, CE, CE, EN, AS/NZS
Elektromagnetische compatibiliteit FCC, VCCI, EN/CISPR, ICES, AS/NZS, IEC/EN

Beheerfuncties

Switch-laag L3
Switch type Managed
MIB-ondersteuning MIB II, Bridge MIB, RMONv2 MIB, SMON MIB, Ethernet-Like-MIB, MAU MIB, Entity MIB
Web-gebaseerd management Ja
System event log Ja
Multicast-ondersteuning Ja
Quality of Service (QoS) Ja
Switch-laag L3

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 11, 8, 11
Aantal Combo SFP-poorten 2
Aantal SFP/SFP+ poorten 2
Console port RS-232
Koperen ethernetbekabelingstechnologie 1000BASE-T, 1000BASE-TX, 100BASE-TX, 10BASE-T
Aantal moduleslots SPF 2

Netwerk

Netwerkstandaard IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Full duplex Ja
IGMP snooping Ja
10G support Nee
Rate limiting Ja
DHCP server Ja
Port mirroring Ja
IP routing Ja
DHCP client Ja
Verbindingsaggregatie Ja
Datastroombeheer Ja
Broadcast stormbeheer Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Spanning tree protocol Ja

Data-uitwisseling

Ondersteunde data-overdrachtsnelheden 10/100 Mbps
MAC-adrestabel 8000 entries
Switchingcapaciteit 5,6 Gbit/s
Throughput 4.1 mpps
Aantal VLANs 4096
Aantal wachtrijen 4
Max. overdrachtssnelheid 1 Gbit/s

Beveiliging

Access Control List (ACL) Ja
SSH/SSL support Ja
MAC adres filtering Ja
Statische poort beveiliging Ja
Ondersteunde beveiligingsalgoritmen 802.1x RADIUS, SSH, SSL/TLS

Protocollen

Beheerprotocollen IGMPv3, SNMPv1/v2c/v3
Datalink-protocollen LLDP
Ondersteunde netwerkprotocollen IPv4, IPv6, SNTP, UDP, TFTP, ICMP, TCP, ARP, Telnet, BOOTP

Performance

Type processor PowerPC 8313
Kloksnelheid processor 333 MHz
Packet buffergeheugen 0,5 MB
Type geheugen DDR2
Flash memory 32 MB
Intern geheugen 128 MB
Frequentie van processor 333 MHz

Energie

Stroomverbruik 86 W
Stroom 1.5
Ingangsspanning 100 - 240

Power over Ethernet (PoE)

Power over Ethernet (PoE) Ja

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 45 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 15 - 95 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 15 - 95 procent
Hoogte, in bedrijf 0 - 3000 m
Bedrijfstemperatuur, bereik 32 - 131 °F
Warmtedissipatie 87 BTU/h

Gewicht en omvang

Gewicht 1,66 kg

Overige specificaties

Latentie 5.3µs/2.7µs
Afmetingen (BxDxH) 159,5 x 90 x 44,5 mm
Poorten & interfaces 1,66 kg
Verbindingstechnologie Bedraad
Frequentie 50/60
Wi-Fi Nee
Netwerkfuncties Gigabit Ethernet
Montage EIA
Gewicht 3.66
Afmetingen (B x D x H) 254 x 159,5 x 44,5 mm (10 x 6.28 x 1.75")
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y 6h CTR

Hewlett Packard Enterprise 4y 6h CTR

MPN: U0AA5E
€ 520,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0AL1E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0AL1E IT support service

MPN: U0AL1E
€ 636,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL NBD 2626 Series ProCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL NBD 2626 Series ProCareSVC

MPN: U1LK3PE
€ 65,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL 24x7 2626 Series Pro SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL 24x7 2626 Series Pro SVC

MPN: U1LK4PE
€ 89,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL 6hCTR 2626 SeriesProCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL 6hCTR 2626 SeriesProCareSVC

MPN: U1LK5PE
€ 130,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y 4hr Exch 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y 4hr Exch 2626 Series FC SVC

MPN: U1YL6E
€ 56,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd ProactCare 2620/2512/2524 Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd ProactCare 2620/2512/2524 Svc

MPN: U2K08E
€ 254,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7 ProactCare 2620/2512/2524 Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7 ProactCare 2620/2512/2524 Svc

MPN: U2K11E
€ 344,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 6hCTR ProactCare 2620/2512/2524 Svc

Hewlett Packard Enterprise 3y 6hCTR ProactCare 2620/2512/2524 Svc

MPN: U2K13E
€ 379,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 6hCTR ProactCare 2620/2512/2524 Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y 6hCTR ProactCare 2620/2512/2524 Svc

MPN: U2K14E
€ 494,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 6hCTR ProactCare2620/2512/2524 Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y 6hCTR ProactCare2620/2512/2524 Svc

MPN: U2K15E
€ 593,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 2626 Series FC SVC

MPN: U3GH6E
€ 241,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 2626 Series FC SVC

MPN: U3GU2E
€ 296,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 w/CDMR 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 w/CDMR 2626 Series FC SVC

MPN: U3HD6E
€ 213,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 w/CDMR 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 w/CDMR 2626 Series FC SVC

MPN: U3HM2E
€ 277,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 w/CDMR 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 w/CDMR 2626 Series FC SVC

MPN: U3HU6E
€ 339,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR 2626 Series FC SVC

MPN: U3JD6E
€ 300,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR 2626 Series FC SVC

MPN: U3JQ6E
€ 393,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR 2626 Series FC SVC

MPN: U3KB3E
€ 481,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR w/CDMR 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR w/CDMR 2626 Series FC SVC

MPN: U3KL9E
€ 328,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR w/CDMR 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR w/CDMR 2626 Series FC SVC

MPN: U3KU3E
€ 428,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR w/CDMR 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR w/CDMR 2626 Series FC SVC

MPN: U3LB8E
€ 524,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y NBD Exch 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y NBD Exch 2626 Series FC SVC

MPN: U3MB2E
€ 124,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch 2626 Series FC SVC

MPN: U3MN9E
€ 153,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch 2626 Series FC SVC

MPN: U3NN1E
€ 198,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch 2626 Series FC SVC

MPN: U3NZ3E
€ 234,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y 24x7 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y 24x7 2626 Series FC SVC

MPN: U3PM4E
€ 70,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y CTR 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y CTR 2626 Series FC SVC

MPN: U3PY9E
€ 111,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd Exch 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd Exch 2626 Series FC SVC

MPN: U3QK8E
€ 37,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3VA6E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U3VA6E IT support service

MPN: U3VA6E
€ 150,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd w/CDMR 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd w/CDMR 2626 Series FC SVC

MPN: U3VN5E
€ 196,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3WA4E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U3WA4E IT support service

MPN: U3WA4E
€ 231,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd 2626 Series FC SVC

MPN: U3WQ9E
€ 121,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd 2626 Series FC SVC

MPN: U3XG3E
€ 157,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 2626 Series FC SVC

MPN: U3XX8E
€ 193,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd 2626 Series FC SVC

MPN: U4BH5E
€ 46,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 2626 Series FC SVC

MPN: U4DC8PE
€ 65,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 CDMR 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 CDMR 2626 Series FC SVC

MPN: U4DH8PE
€ 75,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR 2626 Series FC SVC

MPN: U4DS6PE
€ 106,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR CDMR 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR CDMR 2626 Series FC SVC

MPN: U4DU2PE
€ 116,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd Exch 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd Exch 2626 Series FC SVC

MPN: U4DZ5PE
€ 33,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 4hr Exch 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 4hr Exch 2626 Series FC SVC

MPN: U4EF1PE
€ 52,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd CDMR 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd CDMR 2626 Series FC SVC

MPN: U4EX4PE
€ 51,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd 2626 Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd 2626 Series FC SVC

MPN: U4FH8PE
€ 41,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3yNBD ProaCarew/CDMR2620/2512/2524 SVC

Hewlett Packard Enterprise 3yNBD ProaCarew/CDMR2620/2512/2524 SVC

MPN: U9T57E
€ 223,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4yNBD ProaCarew/CDMR2620/2512/2524 SVC

Hewlett Packard Enterprise 4yNBD ProaCarew/CDMR2620/2512/2524 SVC

MPN: U9U40E
€ 289,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5yNBD ProaCarew/CDMR2620/2512/2524 SVC

Hewlett Packard Enterprise 5yNBD ProaCarew/CDMR2620/2512/2524 SVC

MPN: U9V24E
€ 354,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProaCarewCDMR2620/2512/2524SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProaCarewCDMR2620/2512/2524SVC

MPN: U9W03E
€ 291,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise HP4y4h24x7ProaCarewCDMR2620/2512/2524SVC

Hewlett Packard Enterprise HP4y4h24x7ProaCarewCDMR2620/2512/2524SVC

MPN: U9W96E
€ 379,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise HP5y4h24x7ProaCarewCDMR2620/2512/2524SVC

Hewlett Packard Enterprise HP5y4h24x7ProaCarewCDMR2620/2512/2524SVC

MPN: U9X90E
€ 464,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U9Y91E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U9Y91E IT support service

MPN: U9Y91E
€ 407,00 Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd ProactCare 2620/2512/2524 Svc

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd ProactCare 2620/2512/2524 Svc

MPN: U2K07E
€ 203,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd ProactCare 2620/2512/2524 Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd ProactCare 2620/2512/2524 Svc

MPN: U2K09E
€ 310,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7 ProactCare 2620/2512/2524 Svc

Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7 ProactCare 2620/2512/2524 Svc

MPN: U2K10E
€ 165,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProactCare2620/2512/2524 Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProactCare2620/2512/2524 Svc

MPN: U2K12E
€ 420,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3Y

Hewlett Packard Enterprise 3Y

MPN: U3NA6E
€ 152,00 Op voorraad
Garantie- en support-uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise Networks Stackable Legacy Switch Installation Service

Hewlett Packard Enterprise Networks Stackable Legacy Switch Installation Service

MPN: U4826E
€ 244,00 Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

MPN: AJ833A
€ 74,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m

MPN: QK732A
€ 96,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

MPN: QK733A
€ 77,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m

MPN: QK734A
€ 92,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m

MPN: QK735A
€ 131,00 Niet op voorraad
Netwerk media converters
Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver

Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver

MPN: J4858C
€ 61,00 Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X121

Hewlett Packard Enterprise X121

MPN: J4859C
€ 126,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X111 100 MB LC FX SFP

Hewlett Packard Enterprise X111 100 MB LC FX SFP

MPN: J9054C
€ 109,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X122 1G SFP LC BX-D Transceiver

Hewlett Packard Enterprise X122 1G SFP LC BX-D Transceiver

MPN: J9142B
€ 801,00 Op voorraad
Netwerkkabels
C2G 5m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - grijs

C2G 5m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - grijs

MPN: 83370
€ 12,00 Op voorraad
C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

MPN: 83388
€ 7,00 Op voorraad
C2G 10m Cat6 Patch Cable

C2G 10m Cat6 Patch Cable

MPN: 83412
€ 31,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

MPN: QK736A
€ 223,00 Op voorraad
Switchcomponenten
Hewlett Packard Enterprise J9700A rack-toebehoren

Hewlett Packard Enterprise J9700A rack-toebehoren

MPN: J9700A
€ 54,00 Niet op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...