Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 1.982,00
korting!
Hewlett Packard Enterprise SN6000B 16Gb 48-port/24-port Active Fibre Channel Switch QK753B#ABB

Hewlett Packard Enterprise SN6000B 16Gb 48-port/24-port Active Fibre Channel Switch (QK753B#ABB)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs € 10.288,00

Nu € 8.306,00

excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

QK753B#ABB

EAN: 0887111279163 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP SN6000B 16Gb 48-port/24-port Active Fibre Channel Switch

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise SN6000B 16Gb 48-port/24-port Active Fibre Channel Switch

Are you struggling to keep pace with ever-increasing workloads on a never-increasing budget? While virtualization has provided some relief by enabling the benefits of faster deployment and consolidation, it tends to put additional stress on data center networks.

The HP SN6000B Fibre Channel Switch meets the needs of hyper-scale, private cloud storage environments by delivering market-leading 16Gb Fibre Channel (FC) technology and capabilities that support highly virtualized environments. Designed to enable greater flexibility and investment protection, the SN6000B switch scales from 24 to 48 ports and supports 4, 8, 10, or 16 Gb/s speeds in an efficiently designed 1U package. It also provides a simplified deployment process and a point-and-click user interface making it powerful and easy to use. It offers low-cost access to SAN technology while providing "pay-as-you-grow" scalability to meet the needs of an evolving storage environment.

Design

Formaat Rack (1U)

Data-uitwisseling

Switchingcapaciteit 1536 Gbit/s

Beveiliging

Ondersteunde beveiligingsalgoritmen In flight encryption

Protocollen

Ondersteunde netwerkprotocollen Fibre Channel, Routing

Gewicht en omvang

Gewicht 9,16 kg

Overige specificaties

Afmetingen (BxDxH) 438 x 443 x 43 mm
Maat 43.76 cm (17.23")
Onderhoudseigenschappen B-series SAN Network Advisor; Integration with Storage Essentials
Upgrademogelijkheden Varies by model
Poortsnelheid 16 Gb/s Fibre Channel
Switchmodellen 24-port Active Switch, 48-port Active Switch, 24-port Active Power Pack+ Switch, 48-port Active Switch Power Pack+
Multimedia B-series 16 Gb SFP+, 8 Gb SFP+ (AJ716B only)
Software (optioneel) Power Pack+ Software; 12-Port Upgrade; Integrated Routing, Integrated Fibre Channel Extension; Adaptive Networking; ISL Trunking; Fabric Watch; Advanced Performance Monitoring; Server Application Optimization, FICON CUP, SAN Network Advisor Professional+
Gewicht 9.16 kg (20.20 lb)
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U1MN6PE IT support service

Hewlett Packard Enterprise U1MN6PE IT support service

MPN: U1MN6PE
€ 2.871,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U1MN7PE

Hewlett Packard Enterprise U1MN7PE

MPN: U1MN7PE
€ 1.624,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW 6h CTR 24x7 CDMR SN6K6G48/24FCSPC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW 6h CTR 24x7 CDMR SN6K6G48/24FCSPC

MPN: U1MN8PE
€ 3.358,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, 6h, 24 x 7, SN60006Gb48/24FCSPC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, 6h, 24 x 7, SN60006Gb48/24FCSPC SVC

MPN: U1MN9PE
€ 2.113,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise HP1y PW NbdCDMRSN60006G48/24 FCSw PC SVC

Hewlett Packard Enterprise HP1y PW NbdCDMRSN60006G48/24 FCSw PC SVC

MPN: U1MP0PE
€ 2.334,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1 Year PW NBD SN60006Gb48/24 FCSw PC

Hewlett Packard Enterprise 1 Year PW NBD SN60006Gb48/24 FCSw PC

MPN: U1MP1PE
€ 1.088,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2D25E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U2D25E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U2D25E
€ 4.392,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2E69E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U2E69E IT support service

MPN: U2E69E
€ 4.049,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2E70E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U2E70E IT support service

MPN: U2E70E
€ 5.500,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2E71E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U2E71E IT support service

MPN: U2E71E
€ 6.900,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2G16E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U2G16E IT support service

MPN: U2G16E
€ 5.470,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2G17E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U2G17E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U2G17E
€ 7.360,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2G18E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U2G18E IT support service

MPN: U2G18E
€ 9.180,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR SN6000B 16GB 48/24 FC FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR SN6000B 16GB 48/24 FC FC SVC

MPN: U2NN8E
€ 5.972,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR SN6000B 16GB 48/24 FC FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR SN6000B 16GB 48/24 FC FC SVC

MPN: U2NN9E
€ 7.480,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR SN6000B 16G 48/24 FC FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR SN6000B 16G 48/24 FC FC SVC

MPN: U2NP1E
€ 4.395,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3Y NBD

Hewlett Packard Enterprise 3Y NBD

MPN: U3AH5E
€ 2.497,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3AH7E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U3AH7E IT support service

MPN: U3AH7E
€ 2.611,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3AH8E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U3AH8E IT support service

MPN: U3AH8E
€ 2.000,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7

MPN: U3AJ0E
€ 4.081,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y 24x7

Hewlett Packard Enterprise 1y 24x7

MPN: U3AJ6PE
€ 1.256,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3E82E

Hewlett Packard Enterprise U3E82E

MPN: U3E82E
€ 2.487,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3E83E

Hewlett Packard Enterprise U3E83E

MPN: U3E83E
€ 3.454,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3yNbdCDMRSN60006Gb48/24 FCSw ProCareSv

Hewlett Packard Enterprise 3yNbdCDMRSN60006Gb48/24 FCSw ProCareSv

MPN: U5F08E
€ 6.074,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4yNbdCDMRSN60006Gb48/24 FCSw ProCareSv

Hewlett Packard Enterprise 4yNbdCDMRSN60006Gb48/24 FCSw ProCareSv

MPN: U5F09E
€ 8.135,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5yNbdCDMRSN60006Gb48/24 FCSw ProCareSv

Hewlett Packard Enterprise 5yNbdCDMRSN60006Gb48/24 FCSw ProCareSv

MPN: U5F10E
€ 10.116,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U5F70E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U5F70E IT support service

MPN: U5F70E
€ 7.636,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U5F71E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U5F71E IT support service

MPN: U5F71E
€ 10.182,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U5F72E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U5F72E IT support service

MPN: U5F72E
€ 12.624,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U5G19E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U5G19E IT support service

MPN: U5G19E
€ 9.057,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U5G20E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U5G20E IT support service

MPN: U5G20E
€ 12.042,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U5G21E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U5G21E IT support service

MPN: U5G21E
€ 14.904,00 Niet op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR SN6000B 16G 48/24 FC FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR SN6000B 16G 48/24 FC FC SVC

MPN: U2NP0PE
€ 1.751,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3AH6E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U3AH6E IT support service

MPN: U3AH6E
€ 5.161,00 Op voorraad
Garantie- en support-uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise Installation SN6000B16Gb48/24FC Stor

Hewlett Packard Enterprise Installation SN6000B16Gb48/24FC Stor

MPN: U0Y46E
€ 297,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1Y

Hewlett Packard Enterprise 1Y

MPN: U3AJ5PE
€ 709,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y

Hewlett Packard Enterprise 1y

MPN: U3AJ8PE
€ 1.751,00 Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

MPN: AJ833A
€ 84,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel

MPN: AJ834A
€ 90,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

MPN: AJ836A
€ 89,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

MPN: AJ837A
€ 106,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

MPN: AJ838A
€ 132,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ839A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A Glasvezel kabel

MPN: AJ839A
€ 185,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m

MPN: QK732A
€ 97,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

MPN: QK733A
€ 106,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m

MPN: QK734A
€ 92,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m

MPN: QK735A
€ 131,00 Niet op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise 8Gb Short Wave B-Series SFP+

Hewlett Packard Enterprise 8Gb Short Wave B-Series SFP+

MPN: AJ716B
€ 71,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ717A netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise AJ717A netwerk transceiver module

MPN: AJ717A

Normale prijs € 919,00

Nu € 587,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise QK724A netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise QK724A netwerk transceiver module

MPN: QK724A
€ 290,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise QK725A netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise QK725A netwerk transceiver module

MPN: QK725A

Normale prijs € 2.405,00

Nu € 1.916,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise QK726A netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise QK726A netwerk transceiver module

MPN: QK726A

Normale prijs € 1.362,00

Nu € 1.092,00 Op voorraad

Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

MPN: AJ835A
€ 98,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

MPN: QK736A
€ 223,00 Op voorraad
Network management software
Hewlett Packard Enterprise ISL Trunking SAN Switch 2/32

Hewlett Packard Enterprise ISL Trunking SAN Switch 2/32

MPN: 313452-B21
€ 4.620,00 Niet op voorraad
Network monitoring software
Hewlett Packard Enterprise Fabric Watch SAN Switch 2/32

Hewlett Packard Enterprise Fabric Watch SAN Switch 2/32

MPN: 313454-B21
€ 4.811,00 Niet op voorraad
Opslagsoftware
Hewlett Packard Enterprise TC472AAE Storage netwerk software

Hewlett Packard Enterprise TC472AAE Storage netwerk software

MPN: TC472AAE
€ 839,00 Op voorraad
RAID-controllers
Hewlett Packard Enterprise Intelligent Infrastructure Analyzer Software v2 LTU

Hewlett Packard Enterprise Intelligent Infrastructure Analyzer Software v2 LTU

MPN: TC472A
€ 794,00 Op voorraad
Softwarelicenties & -uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise TC356A software license/upgrade

Hewlett Packard Enterprise TC356A software license/upgrade

MPN: TC356A
€ 10.609,00 Niet op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise AK864B software license/upgrade

Hewlett Packard Enterprise AK864B software license/upgrade

MPN: AK864B
€ 289,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise B-series 8Gb Extended LW 25km Fibre Channel SFP+

Hewlett Packard Enterprise B-series 8Gb Extended LW 25km Fibre Channel SFP+

MPN: AW538A
€ 3.306,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7200

Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7200

MPN: QR482A
€ 10.630,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise T5522A software license/upgrade

Hewlett Packard Enterprise T5522A software license/upgrade

MPN: T5522A
€ 13.861,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise T5528A software license/upgrade

Hewlett Packard Enterprise T5528A software license/upgrade

MPN: T5528A
€ 16.056,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...