Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 MSA FC Dual Controller LFF Modular (AP845B)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 6.031,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

AP845B

EAN: 4948382940810 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP P2000 G3 MSA FC Dual Controller LFF Modular Smart Array System

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 MSA FC Dual Controller LFF Modular. Ondersteunde types opslag-drives: HDD, Maximaal ondersteunde opslagcapaciteit: 48 TB, Opslag schijf-interface: Serial Attached SCSI. Hostinterface: Fibre Channel. Type behuizing: Rack (2U). Breedte: 635 mm, Diepte: 737 mm, Hoogte: 254 mm

How can the flexibility of the HP P2000 G3 MSA Array Systems help remedy large storage needs and small budgets? By offering high-performance 8 Gb FC, Combo FC/iSCSI, 6 Gb SAS, 1 Gb or 10 GbE iSCSI connected arrays designed for efficient storage consolidation at affordable prices. The FC/iSCSI Combo controller gives the flexibility to share the array resources over two protocols, supporting the needs of dissimilar departments and budgets.

All P2000 G3 MSA Arrays ship standard with 64 Snapshots and Volume Copy enabled for increased data protection. The FC, Combo FC/iSCSI, and iSCSI controllers allow replication with optional Remote Snap software. The arrays allow departments and small to medium businesses to grow capacity as needed up to 149 drives. Mixing of LFF and SFF enterprise-class SAS and archival-class SATA drives is supported. Configure with a single controller for low initial cost, or dual controllers for high availability for the most demanding entry-level situations.

Easily Managed, Highly Affordable, Highly Efficient and flexible Storage Consolidation

• The HP P2000 G3 MSA Array Systems deliver low cost, consolidated storage array solutions to meet departmental and small to medium businesses requirements with 8Gb Fibre Channel, Combo FC/iSCSI, 6Gb SAS, and 1Gb or 10GbE iSCSI systems accommodating LFF and SFF SAS, SAS MDL, and SATA MDL drives.


Start Small and Grow in Number of Supported Servers and Total Capacity - Adaptable to Changing Needs

• The P2000 G3 MSA allows customers to grow their storage as demands increase from 600GB to 178TB SAS, 384TB SAS MDL or 192TB SATA . The P2000 G3 MSA arrays can support 7 LFF enclosures and 96 drives or 5 SFF enclosures and a maximum of 149 drives. Single or dual controllers accommodate any budget.


Comprehensive Data Protection in an Easily Administered SAN Environment

• Reduce risk of IT failure with dual active/active controllers, dual-ported drives, and redundant hardware components.

Design

Type behuizing Rack (2U)

Opslagmedia

Opslagdrives geïnstalleerd Nee
Ondersteunde types opslag-drives HDD
Aantal opslagkaarten ondersteund 12
Maximaal ondersteunde opslagcapaciteit 48 TB
Opslag schijf-interface Serial Attached SCSI

Poorten & interfaces

Host-poorten 4
Hostinterface Fibre Channel

Gewicht en omvang

Breedte 635 mm
Diepte 737 mm
Hoogte 254 mm
Gewicht 15,9 kg
Backup software
Hewlett Packard Enterprise 2000 Modular Smart Array Snapshot 8 Software LTU

Hewlett Packard Enterprise 2000 Modular Smart Array Snapshot 8 Software LTU

MPN: T5513A
€ 671,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 2000 Modular Smart Array Volume Copy Software LTU

Hewlett Packard Enterprise 2000 Modular Smart Array Volume Copy Software LTU

MPN: T5514A
€ 2.254,00 Niet op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U1LV8PE

Hewlett Packard Enterprise U1LV8PE

MPN: U1LV8PE
€ 1.603,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, 6h, 24 x 7, MSA2KG3Arrays PC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, 6h, 24 x 7, MSA2KG3Arrays PC SVC

MPN: U1LW0PE
€ 1.888,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1 Year PW NBD CDMRMSA2000G3 Arrays PC

Hewlett Packard Enterprise 1 Year PW NBD CDMRMSA2000G3 Arrays PC

MPN: U1LW2PE
€ 1.314,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1 Year PW NBD wDMRMSA2000G3 Arrays PC

Hewlett Packard Enterprise 1 Year PW NBD wDMRMSA2000G3 Arrays PC

MPN: U1LW4PE
€ 1.156,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2D98E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U2D98E IT support service

MPN: U2D98E
€ 3.586,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2D99E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U2D99E IT support service

MPN: U2D99E
€ 3.778,00 Op voorraad
Data-opslag-servers
Hewlett Packard Enterprise StoreEasy 3830

Hewlett Packard Enterprise StoreEasy 3830

MPN: B7E00A

Normale prijs € 4.373,00

Nu € 4.283,00 Op voorraad

Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise Care Pack Service for Storage Training

Hewlett Packard Enterprise Care Pack Service for Storage Training

MPN: HF383E
€ 675,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1 Year PW NBD MSA2000G3 Arrays PC

Hewlett Packard Enterprise 1 Year PW NBD MSA2000G3 Arrays PC

MPN: U1LW3PE
€ 1.057,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U1LW5PE

Hewlett Packard Enterprise U1LW5PE

MPN: U1LW5PE
€ 1.513,00 Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

MPN: AJ833A
€ 77,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel

MPN: AJ834A
€ 83,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

MPN: AJ836A
€ 85,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

MPN: AJ837A
€ 106,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

MPN: AJ838A
€ 145,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ839A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A Glasvezel kabel

MPN: AJ839A
€ 185,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m

MPN: QK732A
€ 97,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

MPN: QK733A
€ 106,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m

MPN: QK734A
€ 92,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m

MPN: QK735A
€ 131,00 Niet op voorraad
Interfacekaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise PCIe/1 x Fibre Channel

Hewlett Packard Enterprise PCIe/1 x Fibre Channel

MPN: A8002B

Normale prijs € 1.039,00

Nu € 938,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise PCIe/2 x Fibre Channel

Hewlett Packard Enterprise PCIe/2 x Fibre Channel

MPN: A8003B

Normale prijs € 1.664,00

Nu € 1.495,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise PCIe/1 x Fibre Channel

Hewlett Packard Enterprise PCIe/1 x Fibre Channel

MPN: AJ762B
€ 540,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 82E 8Gb

Hewlett Packard Enterprise 82E 8Gb

MPN: AJ763B

Normale prijs € 481,00

Nu € 459,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise 41B 4Gb 1-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter

Hewlett Packard Enterprise 41B 4Gb 1-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter

MPN: AP767B
€ 948,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 42B 4Gb 2-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter

Hewlett Packard Enterprise 42B 4Gb 2-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter

MPN: AP768B
€ 1.664,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise P2000 G3

Hewlett Packard Enterprise P2000 G3

MPN: AP836B
€ 2.853,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise P2000 LFF Drive Enclosure I/O Module

Hewlett Packard Enterprise P2000 LFF Drive Enclosure I/O Module

MPN: AP844B

Normale prijs € 581,00

Nu € 562,00 Op voorraad

Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise 507127-B21 interne harde schijf

Hewlett Packard Enterprise 507127-B21 interne harde schijf

MPN: 507127-B21
€ 243,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 500GB, 3G, SATA, 7.2K rpm, SFF, 2.5-inch

Hewlett Packard Enterprise 500GB, 3G, SATA, 7.2K rpm, SFF, 2.5-inch

MPN: 507750-B21
€ 255,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 146GB, 6G, SAS, 15K rpm, SFF, 2.5-inch

Hewlett Packard Enterprise 146GB, 6G, SAS, 15K rpm, SFF, 2.5-inch

MPN: 512547-B21
€ 234,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 450GB, 6G, SAS, 10K rpm, SFF, 2.5-inch

Hewlett Packard Enterprise 450GB, 6G, SAS, 10K rpm, SFF, 2.5-inch

MPN: 581284-B21
€ 396,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 581286-B21 interne harde schijf

Hewlett Packard Enterprise 581286-B21 interne harde schijf

MPN: 581286-B21
€ 315,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1TB 6G SAS 7.2K rpm SFF (2.5-inch) Dual Port Midline 1yr Warranty Hard Drive

Hewlett Packard Enterprise 1TB 6G SAS 7.2K rpm SFF (2.5-inch) Dual Port Midline 1yr Warranty Hard Drive

MPN: 605835-B21
€ 325,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 900GB SAS, 10K

Hewlett Packard Enterprise 900GB SAS, 10K

MPN: 619291-B21
€ 453,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 627117-B21 interne harde schijf

Hewlett Packard Enterprise 627117-B21 interne harde schijf

MPN: 627117-B21

Normale prijs € 554,00

Nu € 418,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise 1.2TB 6G SAS 10K rpm SFF

Hewlett Packard Enterprise 1.2TB 6G SAS 10K rpm SFF

MPN: 718160-B21
€ 310,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AH400A

Hewlett Packard Enterprise AH400A

MPN: AH400A

Normale prijs € 3.223,00

Nu € 3.010,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise P2000 300GB 6G SAS 15K rpm LFF Dual Port Enterprise Hard Drive

Hewlett Packard Enterprise P2000 300GB 6G SAS 15K rpm LFF Dual Port Enterprise Hard Drive

MPN: AP858A
€ 375,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AP859A interne harde schijf

Hewlett Packard Enterprise AP859A interne harde schijf

MPN: AP859A
€ 409,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 600GB,P2000, 6G, SAS, 15K rpm, LFF, 3.5-inch

Hewlett Packard Enterprise 600GB,P2000, 6G, SAS, 15K rpm, LFF, 3.5-inch

MPN: AP860A
€ 385,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AP861A interne harde schijf

Hewlett Packard Enterprise AP861A interne harde schijf

MPN: AP861A
€ 174,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AW555A interne harde schijf

Hewlett Packard Enterprise AW555A interne harde schijf

MPN: AW555A
€ 382,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise StoreEasy 3830

Hewlett Packard Enterprise StoreEasy 3830

MPN: B7E01A

Normale prijs € 3.713,00

Nu € 3.670,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise MSA 4TB 6G SAS 7.2K rpm LFF (3.5-inch) Midline 1yr Warranty Hard Drive

Hewlett Packard Enterprise MSA 4TB 6G SAS 7.2K rpm LFF (3.5-inch) Midline 1yr Warranty Hard Drive

MPN: C8R26A
€ 565,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1TB 6G SAS 7.2K SFF

Hewlett Packard Enterprise 1TB 6G SAS 7.2K SFF

MPN: C8S62A
€ 446,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 300GB 6G SAS 10K SFF

Hewlett Packard Enterprise 300GB 6G SAS 10K SFF

MPN: E2D55A
€ 219,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 450GB 6G SAS 10K SFF

Hewlett Packard Enterprise 450GB 6G SAS 10K SFF

MPN: E2D56A
€ 273,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise QK703A interne harde schijf

Hewlett Packard Enterprise QK703A interne harde schijf

MPN: QK703A
€ 370,00 Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise 451871-B21 netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise 451871-B21 netwerkkaart & -adapter

MPN: 451871-B21
€ 716,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 456972-B21 netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise 456972-B21 netwerkkaart & -adapter

MPN: 456972-B21
€ 719,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise BLc Brocade 804 8Gb Fibre Channel Host Bus Adapter

Hewlett Packard Enterprise BLc Brocade 804 8Gb Fibre Channel Host Bus Adapter

MPN: 590647-B21
€ 675,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AE311A netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise AE311A netwerkkaart & -adapter

MPN: AE311A
€ 925,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ764A netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise AJ764A netwerkkaart & -adapter

MPN: AJ764A
€ 920,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem c-Class

Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem c-Class

MPN: AJ820B
€ 4.766,00 Op voorraad
HP Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem c-Class

HP Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem c-Class

MPN: AJ821B
€ 9.495,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AK344A netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise AK344A netwerkkaart & -adapter

MPN: AK344A

Normale prijs € 627,00

Nu € 598,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise 81B 8Gb 1-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter

Hewlett Packard Enterprise 81B 8Gb 1-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter

MPN: AP769B

Normale prijs € 660,00

Nu € 598,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise 82B PCIe 8Gb FC Dual Port HBA

Hewlett Packard Enterprise 82B PCIe 8Gb FC Dual Port HBA

MPN: AP770B
€ 1.034,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Cisco MDS 8/12c Fabric Switch for HP BladeSystem c-Class

Hewlett Packard Enterprise Cisco MDS 8/12c Fabric Switch for HP BladeSystem c-Class

MPN: AW563A
€ 7.261,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Cisco MDS 8/24c Fabric Switch for HP BladeSystem c-Class

Hewlett Packard Enterprise Cisco MDS 8/24c Fabric Switch for HP BladeSystem c-Class

MPN: AW564A
€ 11.177,00 Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

MPN: AJ835A
€ 89,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

MPN: QK736A
€ 223,00 Op voorraad
Niet gecategoriseerd
Hewlett Packard Enterprise 8Gb 1-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter

Hewlett Packard Enterprise 8Gb 1-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter

MPN: AH402A
€ 2.871,00 Niet op voorraad
Opslagnetwerk-tools
Hewlett Packard Enterprise 2000 Modular Smart Array Snapshot 64 Software LTU

Hewlett Packard Enterprise 2000 Modular Smart Array Snapshot 64 Software LTU

MPN: T5512A
€ 1.800,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise StorageWorks MSA2000 Snapshot 255 Software LTU

Hewlett Packard Enterprise StorageWorks MSA2000 Snapshot 255 Software LTU

MPN: T5539A
€ 2.707,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise StorageWorks MSA2000 Snapshot 8 to 255 Upgrade Software LTU

Hewlett Packard Enterprise StorageWorks MSA2000 Snapshot 8 to 255 Upgrade Software LTU

MPN: T5540A
€ 2.027,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise StorageWorks MSA2000 Snapshot 64 to 255 Upgrade Software LTU

Hewlett Packard Enterprise StorageWorks MSA2000 Snapshot 64 to 255 Upgrade Software LTU

MPN: T5541A
€ 908,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise P2000 Array System Snapshot 512 Software LTU

Hewlett Packard Enterprise P2000 Array System Snapshot 512 Software LTU

MPN: TA806A
€ 2.188,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise P2000 Array System Snapshot 512 Software E-LTU

Hewlett Packard Enterprise P2000 Array System Snapshot 512 Software E-LTU

MPN: TA806AAE
€ 2.188,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise P2000 Array System Remote Snap Software LTU

Hewlett Packard Enterprise P2000 Array System Remote Snap Software LTU

MPN: TA808A
€ 1.915,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise P2000 Array System Remote Snap Software E-LTU

Hewlett Packard Enterprise P2000 Array System Remote Snap Software E-LTU

MPN: TA808AAE
€ 1.915,00 Niet op voorraad
Serial Attached SCSI (SAS)-kabels
Hewlett Packard Enterprise 407339-B21 Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

Hewlett Packard Enterprise 407339-B21 Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

MPN: 407339-B21
€ 87,00 Op voorraad
Switchcomponenten
Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 10GbE iSCSI MSA Array System Controller

Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 10GbE iSCSI MSA Array System Controller

MPN: AW595B
€ 2.523,00 Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise StoreFabric 8/8 Base Managed Rack (1U) Zilver

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric 8/8 Base Managed Rack (1U) Zilver

MPN: AM866B
€ 2.400,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AM867B Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Rack (1U) Grijs netwerk-switch

Hewlett Packard Enterprise AM867B Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Rack (1U) Grijs netwerk-switch

MPN: AM867B

Normale prijs € 2.886,00

Nu € 2.510,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem Brocade Managed Grijs

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem Brocade Managed Grijs

MPN: C8S45A
€ 7.602,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem Brocade Managed Grijs

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem Brocade Managed Grijs

MPN: C8S46A
€ 9.986,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...