Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise V 1410-8 Unmanaged Fast Ethernet (10/100) Grijs (J9661A#ABB)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 52,00
excl. BTW
Partnummer:

J9661A#ABB

EAN: 0886111541454 Beschikbaarheid: Nog 2 beschikbaar (bel voor reservering)
Omschrijving

HP 1410-8 Switch

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Hewlett Packard Enterprise 1410-8, V. Switch type: Unmanaged. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Fast Ethernet (10/100). Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u. MAC-adrestabel: 1024 entries, Switchingcapaciteit: 1,6 Gbit/s, Throughput: 1,1 Mpps. Kleur van het product: Grijs

HP 1410 Switch Series comprises unmanaged Gigabit Ethernet and Fast Ethernet switches designed for small businesses looking for entry-level, low-cost networking solutions that come with a lifetime warranty. The series consists of nine models with flexible mounting options to meet different network switching needs. All models have quality of service(QoS) support and IEEE 802.3x flow control features that provide outstanding data efficiency. Simplified plug-and-play convenience is enabled by features such as Auto-MDIX and auto-speed negotiation. HP has innovated and combined the latest advances in silicon technology to bring you some of the most power-efficient switches: 1410-24G-R,1410-16 and 1410-24 models are advanced IEEE 802.3az-compliant unmanaged Gigabit and Fast Ethernet switches. The switches come with built-in green features and a lifetime warranty, making the series the right choice for organizations seeking a networking solution that's both economical and reliable.

• Half-/full-duplex auto-negotiating capability on every port: doubles the throughput of every port


Gebruiksgemak

• Unmanaged: plug-en-play gemak


Flexibiliteit

• Internal power supply: provides operation convenience and neat operation environment(skus JD986B and J9561A only)


Warranty and support

• Lifetime warranty: for as long as you own the product with advance replacement and next-business-day delivery (available in most countries)†

Design

Kleur van het product Grijs

Beheerfuncties

Switch type Onbeheerd
Quality of Service (QoS) Ja

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 8
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Fast Ethernet (10/100)

Netwerk

Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3u
Full duplex Ja
10G support Nee
Auto-sensing Ja
Datastroombeheer Ja

Data-uitwisseling

MAC-adrestabel 1024 entries
Switchingcapaciteit 1,6 Gbit/s
Throughput 1,1 Mpps
Latentie (10-100 Mbps) 3,7 µs

Performance

Packet buffergeheugen 0,096 MB

Energie

AC invoer voltage 100-240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Stroomverbruik 3,6 W

Power over Ethernet (PoE)

Power over Ethernet (PoE) Nee

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Warmtedissipatie 13 BTU/h

Gewicht en omvang

Breedte 156 mm
Diepte 95 mm
Hoogte 24,6 mm
Gewicht 340 g
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL NBD 1400-8G ProCare SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL NBD 1400-8G ProCare SVC

MPN: U1LE2PE
€ 16,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL 24x7 1400-8G ProCare SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL 24x7 1400-8G ProCare SVC

MPN: U1LE3PE
€ 22,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL 6h CTR 1400-8G ProCare SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL 6h CTR 1400-8G ProCare SVC

MPN: U1LE4PE
€ 34,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y 4hr Exch 1400-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y 4hr Exch 1400-8G FC SVC

MPN: U1YG1E
€ 14,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd ProactCare 1400-8G Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd ProactCare 1400-8G Switch Svc

MPN: U2J63E
€ 66,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd ProactCare 1400-8G Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd ProactCare 1400-8G Switch Svc

MPN: U2J64E
€ 81,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7 ProactCare 1400-8G Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7 ProactCare 1400-8G Switch Svc

MPN: U2J66E
€ 73,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7 ProactCare 1400-8G Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7 ProactCare 1400-8G Switch Svc

MPN: U2J67E
€ 49,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 6hCTR ProactCare 1400-8G Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 3y 6hCTR ProactCare 1400-8G Switch Svc

MPN: U2J68E
€ 37,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 6hCTR ProactCare 1400-8G Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y 6hCTR ProactCare 1400-8G Switch Svc

MPN: U2J69E
€ 47,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 6hCTR ProactCare 1400-8G Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y 6hCTR ProactCare 1400-8G Switch Svc

MPN: U2J70E
€ 59,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 1400-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 1400-8G FC SVC

MPN: U3GF7E
€ 63,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 1400-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 1400-8G FC SVC

MPN: U3GS3E
€ 77,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR 1400-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR 1400-8G FC SVC

MPN: U3JB4E
€ 77,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR 1400-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR 1400-8G FC SVC

MPN: U3JN7E
€ 102,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y NBD Exch 1400-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y NBD Exch 1400-8G FC SVC

MPN: U3LZ9E
€ 31,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch 1400-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch 1400-8G FC SVC

MPN: U3MM5E
€ 38,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch 1400-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch 1400-8G FC SVC

MPN: U3NL4E
€ 49,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch 1400-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch 1400-8G FC SVC

MPN: U3NX5E
€ 61,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y 24x7 1400-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y 24x7 1400-8G FC SVC

MPN: U3PK0E
€ 17,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y CTR 1400-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y CTR 1400-8G FC SVC

MPN: U3PW8E
€ 27,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd Exch 1400-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd Exch 1400-8G FC SVC

MPN: U3QJ1E
€ 9,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd 1400-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd 1400-8G FC SVC

MPN: U3WN2E
€ 30,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd 1400-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd 1400-8G FC SVC

MPN: U3XD7E
€ 39,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 1400-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 1400-8G FC SVC

MPN: U3XV4E
€ 48,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd 1400-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd 1400-8G FC SVC

MPN: U4BF4E
€ 11,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 1400-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 1400-8G FC SVC

MPN: U4DB3PE
€ 17,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 w/CDMR 1400-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 w/CDMR 1400-8G FC SVC

MPN: U4DH1PE
€ 26,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR 1400-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR 1400-8G FC SVC

MPN: U4DM8PE
€ 27,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR w/CDMR 1400-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR w/CDMR 1400-8G FC SVC

MPN: U4DT5PE
€ 35,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd Exch 1400-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd Exch 1400-8G FC SVC

MPN: U4DY4PE
€ 8,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 4hr Exch 1400-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 4hr Exch 1400-8G FC SVC

MPN: U4EE0PE
€ 13,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd w/CDMR 1400-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd w/CDMR 1400-8G FC SVC

MPN: U4EW7PE
€ 20,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd 1400-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd 1400-8G FC SVC

MPN: U4FM6PE
€ 11,00 Niet op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd ProactCare 1400-8G Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd ProactCare 1400-8G Switch Svc

MPN: U2J62E
€ 51,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 4hr Exch 1400-8G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 4hr Exch 1400-8G FC SVC

MPN: U3MZ2E
€ 38,00 Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

MPN: AJ833A
€ 74,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel

MPN: AJ834A
€ 79,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

MPN: AJ836A
€ 85,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m

MPN: QK732A
€ 96,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

MPN: QK733A
€ 77,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m

MPN: QK734A
€ 92,00 Niet op voorraad
Netwerkkabels
C2G 5m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - grijs

C2G 5m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - grijs

MPN: 83370
€ 12,00 Op voorraad
C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

MPN: 83388
€ 7,00 Op voorraad
C2G 10m Cat6 Patch Cable

C2G 10m Cat6 Patch Cable

MPN: 83412
€ 31,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

MPN: AJ835A
€ 89,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...