Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1810-24 v2 (J9801A#ABB)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 144,00
excl. BTW
Partnummer:

J9801A#ABB

EAN: 0887111275011 Beschikbaarheid: Nog 1 beschikbaar (bel voor reservering)
Omschrijving

HP 1810-24 v2 Switch

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1810-24 v2. Switch type: Managed, Switch layer: L2. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Fast Ethernet (10/100), Copper ethernet cabling technology: 10BASE-T, 100BASE-TX. Networking standards: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u. MAC address table: 8000 entries, Switching capacity: 12.4 Gbit/s, Throughput: 9.2 Mpps. Form factor: 1U, Colour of product: Grey

De ProCurve 1810G Switch serie is de nieuwe generatie van de 1800 Switch serie, een van ProCurve's meest populaire producten voor kleine en middelgrote klanten. De serie is ontworpen om voordelige, gemakkelijk te beheren Gigabit-netwerkconnectiviteit te bieden en bestaat uit 8- en 24-poorts 10/100/1000 Layer 2 switches die gemakkelijk te installeren en te gebruiken zijn. De handige webinterface biedt elementaire switchconfiguratie om de installatie van switches te vereenvoudigen. Deze ventilatorloze switches zijn ideaal voor kleine bedrijven, vergaderruimtes, laboratoria, verzend/ontvangstafdelingen en werkgroepen en zijn flexibel te installeren met diverse montageopties. Dit is de serie die u kiest als u klaar bent om uw netwerk te upgraden naar snelle Gigabit-switches, met eenvoudige netwerkbeveiliging om het netwerk te beschermen tegen denial-of-service-aanvallen. In combinatie met de bekende HP betrouwbaarheid en ProCurve's levenslange garantie, vormt de 1810G serie de meest effectieve oplossing voor uw netwerk.

Interfaces

• Dual-personality poorten (1810G-24 switch): twee 10/100/1000-poorten of mini-GBIC slots voor optionele fiberaansluiting, zoals Gigabit-SX, -LX, -LH of 100-FX


Herstellingsvermogen en hoge beschikbaarheid

• IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol: biedt redundantie op link-niveau met ondersteuning voor 4 trunks op de ProCurve 1810G-8 Switch en 8 trunks op de ProCurve 1810G-24 Switch, elk met maximaal 4 links (poorten) per trunk


Beheer

• Vertrouwde webinterface: gemakkelijk beheer via een gebruiksvriendelijke webbrowserinterface voor configuratie, bewaking en beheer van de switch


Layer 2 switching

• VLAN ondersteuning en tagging: tot 64 poorts-gebaseerde VLAN's en dynamische configuratie van IEEE 802.1Q VLAN-tagging, voor veiligheid tussen werkgroepen


Beveiliging

• Secure Sockets Layer (SSL): zorgt voor encryptie van al het HTTP verkeer en beveiligde toegang tot de browser-gebaseerde beheerinterface in de switch


Quality of Service (QoS)

• Traffic prioritization (IEEE 802.1p): voor real-time classificatie van netwerkverkeer in 8 prioriteitsniveaus, ondergebracht in 8 wachtrijen


Bewaking en diagnose

• Poortmirroring: maakt het mogelijk het verkeer op een poort tegelijkertijd naar een netwerkanalysator te sturen ter bewaking

Design

Rack-montage Ja
Kleur van het product Grey
Formaat 1U
LED-indicatoren Ja
Veiligheid UL, EN, IEC, CAN/CSA, FDA, ROHS

Beheerfuncties

Switch-laag L2
Switch type Managed
Web-gebaseerd management Ja
Multicast-ondersteuning Ja
Quality of Service (QoS) Ja
Switch-laag L2

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 22
Aantal SFP-poorten 2
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Fast Ethernet (10/100)
Koperen ethernetbekabelingstechnologie 10BASE-T, 100BASE-TX
Fast Ethernet (koperen) ports kwantiteit 22
Aantal Gigabit Ethernet (koper)-poorten 2
Aantal moduleslots SPF 2
Aantal geïnstalleerde SFP modules 2

Netwerk

Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u
Full duplex Ja
10G support Nee
Auto-sensing Ja
VLAN=ondersteuning Ja
Rate limiting Ja
Port mirroring Ja
IP routing Ja
Verbindingsaggregatie Ja
Datastroombeheer Ja
Broadcast stormbeheer Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Spanning tree protocol Ja

Data-uitwisseling

Ondersteunde data-overdrachtsnelheden 10/100/1000 Mbit/s
MAC-adrestabel 8000 entries
Switchingcapaciteit 12.4 Gbit/s
Throughput 9.2 Mpps
Latentie (10-100 Mbps) 3.4 µs
Max. overdrachtssnelheid 1 Gbit/s
Jumbo Frames ondersteuning Ja

Optische vezel

Vezel-optische connector SFP

Beveiliging

SSH/SSL support Ja

Protocollen

Beheerprotocollen SNMPv1, SNMP v2c, Web GUI, LLDP, HTTPS, HTTP

Performance

Stapelbaar Ja
Packet buffergeheugen 0.5 MB
Flash memory 8 MB
Intern geheugen 128 MB

Energie

AC invoer voltage 100-240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Stroomverbruik 22 W

Power over Ethernet (PoE)

Power over Ethernet (PoE) Nee

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 15 - 95%
Luchtvochtigheid bij opslag 15 - 95%
Hoogte, in bedrijf 0 - 3000m

Gewicht en omvang

Breedte 329.9 mm
Diepte 173 mm
Hoogte 43.9 mm
Gewicht 1 kg

Overige specificaties

Latentie 3.4 µs
Afmetingen (BxDxH) 329.9 x 173 x 43.9 mm
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y NBD Proactive Care 1800-24G Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y NBD Proactive Care 1800-24G Svc

MPN: U0EF1E
€ 66,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0EG0E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0EG0E IT support service

MPN: U0EG0E
€ 79,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0EG1E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0EG1E IT support service

MPN: U0EG1E
€ 81,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0EG2E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0EG2E IT support service

MPN: U0EG2E
€ 73,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0EG4E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0EG4E IT support service

MPN: U0EG4E
€ 97,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0EG5E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0EG5E IT support service

MPN: U0EG5E
€ 37,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0EG9E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0EG9E IT support service

MPN: U0EG9E
€ 103,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0EH1E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0EH1E IT support service

MPN: U0EH1E
€ 49,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0EH6E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0EH6E IT support service

MPN: U0EH6E
€ 126,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0EH8E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0EH8E IT support service

MPN: U0EH8E
€ 127,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0EH9E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0EH9E IT support service

MPN: U0EH9E
€ 47,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0EJ1E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0EJ1E IT support service

MPN: U0EJ1E
€ 155,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0EJ2E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0EJ2E IT support service

MPN: U0EJ2E
€ 59,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0EJ3E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0EJ3E IT support service

MPN: U0EJ3E
€ 165,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0EJ5E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0EJ5E IT support service

MPN: U0EJ5E
€ 202,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL NBD 1800-24G ProCare SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL NBD 1800-24G ProCare SVC

MPN: U1LJ1PE
€ 65,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL 24x7 1800-24G ProCare SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL 24x7 1800-24G ProCare SVC

MPN: U1LJ2PE
€ 89,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL 6h CTR 1800-24G ProCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL 6h CTR 1800-24G ProCareSVC

MPN: U1LJ3PE
€ 130,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y 4hr Exch 1800-24G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y 4hr Exch 1800-24G FC SVC

MPN: U1YG0E
€ 14,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd ProactCare 2620/2512/2524 Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd ProactCare 2620/2512/2524 Svc

MPN: U2K08E
€ 254,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 1800-24G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 1800-24G FC SVC

MPN: U3GF6E
€ 63,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 1800-24G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 1800-24G FC SVC

MPN: U3GS2E
€ 77,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 w/CDMR 1800-24G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 w/CDMR 1800-24G FC SVC

MPN: U3HC7E
€ 76,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 w/CDMR 1800-24G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 w/CDMR 1800-24G FC SVC

MPN: U3HL3E
€ 101,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 w/CDMR 1800-24G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 w/CDMR 1800-24G FC SVC

MPN: U3HT7E
€ 123,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR 1800-24G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR 1800-24G FC SVC

MPN: U3JB3E
€ 77,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR 1800-24G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR 1800-24G FC SVC

MPN: U3JN6E
€ 102,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR 1800-24G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR 1800-24G FC SVC

MPN: U3JZ5E
€ 125,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR w/CDMR 1800-24G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR w/CDMR 1800-24G FC SVC

MPN: U3KK8E
€ 105,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR w/CDMR 1800-24G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR w/CDMR 1800-24G FC SVC

MPN: U3KT4E
€ 139,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR w/CDMR 1800-24G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR w/CDMR 1800-24G FC SVC

MPN: U3LB0E
€ 171,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y NBD Exch 1800-24G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y NBD Exch 1800-24G FC SVC

MPN: U3LZ8E
€ 31,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch 1800-24G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch 1800-24G FC SVC

MPN: U3MM4E
€ 38,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch 1800-24G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch 1800-24G FC SVC

MPN: U3NL3E
€ 49,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch 1800-24G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch 1800-24G FC SVC

MPN: U3NX4E
€ 61,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y 24x7 1800-24G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y 24x7 1800-24G FC SVC

MPN: U3PJ9E
€ 17,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y CTR 1800-24G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y CTR 1800-24G FC SVC

MPN: U3PW7E
€ 27,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd Exch 1800-24G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd Exch 1800-24G FC SVC

MPN: U3QJ0E
€ 9,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd w/CDMR 1800-24G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd w/CDMR 1800-24G FC SVC

MPN: U3UZ7E
€ 59,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd w/CDMR 1800-24G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd w/CDMR 1800-24G FC SVC

MPN: U3VM7E
€ 77,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd w/CDMR 1800-24G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd w/CDMR 1800-24G FC SVC

MPN: U3VZ6E
€ 95,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd 1800-24G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd 1800-24G FC SVC

MPN: U3WN1E
€ 30,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd 1800-24G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd 1800-24G FC SVC

MPN: U3XD6E
€ 39,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 1800-24G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 1800-24G FC SVC

MPN: U3XV3E
€ 48,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd 1800-24G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd 1800-24G FC SVC

MPN: U4BF3E
€ 11,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 w/CDMR 1800-24G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 w/CDMR 1800-24G FC SVC

MPN: U4DH0PE
€ 27,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR 1800-24G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR 1800-24G FC SVC

MPN: U4DM7PE
€ 27,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR w/CDMR 1800-24G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR w/CDMR 1800-24G FC SVC

MPN: U4DT4PE
€ 37,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd Exch 1800-24G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd Exch 1800-24G FC SVC

MPN: U4DY3PE
€ 8,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 4hr Exch 1800-24G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 4hr Exch 1800-24G FC SVC

MPN: U4ED9PE
€ 13,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd w/CDMR 1800-24G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd w/CDMR 1800-24G FC SVC

MPN: U4EW6PE
€ 21,00 Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise 3y NBD Proactive Care 1800-24G Svc

Hewlett Packard Enterprise 3y NBD Proactive Care 1800-24G Svc

MPN: U0EE6E
€ 51,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0EH7E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0EH7E IT support service

MPN: U0EH7E
€ 127,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd ProactCare 2620/2512/2524 Svc

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd ProactCare 2620/2512/2524 Svc

MPN: U2K07E
€ 203,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7 ProactCare 2620/2512/2524 Svc

Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7 ProactCare 2620/2512/2524 Svc

MPN: U2K10E
€ 165,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 4hr Exch 1800-24G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 4hr Exch 1800-24G FC SVC

MPN: U3MZ1E
€ 38,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 1800-24G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 1800-24G FC SVC

MPN: U4DB2PE
€ 17,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd 1800-24G FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd 1800-24G FC SVC

MPN: U4FM5PE
€ 11,00 Op voorraad
Garantie- en support-uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise Networks Stackable Legacy Switch Installation Service

Hewlett Packard Enterprise Networks Stackable Legacy Switch Installation Service

MPN: U4826E
€ 244,00 Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

MPN: AJ833A
€ 82,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel

MPN: AJ834A
€ 88,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

MPN: AJ836A
€ 89,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

MPN: AJ837A
€ 104,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

MPN: AJ838A
€ 146,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ839A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A Glasvezel kabel

MPN: AJ839A
€ 180,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m

MPN: QK732A
€ 95,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

MPN: QK733A
€ 76,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m

MPN: QK734A
€ 90,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m

MPN: QK735A
€ 128,00 Niet op voorraad
Netwerk media converters
Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver

Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver

MPN: J4858C
€ 61,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP RJ45 T Transceiver

Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP RJ45 T Transceiver

MPN: J8177C
€ 148,00 Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X121

Hewlett Packard Enterprise X121

MPN: J4859C
€ 126,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X111 100 MB LC FX SFP

Hewlett Packard Enterprise X111 100 MB LC FX SFP

MPN: J9054C
€ 109,00 Niet op voorraad
Netwerkkabels
C2G 5m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - grijs

C2G 5m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - grijs

MPN: 83370
€ 13,00 Op voorraad
C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

MPN: 83388
€ 7,00 Op voorraad
C2G 10m Cat6 Patch Cable

C2G 10m Cat6 Patch Cable

MPN: 83412
€ 32,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

MPN: AJ835A
€ 98,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

MPN: QK736A
€ 212,00 Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd 1800-24G PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd 1800-24G PCA Service

MPN: U5RF0E
€ 104,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd 1800-24G PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd 1800-24G PCA Service

MPN: U5RU7E
€ 136,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 1800-24G PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 1800-24G PCA Service

MPN: U5SJ4E
€ 145,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 24X7 1800-24G PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 3y 24X7 1800-24G PCA Service

MPN: U5SY1E
€ 127,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 1800-24G PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 1800-24G PCA Service

MPN: U5TM8E
€ 145,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 7x24 PCA 1800-24G Service

Hewlett Packard Enterprise 5y 7x24 PCA 1800-24G Service

MPN: U5UB5E
€ 179,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR 1800-24G PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR 1800-24G PCA Service

MPN: U5UR2E
€ 145,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR 1800-24G PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR 1800-24G PCA Service

MPN: U5VE9E
€ 190,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR 1800-24G PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR 1800-24G PCA Service

MPN: U5VU6E
€ 234,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd w/CDMR 1800-24G PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd w/CDMR 1800-24G PCA Service

MPN: U5WJ3E
€ 141,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd w/CDMR 1800-24G PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd w/CDMR 1800-24G PCA Service

MPN: U5WU7E
€ 161,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd w/CDMR 1800-24G PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd w/CDMR 1800-24G PCA Service

MPN: U5XF1E
€ 198,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 w CDMR 1800-24G PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 w CDMR 1800-24G PCA Service

MPN: U5XR5E
€ 143,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 w CDMR 1800-24G PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 w CDMR 1800-24G PCA Service

MPN: U5YB9E
€ 188,00 Niet op voorraad
Rack-toebehoren
Hewlett Packard Enterprise X410

Hewlett Packard Enterprise X410

MPN: J9583A
€ 111,00 Niet op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...