Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise 40GBASE-SR-BiDi QSFP+ 40000Mbit/s QSFP+ 900nm Multimode (841716-B21)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 917,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

841716-B21

EAN: 0190017007892 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

40Gb QSFP+ Bidirectional Transceiver

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Hewlett Packard Enterprise 40GBASE-SR-BiDi QSFP+. Soort aansluiting: QSFP+, Vezel-optische connector: LC, SFP transceiver type: SR-Bi. Soort kabel: Multimode. Certificering: MSA

What if you could have 40 GbE connection using existing LC cables in your data center? The HPE 40Gb QSFP+ Bi-directional Transceiver integrates four electrical data lanes in each direction into transmission over a single LC duplex fiber optic cable. Together with other HPE 40GbE QSFP+ MPO Transceivers, it provides more flexibility and variety of high-density and low-power 40GbE solutions for Hewlett Packard Enterprise server users.

Features
- The HPE 40Gb QSFP+ Bi-directional Transceiver provides an LC duplex connector to allow re-use of existing cable infrastructure in the data center.
- The 40Gb QSFP+ Bi-directional Transceiver links up to 100 m using OM3 and OM4 optical fiber for flexibility.
- Low power consumption with a maximum power consumption of 3.5 W.
- Compliant with the 40GbE XLPPI and QSFP+ SFF-8436 electrical specification from IEEE.
- Hot pluggable transceiver for ease of installation.

Netwerk

Soort aansluiting QSFP+
Overdrachtssnelheid (max) 40000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
SFP transceiver type SR-Bi
Bekabelingstechnologie 40GBASE-SR-BiDi

Performance

Hot-plug ondersteuning Ja
Maximaal bereik 100 m
Golflengte 900 nm
Soort kabel Multimode

Certificaten

Certificering MSA

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...