Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise J9576A Managed Rack (1U) Zilver netwerk-switch (J9576A#ACD)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 3.531,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

J9576A#ACD

EAN: 0886112091743 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

HP 3800-48G-4SFP+ Switch

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise J9576A. Switch type: Managed. Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T. Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, Modulatie: PCM. MAC-adrestabel: 65500 entries, Ondersteunde data-overdrachtsnelheden: 10/100/1000 Mbps, Switchingcapaciteit: 176 Gbit/s. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: SSH

The HP 3800 Switch Series is a family of nine fully managed Gigabit Ethernet switches available in 24-port and 48-port models, with or without PoE+, and with either SFP+ or 10GBASE-T uplinks. The 3800 Switch Series utilizes the latest HP ProVision ASIC technology and advances in hardware engineering to deliver one of the most resilient and energy-efficient switches in the industry. Meshed stacking technology is implemented in the HP 3800 Switch Series to deliver chassis-like resiliency in a flexible, stackable form factor.

Software-defined networking

• OpenFlow: is a key technology that enables software-defined networking by allowing the separation of data (packet forwarding) and control (routing decision) paths


Quality of Service (QoS)

• Advanced classifier-based QoS: classifies traffic using multiple match criteria based on Layer 2, 3, and 4 information; applies QoS policies such as setting priority level and rate limit to selected traffic on a per-port or per-VLAN basis


Management

• Friendly port names: allows assignment of descriptive names to ports


Connectivity

• Jumbo frames: on Gigabit Ethernet and 10-Gigabit Ethernet ports, jumbo frames allow high-performance remote backup and disaster-recovery services


Performance

• Selectable queue configurations: allows for increased performance by selecting the number of queues and associated memory buffering that best meet the requirements of the network applications


Resiliency and high availability

• Nonstop switching and routing: improves network availability to better support critical applications such as unified communication and mobility; traffic will continue to be forwarded during failover when the backup member of the stack becomes the commander


Layer 2 switching

• GARP VLAN Registration Protocol: allows automatic learning and dynamic assignment of VLANs

Design

Rack-montage Ja
Kleur van het product Zilver
Formaat 1U
LED-indicatoren Ja
Veiligheid EN, IEC, UL, CAN/CSA
Certificering FCC, VCCI, CISPR 22

Beheerfuncties

Switch type Managed
MIB-ondersteuning Ja
Web-gebaseerd management Ja
Multicast-ondersteuning Ja
Quality of Service (QoS) Ja

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 48
Aantal SFP/SFP+ poorten 4
Koperen ethernetbekabelingstechnologie 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T
Aantal moduleslots SPF+ 4

Netwerk

Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u
Full duplex Ja
10G support Ja
Routing entries 10000
DHCP client Ja
Modulatie PCM

Data-uitwisseling

Ondersteunde data-overdrachtsnelheden 10/100/1000 Mbps
MAC-adrestabel 65500 entries
Switchingcapaciteit 176 Gbit/s
Throughput 130900000 Mpps
Max. overdrachtssnelheid 10 Gbit/s

Beveiliging

MAC adres filtering Ja
Statische poort beveiliging Ja
Ondersteunde beveiligingsalgoritmen SSH

Performance

Packet buffergeheugen 36 MB
Geluidsniveau 57 dB
Flash memory 4092 MB
Intern geheugen 2048 MB
Frequentie van processor 1200 MHz

Energie

Stroomverbruik 186 W
Aantal voedingen 1
Stroom 3/6

Power over Ethernet (PoE)

Power over Ethernet (PoE) Nee

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 55 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 15 - 95 procent
Hoogte, in bedrijf 0 - 3000 m
Warmtedissipatie 635 BTU/h

Gewicht en omvang

Gewicht 72,6 kg

Overige specificaties

Beheerplatform PCM+, PCM, SNMP
Latentie 1.9 - 2.8
Afmetingen (BxDxH) 467,4 x 442,7 x 43,2 mm
Poorten & interfaces 7,26 kg
Verbindingstechnologie Bedraad
Stroomvoorziening 100-240 V
Soort voeding AC
Geheugen en processor HP ProVision ASIC/ARM, PowerPC
Frequentie 50/60
Netwerkfuncties Gigabit Ethernet
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y 6h CTR

Hewlett Packard Enterprise 4y 6h CTR

MPN: U0AA9E
€ 3.762,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0AL5E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0AL5E IT support service

MPN: U0AL5E
€ 4.593,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWLNBDHP3800-24G SwchProCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWLNBDHP3800-24G SwchProCareSVC

MPN: U1CK8PE
€ 857,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL 24x7 HP3800-24GSwthProSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL 24x7 HP3800-24GSwthProSVC

MPN: U1CK9PE
€ 1.169,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL6hCTR3800-24GSwthProCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL6hCTR3800-24GSwthProCareSVC

MPN: U1CL0PE
€ 1.693,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y 4hr Exch HP 3800-24G Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y 4hr Exch HP 3800-24G Switch FC SVC

MPN: U1YQ9E
€ 723,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd ProactCare 3800 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd ProactCare 3800 switch Svc

MPN: U2U26E
€ 3.390,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd ProactCare 3800 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd ProactCare 3800 switch Svc

MPN: U2U27E
€ 4.136,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7 ProactCare 3800 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7 ProactCare 3800 switch Svc

MPN: U2U29E
€ 4.578,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 6hCTR Proact Care 3800 Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 3y 6hCTR Proact Care 3800 Switch Svc

MPN: U2U31E
€ 5.039,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 6hCTR ProactCare 3800 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y 6hCTR ProactCare 3800 switch Svc

MPN: U2U32E
€ 6.574,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 w/CDMR HP 3800-24G Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 w/CDMR HP 3800-24G Swt FC SVC

MPN: U3HH5E
€ 2.537,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 w/CDMR HP 3800-24G Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 w/CDMR HP 3800-24G Swt FC SVC

MPN: U3HR2E
€ 3.321,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 w/CDMR HP 3800-24G Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 w/CDMR HP 3800-24G Swt FC SVC

MPN: U3HY2E
€ 4.072,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 3800-24G Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 3800-24G Switch FC SVC

MPN: U3JH6E
€ 3.980,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR HP 3800-24G Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR HP 3800-24G Switch FC SVC

MPN: U3JU2E
€ 5.210,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR HP 3800-24G Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR HP 3800-24G Switch FC SVC

MPN: U3KE9E
€ 6.388,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR w/CDMR HP 3800-24G Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR w/CDMR HP 3800-24G Swt FC SVC

MPN: U3KP7E
€ 4.061,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR w/CDMR HP 3800-24G Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR w/CDMR HP 3800-24G Swt FC SVC

MPN: U3KX9E
€ 5.317,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR w/CDMR HP 3800-24G Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR w/CDMR HP 3800-24G Swt FC SVC

MPN: U3LF6E
€ 6.519,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd Exch HP 3800-24G Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd Exch HP 3800-24G Switch FC SVC

MPN: U3MF9E
€ 1.603,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch HP 3800-24G Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch HP 3800-24G Switch FC SVC

MPN: U3NS5E
€ 2.545,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch HP 3800-24G Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch HP 3800-24G Switch FC SVC

MPN: U3PD7E
€ 3.121,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y CTR HP 3800-24G Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y CTR HP 3800-24G Switch FC SVC

MPN: U3QC9E
€ 1.421,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd w/CDMR HP 3800-24G Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd w/CDMR HP 3800-24G Swt FC SVC

MPN: U3VF5E
€ 1.629,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd w/CDMR HP 3800-24G Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd w/CDMR HP 3800-24G Swt FC SVC

MPN: U3VT4E
€ 2.132,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd w/CDMR HP 3800-24G Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd w/CDMR HP 3800-24G Swt FC SVC

MPN: U3WF3E
€ 2.614,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 3800-24G Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 3800-24G Switch FC SVC

MPN: U3WW8E
€ 1.547,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 3800-24G Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 3800-24G Switch FC SVC

MPN: U3XN2E
€ 2.025,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd HP 3800-24G Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd HP 3800-24G Switch FC SVC

MPN: U3YD7E
€ 2.483,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd HP 3800-24G Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd HP 3800-24G Switch FC SVC

MPN: U4BM9E
€ 586,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Renwl 24x7 CDMR 3800-24G Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise Renwl 24x7 CDMR 3800-24G Swt FC SVC

MPN: U4DK2PE
€ 872,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR HP 3800-24G Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR HP 3800-24G Swt FC SVC

MPN: U4DR7PE
€ 1.366,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR CDMR 3800-24G Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR CDMR 3800-24G Swt FC SVC

MPN: U4DV7PE
€ 1.395,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd Exch3800-24G Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd Exch3800-24G Swt FC SVC

MPN: U4EC3PE
€ 402,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 4hr Exch3800-24G Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 4hr Exch3800-24G Swt FC SVC

MPN: U4EH9PE
€ 641,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y NBD

Hewlett Packard Enterprise 1y NBD

MPN: U4FA5PE
€ 559,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd HP 3800-24G Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd HP 3800-24G Swt FC SVC

MPN: U4FL5PE
€ 531,00 Op voorraad
Coax-kabel
Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 1m

Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 1m

MPN: J9281B
€ 79,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 3m

Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 3m

MPN: J9283B
€ 142,00 Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise 1y NBD

Hewlett Packard Enterprise 1y NBD

MPN: U1YA4E
€ 485,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd ProactCare 3800 Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd ProactCare 3800 Switch Svc

MPN: U2U25E
€ 2.608,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProactCare3800 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProactCare3800 switch Svc

MPN: U2U30E
€ 5.595,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 3800-24G Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 3800-24G Switch FC SVC

MPN: U3GM3E
€ 3.215,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 HP 3800-24G Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 HP 3800-24G Switch FC SVC

MPN: U3GX8E
€ 2.611,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch HP 3800-24G Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch HP 3800-24G Switch FC SVC

MPN: U3MT6E
€ 1.965,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3NF3E

Hewlett Packard Enterprise U3NF3E

MPN: U3NF3E
€ 1.522,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y 24x7 HP 3800-24G Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y 24x7 HP 3800-24G Switch FC SVC

MPN: U3PR3E
€ 897,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 HP 3800-24G Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 HP 3800-24G Swt FC SVC

MPN: U4DG3PE
€ 843,00 Op voorraad
Garantie- en support-uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise Networks Stackable Legacy Switch Installation Service

Hewlett Packard Enterprise Networks Stackable Legacy Switch Installation Service

MPN: U4826E
€ 244,00 Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

MPN: AJ833A
€ 74,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel

MPN: AJ834A
€ 79,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

MPN: AJ836A
€ 85,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

MPN: AJ837A
€ 106,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

MPN: AJ838A
€ 139,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ839A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A Glasvezel kabel

MPN: AJ839A
€ 170,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m

MPN: QK732A
€ 96,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

MPN: QK733A
€ 77,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m

MPN: QK734A
€ 92,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m

MPN: QK735A
€ 131,00 Niet op voorraad
Installatieservices
Hewlett Packard Enterprise Networks Stackable Legacy Switch Startup Service

Hewlett Packard Enterprise Networks Stackable Legacy Switch Startup Service

MPN: U4830E
€ 1.109,00 Op voorraad
Netwerk media converters
Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver

Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver

MPN: J4858C
€ 61,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP RJ45 T Transceiver

Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP RJ45 T Transceiver

MPN: J8177C
€ 148,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM

MPN: J9152A
€ 489,00 Niet op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X121

Hewlett Packard Enterprise X121

MPN: J4859C
€ 126,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X121

Hewlett Packard Enterprise X121

MPN: J4860C

Normale prijs € 1.860,00

Nu € 1.657,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise X122 1G SFP LC BX-D Transceiver

Hewlett Packard Enterprise X122 1G SFP LC BX-D Transceiver

MPN: J9142B
€ 801,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR

MPN: J9150A
€ 240,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LR

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LR

MPN: J9151A
€ 1.148,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC ER

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC ER

MPN: J9153A
€ 2.870,00 Op voorraad
Netwerkkabels
C2G 5m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - grijs

C2G 5m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - grijs

MPN: 83370
€ 12,00 Op voorraad
C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

MPN: 83388
€ 7,00 Op voorraad
C2G 10m Cat6 Patch Cable

C2G 10m Cat6 Patch Cable

MPN: 83412
€ 31,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

MPN: AJ835A
€ 89,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X242 SFP+ SFP+ 7m Direct Attach Cable

Hewlett Packard Enterprise X242 SFP+ SFP+ 7m Direct Attach Cable

MPN: J9285B
€ 192,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Aruba 3800/3810M 3m Stacking Cable

Hewlett Packard Enterprise Aruba 3800/3810M 3m Stacking Cable

MPN: J9579A
€ 304,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise J9665A netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise J9665A netwerkkabel

MPN: J9665A
€ 217,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

MPN: QK736A
€ 223,00 Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 3800-24G Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 3800-24G Switch PCA SVC

MPN: U5RB8E
€ 4.161,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 3800-24G Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 3800-24G Switch PCA SVC

MPN: U5RR5E
€ 5.449,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 3800-24G Switch PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 3800-24G Switch PCA Service

MPN: U5SF2E
€ 6.680,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 24X7 HP 3800-24G Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 24X7 HP 3800-24G Switch PCA SVC

MPN: U5SU9E
€ 5.106,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 3800-24G Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 3800-24G Switch PCA SVC

MPN: U5TJ6E
€ 6.685,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 3800-24G Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 3800-24G Switch PCA SVC

MPN: U5UN0E
€ 6.691,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbdw/CDMR 3800-24G Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbdw/CDMR 3800-24G Switch PCA SVC

MPN: U5WF1E
€ 4.245,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbdw/CDMR 3800-24G Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbdw/CDMR 3800-24G Switch PCA SVC

MPN: U5WR5E
€ 5.557,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbdw/CDMR 3800-24G Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbdw/CDMR 3800-24G Switch PCA SVC

MPN: U5XB9E
€ 6.814,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y24x7wCDMR3800-24G Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y24x7wCDMR3800-24G Switch PCA SVC

MPN: U5XN3E
€ 5.190,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y24x7wCDMR3800-24G Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y24x7wCDMR3800-24G Switch PCA SVC

MPN: U5XY7E
€ 6.794,00 Niet op voorraad
Rack-toebehoren
Hewlett Packard Enterprise X410

Hewlett Packard Enterprise X410

MPN: J9583A
€ 111,00 Niet op voorraad
Signaalkabels
Hewlett Packard Enterprise 3800

Hewlett Packard Enterprise 3800

MPN: J9578A
€ 193,00 Op voorraad
Switchcomponenten
Hewlett Packard Enterprise J9582A switchcomponent

Hewlett Packard Enterprise J9582A switchcomponent

MPN: J9582A
€ 142,00 Niet op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X244

Hewlett Packard Enterprise X244

MPN: J9300A

Normale prijs € 753,00

Nu € 710,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise X244

Hewlett Packard Enterprise X244

MPN: J9301A

Normale prijs € 794,00

Nu € 747,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise 3800 4-port Stacking Module

Hewlett Packard Enterprise 3800 4-port Stacking Module

MPN: J9577A

Normale prijs € 409,00

Nu € 407,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise X311 400W Grijs

Hewlett Packard Enterprise X311 400W Grijs

MPN: J9581A#ABB
€ 253,00 Op voorraad
Voedingen
Hewlett Packard Enterprise X311

Hewlett Packard Enterprise X311

MPN: J9581A
€ 253,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...