Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

IBM Emulex 8Gb FC 2-port HBA Intern Fiber 8000Mbit/s (42D0494)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 1.081,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

42D0494

EAN: 0883436028240 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

Emulex 8Gb FC Dual-port HBA for IBM System x

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

IBM Emulex 8Gb FC 2-port HBA. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Fiber. Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit/s

Streamlined installation and management, plus unrivaled scalability and industry-leading virtualization support make the Emulex 8Gb Fibre Channel single-port and dual-port host bus adapters ideal solutions for enterprise and mixed-OS environments. With powerful management tools, they deliver maximum performance in the widest range of applications and environments.

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Niet draadloos
Hostinterface PCI-E
Interface Fiber
Intern Ja
Vezel-optische connector SFP
Fibre channel-poorten 2

Bandbreedte

Overdrachtssnelheid (max) 8000 Mbit/s
Full duplex Ja

Performance

Ondersteunt Windows Ja
Ondersteunt Linux Ja

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 55 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent
Glasvezelkabel
C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

MPN: 85505
€ 35,00 Niet op voorraad
C2G 85514 Glasvezel kabel

C2G 85514 Glasvezel kabel

MPN: 85514
€ 39,00 Niet op voorraad
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85550
€ 49,00 Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85552
€ 43,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...