Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

IBM Emulex 2-Port 10 GbE SFP+ E-VFA IIIr (00Y7730)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 367,00
excl. BTW
Partnummer:

00Y7730

EAN: 0883436475297 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

Emulex Dual Port 10 GbE SFP+ Embedded VFA IIIr for IBM System x - Network adapter - PCI Express 2.0 x8 low profile - 10Gb Ethernet x 2 - for System x iDataPlex dx360 M4 7912 System x3550 M4 7914 x3650 M4 7915

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

IBM Emulex 2-Port 10 GbE SFP+ E-VFA IIIr. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Fiber. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s. Compatibiliteit: Server

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Niet draadloos
Hostinterface PCI-E
Interface Fiber
Intern Ja
Vezel-optische connector SFP+
Fibre channel-poorten 2

Bandbreedte

Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s

Performance

Ondersteunt Windows Ja
Ondersteunt Linux Ja

Minimale systeemeisen

Compatibiliteit Server
Glasvezelkabel
C2G 85505 Glasvezel kabel

C2G 85505 Glasvezel kabel

MPN: 85505
€ 35,00 Op voorraad
C2G 85514 Glasvezel kabel

C2G 85514 Glasvezel kabel

MPN: 85514
€ 40,00 Op voorraad
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85550
€ 49,00 Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85552
€ 44,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...