Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Intel I350F4 netwerkkaart & -adapter (I350F4)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 1.159,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

I350F4

EAN: 0735858224550 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

Ethernet Server Adapter I350-F4 - MMF 50um/62.5um, TDP 6 W, PCIe v2.1 (5.0GT/s), 5 GT/s, x4 Lane

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Intel I350F4. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Fiber. LAN controller: Intel I350. Thermisch vermogen: 6 W, Snelheid en sleuf breedte: 5 GT/s, x4 Lane. Breedte: 68,9 mm, Diepte: 135,4 mm, Hoogte: 120 mm. Soort kabel: MMF 50um up to 550m; MMF 62.5um up to 275m, Compatibele besturingssystemen: Windows Server 2012 R2*, Windows Server 2012*, Windows 8*, Windows Server 2008 R2*, Windows 7*, Wind, Soort aansluiting: PCIe v2.1 (5.0GT/s)

Dual- and Quad-port Gigabit Ethernet server adapters designed with performance enhancing features and new power management technologies

- Halogen-free dual- or quad-port Gigabit Ethernet adapters with copper or fiber interface options
- Innovative power management features including Energy Efficient Ethernet (EEE) and DMA Coalescing for increased efficiency and reduced power consumption
- Flexible I/O virtualization for port partitioning and quality of service (QoS) of up to 32 virtual ports
- Scalable iSCSI performance delivering cost-effective SAN connectivity
- High-performing bridgeless design supporting PCI Express* Gen 2.1 5GT/s
- Reliable and proven Gigabit Ethernet technology from Intel Corporation

Design

Productfamilie Intel Gigabit server adapter
Productserie Intel I350

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Niet draadloos
Hostinterface PCI-E
Interface Fiber
Intern Ja
Fibre channel-poorten 4

Netwerk

LAN controller Intel I350

Performance

Fiber Channel over Ethernet Nee
Intel® Ethernet Power Management Ja
Snelheid en sleuf breedte 5 GT/s, x4 Lane
iWARP/RDMA Nee
Intel® Virtual Machine Device Queues (VMDq) Ja
Intel® Flexible Port Partitioning Ja
Thermisch vermogen 6 W
On-chip QoS and Traffic Management Ja
PCI-SIG* SR-IOV Capable Ja
Intelligent Offloads Ja
Ethernet-adapter ARK ID 59065

Gewicht en omvang

Breedte 68,9 mm
Diepte 135,4 mm
Hoogte 120 mm

Overige specificaties

Soort kabel MMF 50um up to 550m; MMF 62.5um up to 275m
Intel® Virtualization Technology for Connectivity (VT-c) Ja
Lage halogeen opties beschikbaar Nee
Compatibele besturingssystemen Windows Server 2012 R2*, Windows Server 2012*, Windows 8*, Windows Server 2008 R2*, Windows 7*, Windows Server 2008*, Windows Vista*, Windows Server 2003 R2*, Windows Server 2003*, Windows XP Professional, Linux* Stable Kernel version 3.x, 2.6,x, Red Hat
Soort aansluiting PCIe v2.1 (5.0GT/s)
Opslag via ethernet iSCSI, NFS

Technische details

Thermal Design Power (TDP) 6 W
Producttype 13
aantal QPI links Quad
Status Launched
Productnaam Intel Ethernet Server Adapter I350-F4
Introductiedatum Q4'11
Marktsegment SRV
Lanceringsdatum 2011-11-28T00:00:00
URL productsamenvatting http://www.intel.com/content/www/us/en/ethernet-controllers/ethernet-i350-server-adapter-brief.html?wapkw=i350
Halogeen vrij Nee
Kaarttype netwerkinterface Server
Steunhoogte Full height
Kaartkabeldrager netwerkinterface Fiber
ARK ID 59065
Glasvezelkabel
C2G 85505 Glasvezel kabel

C2G 85505 Glasvezel kabel

MPN: 85505
€ 35,00 Op voorraad
C2G 85514 Glasvezel kabel

C2G 85514 Glasvezel kabel

MPN: 85514
€ 39,00 Op voorraad
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85550
€ 49,00 Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85552
€ 43,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...