Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Lenovo ThinkServer QLE2562 2-Port 8Gb FC HBA (0C19482)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 1.082,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

0C19482

EAN: 0887770397130 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

ThinkServer QLE2562 Dual Port 8 Gb Fibre Channel HBA by Qlogic

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Lenovo ThinkServer QLE2562 2-Port 8Gb FC HBA. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Interface: Fiber. Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit/s. Compatibiliteit: Server. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

ThinkServer host bus adapters (HBAs) are built for the most demanding businesses, with the highest field-proven reliability in the industry and advanced management capabilities enabling business scalability. In addition to offering the highest performance, the ThinkServer 8 Gb Fibre Channel HBA by QLogic provides the lowest possible power consumption with QLogic's unique Dynamic Power Management technology. Plus, it is optimised for virtualisation, RAS (reliability, availability, and serviceability), security and management, transforming server connectivity into a competitive advantage.-Lowest possible power consumption -Optimised for virtualisation, RAS and more -200,000 IOPS per port -Overlapping Protection Domains (OPD) -RoHS compliant

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Niet draadloos
Interface Fiber
Intern Ja
Fibre channel-poorten 2

Bandbreedte

Overdrachtssnelheid (max) 8000 Mbit/s

Performance

Ondersteunt Windows Ja
Ondersteunt Linux Ja

Minimale systeemeisen

Compatibiliteit Server

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
Glasvezelkabel
C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

MPN: 85505
€ 35,00 Niet op voorraad
C2G 85514 Glasvezel kabel

C2G 85514 Glasvezel kabel

MPN: 85514
€ 39,00 Niet op voorraad
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85550
€ 49,00 Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85552
€ 43,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...