Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

MicroOptics MO-C-B34011-3CL10 netwerk transceiver module (MO-C-B34011-3CL10)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 56,00
excl. BTW
Partnummer:

MO-C-B34011-3CL10

EAN: 5711045422829 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

100BASE-BX10-U SMF 100% Cisco Compatible

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

MicroOptics MO-C-B34011-3CL10. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000 m, Soort kabel: Single-mode

Micro-Optics products provide seamless connectivity for all your current and future network hardware needs.

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s
Vezel-optische connector LC

Performance

Maximaal bereik 10000 m
Soort kabel Single-mode

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...