Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 40,00
korting!
MicroOptics MO-C-XE851X3-4CDSM netwerk transceiver module MO-C-XE851X3-4CDSM

MicroOptics MO-C-XE851X3-4CDSM netwerk transceiver module (MO-C-XE851X3-4CDSM)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs € 478,00

Nu € 438,00

excl. BTW
Partnummer:

MO-C-XE851X3-4CDSM

EAN: 5711045522307 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

10GBASE-SR 850nm MMF 300m XENPAK transceiver module, Cisco compatible

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

MicroOptics MO-C-XE851X3-4CDSM. Soort aansluiting: XENPAK, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, SFP transceiver type: SR

EET has expanded the offerings to support a wide range of optical transceivers ranging from GBIC to XFP. All of the products comply with MSA and environmental standards.

Why 3rd party transceivers?

OEM´s such as HP, Cisco, 3Com (HP) and many others don´t make any transceivers themselves but relabel standard products and add huge margins. We have decided to give our customers a choice. Buy original or save up to 60 % and get high quality products with:

- 10 Year warranty
- 100% Compatability
- Availability from our extensive stock
- High Quality - all products are tested
- Huge savings on quality alternatives to “originals”

Buying MicroOptics Transceivers does not mean your equipment warranty is void.

Netwerk

Soort aansluiting XENPAK
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
SFP transceiver type SR
Bekabelingstechnologie 10GBASE-SR

Performance

Maximaal bereik 300 m
Golflengte 850 nm
Soort kabel Multi-mode

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...