Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

MicroOptics MO-SFP2154CS netwerk transceiver module (MO-SFP2154CS)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 94,00
excl. BTW
Partnummer:

MO-SFP2154CS

EAN: 5704327968597 Beschikbaarheid: Nog 10 beschikbaar
Omschrijving

SFP 1000BASE-LX MGBLX1-OEM, 100% Cisco Compatible

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

MicroOptics MO-SFP2154CS. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode

Micro-Optics products provide seamless connectivity for all your current and future network hardware needs.

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC

Performance

Maximaal bereik 10000 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Single-mode

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...