Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

MicroOptics MO-X22148CS X2 10000Mbit/s 850nm Multimode netwerk transceiver module (MO-X22148CS)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 347,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

MO-X22148CS

EAN: 5704327945635 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

10GBASE-SR X2, OEM

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

MicroOptics MO-X22148CS. Soort aansluiting: X2, SFP transceiver type: SR. Soort kabel: Multimode, Duplex systeem: Volledig

This 100% Cisco compatible X2-10GB-SR is a 10Gbps X2 850nm short reach transceiver. This device supports full duplex 10Gbps transmission up to 26 meters on standard FDDI grade multimode fiber (up to 300 meter transmission is possible on 2000MHz/km MMF, OM3). This device is compatible with all Cisco X2 slots for 10Gbps X2 modules.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting X2
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
SFP transceiver type SR

data storage devices

Maximaal bereik 300 m
Golflengte 850 nm
Soort kabel Multimode
Duplex systeem Volledig

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...