Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

MicroOptics MO-X22148CS netwerk transceiver module (MO-X22148CS)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 347,00
excl. BTW
Partnummer:

MO-X22148CS

EAN: 5704327945635 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

10GBASE-SR X2, OEM

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

MicroOptics MO-X22148CS. Soort aansluiting: X2, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, SFP transceiver type: SR. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode

This 100% Cisco compatible X2-10GB-SR is a 10Gbps X2 850nm short reach transceiver. This device supports full duplex 10Gbps transmission up to 26 meters on standard FDDI grade multimode fiber (up to 300 meter transmission is possible on 2000MHz/km MMF, OM3). This device is compatible with all Cisco X2 slots for 10Gbps X2 modules.

Netwerk

Soort aansluiting X2
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
SFP transceiver type SR

Performance

Maximaal bereik 300 m
Golflengte 850 nm
Soort kabel Multi-mode
Duplex systeem Volledig

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...