Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

MicroOptics MO-XFP2151CS XFP 10000Mbit/s 1310nm Single-mode netwerk transceiver module (MO-XFP2151CS)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 643,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

MO-XFP2151CS

EAN: 5704327945703 Beschikbaarheid: Nog 3 beschikbaar (bel voor reservering)
Omschrijving

10GBASE-LR XFP, 1310nm/SMF/LC

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

MicroOptics MO-XFP2151CS. Soort aansluiting: XFP, Vezel-optische connector: LC, SFP transceiver type: LR. Soort kabel: Single-mode

- MicroOptics 10GBASE-LR XFP, XFP-10GBASE-SR.
- 100% Cisco Compatible** 1310nm/SMF/LC.

Netwerk

Soort aansluiting XFP
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
SFP transceiver type LR

Performance

Golflengte 1310 nm
Soort kabel Single-mode

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...