Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Moxa EDS-205A-M-ST Unmanaged Grijs netwerk-switch (EDS-205A-M-ST)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 167,00
excl. BTW
Partnummer:

EDS-205A-M-ST

EAN: EDS-205A-M-ST Beschikbaarheid: Nog 1 beschikbaar (bel voor reservering)
Omschrijving

4x 10/100BaseT(X), 1x Multi-mode ST Connector, MAC 1K, IP30

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Moxa EDS-205A-M-ST. Switch type: Unmanaged. Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 5, 4, 5. Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. MAC-adrestabel: 1000 entries, Ondersteunde data-overdrachtsnelheden: 10/100 Mbps, Max. overdrachtssnelheid: 0,1 Gbit/s. Fiber ethernet cabling technologie: 100BASE-FX, Fiber type: Multi-mode, Vezel-optische connector: ST

- 10/100BaseT(X) (RJ45 connector), 100BaseFX (multi/single-mode, SC or ST connector)
- Redundant dual 12/24/48 VDC, 18 to 30 VAC power inputs
- IP30 aluminum housing
- Rugged hardware design well suited for hazardous locations (Class I Div. 2 /ATEX) and maritime environments (DNV/GL)
- 40 to 75°C operating temperature range (T models)

The EDS-205A/208A series are 5 and 8-port industrial Ethernet switches that support IEEE 802.3 and IEEE 802.3u/x with 10/100M full/half-duplex, MDI/MDI-X auto-sensing. The EDS-205A/208A switches provide 12/24/48 VDC (9.6 to 60 VDC), 18 to 30 VAC redundant power inputs that can be connected simultaneously to live AC/DC power sources. These switches have been designed for harsh industrial environments, such as in maritime (DNV/GL) or hazardous locations (Class I Div. 2, ATEX Zone 2) that comply with FCC, TUV, UL, and CE standards.


The EDS-205A/208A switches are available with a standard operating temperature range from -10 to 60°C, or with a wide operating temperature range from -40 to 75°C. All models are subjected to a 100% burn-in test to ensure that they fulfill the special needs of industrial automation control applications. In addition, the EDS-205A/208A switches have DIP switches for enabling or disabling broadcast storm protection, providing another level of flexibility for industrial applications.

Design

Kleur van het product Grijs
LED-indicatoren Ja
Veiligheid UL 508, UL 60950-1
Certificering EN 61000-4-2 (ESD) Level 3, EN 61000-4-3 (RS) Level 3,
EN 61000-4-4 (EFT) Level 3, EN 61000-4-5 (Surge) Level 3,
EN 61000-4-6 (CS) Level 3, EN 61000-4-8, EN 61000-4-11

Beheerfuncties

Switch type Onbeheerd

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 5, 4, 5
Fibre channel-poorten 1

Netwerk

Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Full duplex Ja
10G support Nee
Datastroombeheer Ja
Broadcast stormbeheer Ja
Auto MDI/MDI-X Ja

Data-uitwisseling

Ondersteunde data-overdrachtsnelheden 10/100 Mbps
MAC-adrestabel 1000 entries
Max. overdrachtssnelheid 0,1 Gbit/s

Optische vezel

Golflengte 1300 nm
Fiber type Multi-mode
Fiber ethernet cabling technologie 100BASE-FX
Vezel-optische connector ST
RX sensitiviteit -32 dB
Link budget 12 dB

Energie

Stroom 0.1
Redundante voeding Ja

Power over Ethernet (PoE)

Power over Ethernet (PoE) Nee

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf -10 - 60 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent

Gewicht en omvang

Breedte 70 mm
Diepte 30 mm
Hoogte 115 mm
Gewicht 175 g

Verpakking

Gebruikershandleiding Ja

Overige specificaties

Power LED Ja

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...