Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Moxa EDS-308-SS-SC-T Unmanaged netwerk-switch (EDS-308-SS-SC-T)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 556,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

EDS-308-SS-SC-T

EAN: EDS-308-SS-SC-T Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

EDS-308-SS-SC-T, Fast Ethernet, 802.3x, 512 Kbit, 6 x RJ-45, 2 x 100BaseFX, SC, MDI/MDI-X, Single-mode

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Moxa EDS-308-SS-SC-T. Switch type: Unmanaged. Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 8, 6, 8, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 100BASE-TX, 10BASE-T. Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. MAC-adrestabel: 1000 entries, Ondersteunde data-overdrachtsnelheden: 10/100 Mbps, Switchingcapaciteit: 0,1 Gbit/s. Fiber ethernet cabling technologie: 100BASE-FX, Fiber type: Single-mode, Vezel-optische connector: SC

5 and 8-port unmanaged Ethernet switches.
The EDS-305/308 are 5-port and 8-port Ethernet switches that provide an economical solution for your industrial Ethernet connections. The built-in relay warning function alerts network engineers when power failures or port breaks occur, and the switches are designed for harsh industrial environments, such as in hazardous locations (Class I, Div. 2/ATEX). The switches comply with FCC, TÜV, UL, and CE standards, and come in two model types. Standard operating temperature range models (0 to 60°C) and wide operating temperature range models (-40 to 75°C). Both models undergo a 100% burn-in test to ensure that they fulfill the special needs of industrial automation control applications. The EDS-305/308 switches can be installed easily on a DIN-Rail or in a distribution box.
- Redundant dual 24 VDC power inputs.
- Relay output warning for power failure and port break alarm.
- Broadcast storm protection.
- Transparent transmission of VLAN tagged packets.
- 40 to 75˚C operating temperature range (T models).

Design

Veiligheid UL508, UL60950-1, CSA C22.2 No. 60950-1, EN60950-1
Certificering UL/cUL
FCC, CISPR
EMS: EN61000-4-2, EN61000-4-3, EN61000-4-4, EN61000-4-5, EN61000-4-6
DNV, GL
IEC 60068-2-27
IEC 60068-2-32
IEC 60068-2-6

Beheerfuncties

Switch type Onbeheerd

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 8, 6, 8
Koperen ethernetbekabelingstechnologie 100BASE-TX, 10BASE-T
Fibre channel-poorten 2
Aansluiting voor netstroomadapter Ja

Netwerk

Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Full duplex Ja
10G support Nee
Datastroombeheer Ja
Auto MDI/MDI-X Ja

Data-uitwisseling

Ondersteunde data-overdrachtsnelheden 10/100 Mbps
MAC-adrestabel 1000 entries
Switchingcapaciteit 0,1 Gbit/s
Store-and-forward Ja
Max. overdrachtssnelheid 0,1 Gbit/s

Optische vezel

Golflengte 1310 nm
Fiber type Single-mode
Fiber ethernet cabling technologie 100BASE-FX
Transmissie afstand (max) 40 km
Vezel-optische connector SC
RX sensitiviteit -34 dB
Link budget 29 dB

Performance

Stapelbaar Ja
Mean time between failures (MTBF) 255000 uur

Energie

Stroom 0.26
Ingangsspanning 12 - 48
Redundante voeding Ja

Power over Ethernet (PoE)

Power over Ethernet (PoE) Nee

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf -40 - 75 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent

Gewicht en omvang

Gewicht 630 g

Overige specificaties

Afmetingen (BxDxH) 53,6 x 105 x 135 mm
Soort voeding AC/DC
Netwerkfuncties Fast Ethernet

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...