Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Moxa IMC-21A-M-SC 100Mbit/s 1300nm Multimode Zwart, Blauw netwerk media converter (IMC-21A-M-SC)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 179,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

IMC-21A-M-SC

EAN: IMC-21A-M-SC Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

Industrial 10/100BaseT(X) to 100BaseFX media converter, multi mode, SC fiber connector, -10 to 60°C operating temperature

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Moxa IMC-21A-M-SC. Converter input interface: 100Base-TX, 10Base-T, Converter output interface: 100Base-FX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart, Blauw, Materiaal behuizing: Metaal, Internationale veiligheidscode (IP): IP30. Veiligheid: UL 60950-1, Certificering: WEEE

The IMC-21A industrial media converters are entry-level 10/100BaseT(X) to 100BaseFX media converters designed to provide reliable and stable operation in harsh industrial environments. The converters can operate reliably in temperatures ranging from -40 to 75°C. The rugged hardware design ensures that your Ethernet equipment can withstand demanding industrial conditions. The IMC-21A converters are easy to mount on a DIN-Rail or in distribution boxes.

- Multi-mode or single-mode, with SC or ST fiber connector
- Link Fault Pass-Through (LFP)
- -40 to 75°C operating temperature range (T models)
- DIP switches to select FDX/HDX/10/100/Auto/Force

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

Intern Nee
Internationale veiligheidscode (IP) IP30
Materiaal behuizing Metaal
Kleur van het product Zwart, Blauw
LED-indicatoren Ja

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s
Converter input interface 100Base-TX, 10Base-T
Vezel-optische connector SC
Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Converter output interface 100Base-FX

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Fibre channel-poorten 1

data storage devices

Golflengte 1300 nm
Maximaal bereik 5000 m
Draad modus structuur Multimode
Gevoeligheid -32 dBmW
Tx vermogen (max) -14 dBmW
Mean time between failures (MTBF) 353000 uur
Tx vermogen (min) -20 dBmW

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf -10 - 60 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 75 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent

Certificaten

RoHS compliance Ja
Veiligheid UL 60950-1
Certificering WEEE

Gewicht en omvang

Gewicht 170 g

Overige specificaties

Afmetingen (BxDxH) 30 x 79 x 125 mm
Link budget 12 dB

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...