Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Moxa NPort 6250 (NPORT 6250)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 391,00
excl. BTW
Partnummer:

NPORT 6250

EAN: NPORT 6250 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

2-port RS-232/422/485 to Ethernet Secure Device Server

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Moxa NPort 6250. Ingangsspanning: 12 - 48. Beheerprotocollen: SNMP V1/V2c/V3. Ondersteunde netwerkprotocollen: ICMP, IP, TCP, UDP, DHCP, BOOTP, Telnet, DNS, HTTP, SMTP, ARP, PPPoE, DDNS. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 3DES, 802.1x RADIUS, DES, HTTPS, SSH, SSL/TLS. Afmetingen (BxDxH): 89 x 111 x 28 mm, Gewicht: 730 g

The 2-port NPort® 6250 device servers use the SSL and SSH protocols to transmit encrypted serial data over Ethernet. Models are available for connecting to a 10/100BaseTX copper Ethernet or 100BaseTX fiber network. Both single-mode and multi-mode fiber are supported.

No Data Loss if Ethernet Connection Fails
The NPort® 6250 device servers help guarantee reliability by providing users with secure serial-to-Ethernet data transmission and a customer-oriented hardware design. If the Ethernet connection fails, the NPort® 6250 will queue all serial data in its internal 64 KB port buffer. When the Ethernet connection is re-established, the NPort®6250 will immediately release all data in the buffer in the order that it was received. Users can increase the port buffer size by installing an SD card.

- Simple solution for connecting serial devices to a network
- Secure operation modes for Real COM, TCP Server, TCP Client, Pair Connection, Terminal, and Reverse Terminal
- Any Baudrate supported with high precision
- Choice of network medium: 10/100BaseTX or 100BaseFX
- Automatic RS-485 data direction control with Moxa's patented ADDC®
- Port buffers for storing serial data when the Ethernet is off-line
- SD slot for expanding port buffer memory

Technische details

Seriële poort(en) 2
Isolatie 1,5 kV
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100 Mbit/s
Soort serieële aansluiting RS-232/422/485
Golf-bescherming 0,5 kV

Overige specificaties

Compatibele besturingssystemen Windows 95, 98, ME, NT, 2000, XP, 2003, Vista, XP x64, 2003 x64, Vista x64;
SCO Unix, SCO OpenServer, UnixWare 7, UnixWare 2.1, SVR 4.2, QNX 4.25, QNX 6, Solaris 10, FreeBSD, AIX 5.x, HP-UX 11i

Beheerfuncties

Beheerprotocollen SNMP V1/V2c/V3

Verlichting/Alarminstallaties

Connectivity LEDs 7

Certificaten

Certificering CE, FCC
Veiligheid UL (UL60950-1), TÜV (EN60950-1)

Gewicht en omvang

Afmetingen (BxDxH) 89 x 111 x 28 mm
Gewicht 730 g

Poorten & interfaces

Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1

Energie

Ingangsspanning 12 - 48

Eisen aan de omgeving

Temperatuur bij opslag -20 - 85 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 55 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent

Protocollen

Ondersteunde netwerkprotocollen ICMP, IP, TCP, UDP, DHCP, BOOTP, Telnet, DNS, HTTP, SMTP, ARP, PPPoE, DDNS

Beveiliging

Ondersteunde beveiligingsalgoritmen 3DES, 802.1x RADIUS, DES, HTTPS, SSH, SSL/TLS

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...